0
Çatalca Web Tasarım

Çatalca Web Tasarım

Kalıcı olmanın te yolu, yapılan iyi işlerle bilinmek ve bunu hedef kitleye aktarabilmektir. Bunun için işletmeler, reklamlarını hâli hazırda yer alan müşterilerine aktararak kendilerini hatırlatmak ve potansiyel müşterilerine ulaştırmakla mükelleftir. Varlığını devam ettirebilmek ve kalıcı olmak isteyen her alandan işletmeler, yaratıcı aşamalarını planlamak zorundadırlar diyebiliriz.

Bunu yaparken bilinen yöntemlere başvurmak bazen yeterli olmamaktadır. Büyümenin ve akıllarda kalmanın en maiyetsiz ve etkili yolu, iyi bir web sitesi ile sanal alemdeki yerini almaktır. Çatalca web tasarım firması olarak size bu konu hakkında en profesyonel desteği sağlamaktayız.

Web tasarım işlemi yapan firmalardan destek alan her kurum, karşılıklı bir etkileşim içerisinde bulunmak ister. Bu işletmeler, iyi bir web sayfası ile sektöre giriş yapmanın ve etkin bir strateji ile ileriye gitmenin bilincinde olurlar.

Yaratıcı içerikleri, kullanışlı paneli, SEO ile uyumlu metinleri, arama motorlarına uygun olan kodlamaları ile bir web sayfası, pazar payınızı üst sıralara taşırken, sektörde size seçkin bir zemin hazırlar. Çatalca web tasarım hizmetlerimiz ile sanal rekabetin kapısını aralamaya başlayın.

Çatalca PHP Web Tasarım

PHP her amaca uygun bir programlama dili olarak bilinse de en yaygın şekilde web geliştirme ve tasarlama için kullanılır. Bu en iyi özelliklerinden biri olan HTML dosyalarının içine yerleştirilebilmesi sayesinde gerçekleşmektedir.

Farz edelim ki insanların kaynak kodlarınızı görmesini istemiyorsunuz. Bu programlama dili le bunu yapabilmek mümkündür. Kodu bir PHP dosyasının içine yazın, bir HTML dosyasına ekleyin ve bu şekilde kimse esas kodu göremesin. PHP dili detayları için bizimle iletişime geçin.

Çatalca Wordpress Web Tasarım

Tüm wordpress eklentileri göz önünde bulundurulduğu zaman wordpress temaları gibi özelliklerin her biri sadece wordpress.org sitesine özel belli başlı özelliklerden arasında yer alır. Bu temalardan bir çoğu wordpress.com temasında bulunmamaktadır.

WordPress kolay kullanımı ile çok büyük avantaj sağlarken, kolay kurulabilmesi ile bu tarz konuda daha fazla bilgisi sahibi olmayanlar için de kolaylıklar da sağlamaktadır. Linux Hosting gibi paketlerdeki ücretsiz olarak bulunan Softaculous Apps ile WordPressin kurulumu nasıl olacağını basit bir şekilde anlatmaktadır.

Çatalca ASP Web Tasarım

Microsof tarafından geliştirilmiş olan bir uygulamadır. Web sayfası yapma ve üstünde gerekli olan bütün işlemleri yapabilmeye imkan sağlayan bir teknolojidir. “ASP.Net nedir?" sorusuna yanıt verebilmek için ASP’nin ne anlama geldiğini, çalışma şeklini bilmek de yarar vardır. “Aktif sunucu sayfaları" anlamına gelen ASP, IIS ile birlikte çalışır.

ASP programlama diliyle meydana getirilen web sayfanızın herhangi bir işlemci aracılığıyla görüntülenebilmesi sürecinde tarayıcınız HTML olarak yorumlanır. ASP ile meydana getirilen web sayfalarının diğer ismi, dinamik web sayfalarıdır. Web sayfanıza ziyaretçi girdiğinde, ASP kodlarınızı ziyaretçi göremez ve güvenliğiniz için çok güvenilir bir sistemdir.

ASP kodları görüntülenemese de istemci tarayıcı aracılığıyla yorumlanan sonuçlarla karşı karşıya kalır. ASP detayları ve hizmetleri için bizimle iletişime geçin.

Çatalca E-Ticaret Sitesi

Aradığınız ürünü bulabilmek için her yeri dolaştığınız günler artık tarihe karışmış durumda. Online alışveriş olanağı tanıyan firmalar, normal şartlar altında mağaza içinde satmış olduğu ürünlerin çok daha fazlasını internet sayfası üzerinden müşteriler ile buluşturmaya başladı.

Hem müşteri bakımında büyük bir kolaylık hem de firma bakımından büyük bir gelir kaynağı meydana getiren e-ticaret siteleri dükkan ve mağaza kavramına başka bir soluk getirmiş durumda. İnternet teknolojisinin gelişim göstermesiyle beraber sektörde yepyeni sahalar meydana gelmeye başladı.

E-ticaret sayfaları da kesinlikle bunun en güzel örnekleri arasında yer almaktadır. Sizde bu gelişimden geri kalmak istemiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve e-ticaret sitenizi dünya standartlarında hazırlayalım

YAZAR HAKKINDA