0
Zonguldak Web Tasarım

Zonguldak Web Tasarım

Zonguldak Web Tasarım

Firmamız olarak uzun zamandan beri Zonguldak’da web yazılım ve tasarım hizmetleri vermekteyiz. Bugüne kadar şirketler, kişiler ve kurumlar için çok fazla web site yazılımı ve tasarımı, web projeleri hazırladık.

Aktif hale getirmiş olduğumuz web projeleri ne olursa olsun her zaman hedefimiz, problemsiz ve rahat bir biçimde uzun yıllar kullanacağınız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda yazılımı hazırlanmış, gelişime her zaman açık ve yönetilebilir sistemler ortaya koymaktır.

Web tasarım ve yazılım konusunda gelişmeleri sürekli olarak takip eden, bilgilerini devamlı güncel tutan profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize web sayfalarınızın ve web projelerinizin süreci boyunca destek vermektedir.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Zonguldak web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Zonguldak PHP Web Tasarım

Açık kodlu kaynak olduğu için dolayı ulaşılması gayet kolaydır ve herkes tarafından ücretsiz olarak kullanılabilir. Açık kaynak olduğu için diğer bir güzel yanı ise oldukça geniş bir kitle aracılığıyla geliştiriliyor ve kullanılıyor olabilmesidir.


PHP; SQLite, MSSQL, PostgreSQL, MySQL, Oracle, Firebird gibi çok fazla sayıda veritabanı motoru ile faaliyet göstermektedir.

Aslına bakacak olursanız PHP, Linux tabanlı bir dildir. Fakat sanal sunucular ile çok sayıda işletim sisteminde problemsiz bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir.


Kolay bir kod diziliminde yer almaktadır ve öğrenmesi çok kolay bir dildir.
PHP oldukça hızlı bir alt yapıya sahiptir. Altyapısında C ile tasarlanmış Zend motoru yazdığınız zaman PHP kodlarını hızla makine diline çevirebilir ve dilediğiniz gibi çıkartabilirsiniz.

PHP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Zonguldak web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Zonguldak Wordpress Web Tasarım

Aslına bakacak olursanız belli başlı hazırladığımız WordPress web tasarım planlarımız ve modellemelerimiz mevcuttur.

Sadece bir düzlem üstünde faaliyet göstererek tekdüze bir hizmet vermenin doğru olmayacağı kanaatinde olarak cebinize maliyeti dokunmayan, bütçenize uygun ve ekonomik bir web sitesi sahibi olmak istediğinizin farkındayız.

Bu sebepten dolayı WordPress web tasarım hizmetlerimizi hizmet kategorimizin içerisine alarak içerik yönetim sistem faaliyetlerimizde faydalanmanıza imkan veriyoruz.

Kullandığınız web tabanlı yazılımlar; genellikle en fazla talep gören ve sizler için en uygun olduğunu tecrübelerimiz doğrultusunda tespit ettiğimiz Wordpress kategorisini tercih ediyoruz.

Wordpress hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Zonguldak web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Zonguldak ASP Web Tasarım

Yazılım geliştirme sürecindeki kodlama aşamasını hızlandıran bir yapıya sahiptir. Geliştirme ortamı içinde kullandığınız şablonlar, kod blokları şeklinde belirli bir formatta tasarlanır ve ilgili kısayollarla çağırma işlemleri yapılarak kod dosyalarına ilave edilir.

Yoğun bir şekilde kullanmış olduğumuz kod blokları için her seferinde aynı kodu tekrar yazma veya bir kod dosyasından diğer bir kod dosyasına kopyalama yapmak yerine Code Snippet özelliği daha basit ve hızlı bir kullanım imkanı ortaya koyar.

ASP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Zonguldak web tasarım firmamız ile iletişime geçin

Zonguldak E-Ticaret Sitesi

İnternet dünyasının yardımı ile alışveriş yapan kişi sayısı her geçen gün artış göstermeye devam etmektedir. E-ticaret düşüncesi geçmiş yıllarda genel çoğunluk kitle için pek bilinmiyor olsa da günümüz teknolojisinde teraziler tam tersi olarak değişmiş durumdadır.

E-ticaret yapan insanlarda görülen artışla birlikte e-ticaret sitesi talebi de bir o kadar artış göstermiştir. Hizmetlerimiz içinde yer alan seçeneklerden birisi olmasıyla beraber, başarılı bir biçimde alışverişlerin yapılacağı e-ticaret sitelerinizi siz değerli müşterilerimiz için tasarlamaya devam etmekteyiz.

E-ticaret hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Zonguldak web tasarım firmamız ile iletişime geçin

YAZAR HAKKINDA