0
Küçükçekmece Web Tasarım

Küçükçekmece Web Tasarım

Küçükçekmece Web Tasarım, Hosting, İnternet Site Tasarımı, Domain Hizmeti sağlayan firmamız alanında uzman web tasarımcı personelimizle firmanızı ürün ve hizmetlerinizi internet dünyasında en doğru biçimde temsil eden ve ihtiyaç duyduğunuz kurumsal web site hizmetlerini Küçükçekmece Web Tasarım firması olarak en iyi ve en uygun tasarım fiyatlarıyla siz değerli müşterilerimize sağlamaktadır.

İstabul’un Küçükçekmece ilçesinde hizmet sağlayan web tasarım firması olarak; E-Ticaret Sitesi/Online Satış, Kurumsal İnternet Sitesi, Kişisel Bloglar, Haber Siteleri, Ürün Tanıtım siteleri, Firma Rehberi Siteleri, İlan Siteleri, Köy ve Dernek siteleri, Bireysel İnternet Sitesi, Kooperatif ve Sanayi Siteleri’nin haricinde Google Kayıt, Google firma rehberlerine kayıt, Google haritalara kayıt, Google AdWords Reklamları, Google Analytics Ziyaretçi İstatistikleri gibi. Kurumsal web tasarım ve Google Hizmetlerini İstabul’un Küçükçekmece bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz.

Küçükçekmece PHP Web Tasarım

Personal Home Page kavramının kısaltılmışı olarak biline PHP, Türkçe olarak “Kişisel Ana Sayfalar" anlamına gelmektedir ve bir kelime bütünü olarak bilinmektedir. Linux ve Unix programları beraberinde çalışma sağlayabilen bir programlama dili olan PHP sunucular aracılığı ile çalıştırılarak HTML olarak kullanmış olduğumuz Browser tarafından bize gösterilir.

Komplike bir programlama dili olarak gösterilen PHP dilini öğrenerek web tasarım yapabilme durumu oldukça büyük uğraş ve zaman gerektiren bir durumdur. PHP ile yazılmış bir internet sayfasını ziyaret ettiğiniz zaman PHP web tasarım kodları istemciniz aracılığı ile (bilgisayarınız) çalışır.

İnternet döngüsünde büyük bir alana sahip olan bu unsur çalıştırılan tüm sorguların sonuç analizlerini bizlere gösterir. PHP web tasarım hizmetleri ve destek paketlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Küçükçekmece Wordpress Web Tasarım

WordPress kurulumu, oldukça hızlı ve basit gibi görünüyor olsa da işi bilen uzman kişilerden destek alınması önerilmektedir. Buna göre;

  • WordPress’e yeni başlamış olanlar,
  • En iyi şekilde kurulumu yapıldığından emin olmak isteyenler,
  • Zaman kazanç sağlamak isteyenler,
  • Güvenlik önlemleri kapsamında kurulum yapılmasını isteyenler,
  • Tema ve Hosting seçimi konusunda karar veremeyenler için

WordPress kurulum hizmetimiz yer almaktadır. Alanında uzmanlaşmış WordPress uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel destek sağlamaktayız.

WordPress hizmetlerimiz ve desteklerleriz için daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için web sitemiz aracılığıyla ya da belirtmiş olduğumuz telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Küçükçekmece ASP Web Tasarım

ASP uzantılı bir dosya genelde HTML dosyası ile aynı şeyleri içerir. İçinde yazılar, Scriptler, HTML, XML bulunabilir. Hatta bu dosya içinde yer alan kullanıcı tarafından belirlenmiş bazı yerlerde kullanılan ASP kodları sunucu tarafından düzenlenerek çalışır duruma getirilir.

Ne zaman bir ASP dosyası aktif olursa IIS otomatik bir şekilde ASP motorunu çalıştırır ve bu dosyayı derlemeye. Hazırlamış olduğumuz ASP kodları derlenerek sayfayı açan ziyaretçiye HTML kodu ile yazılmış düz bir sayfa iletir. ASP tasarım hizmetlerimizin detayları için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Küçükçekmece E-Ticaret Sitesi

E-ticaret; 1995 senesinden sonra bütün dünyada internet kullanımının artış göstermesiyle birlikte ortaya çıkan, ticaretin dijital alanda online bir şekilde yapılması anlamına gelmektedir. E-Ticaret, herhangi bir hizmet ya da ürün için, farklı ödeme yöntemleriyle bir internet sayfası üzerinden ticaret yapılmasını ya da sipariş verilmesini sağlayan bir alışveriş tekniğidir.

Türkiye’de ve dünyada geleneksel pazarlama tekniklerine ve satış hizmetlerine e-ticaret’i de ekleyen kurumlar, sadece belirli bir noktaya ve lokasyona satış yapmanın üstüne çıkarak, süreçlerine e-ticaret’ sistemini de dahil etmeye başlamıştır. Sizde hala e-ticaret sistemine geçmediyseniz hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve bu ayrıcalıktan faydalanmaya başlayın.

YAZAR HAKKINDA