0
Başakşehir Web Tasarım

Başakşehir Web Tasarım

Tasarlamış olduğumuz profesyonel web sayfaları ile yeni müşterilere ulaşım sağlayarak, piyasa rekabetinde ön sıralara çıkmanıza yardımcı oluruz. Endüstriyel tasarımcılar olarak firmaların gelişimini sağlayan, markaların bilinirliğini yükselten, etkileyici web sayfaları hazırlarız ve kitlenize ulaşım sağlayabilmeniz için pazarlama stratejileri sunarız.

Müşterilerimizin hedeflemiş oldukları yerlere ulaşmalarına yardımcı olabilmek için içerik geliştirme, reklamcılık, çevrimiçi, SEO, sosyal medya ve web sitesi optimizasyonunu birleştirerek dijital pazarlama anlamında entegre bir yaklaşımla yolumuza devam etmekteyiz. Yöntemsel yaklaşımımız, dayanıklı ve bütünsel çözümler çıkartmamızı sağlamaktır. Bu zorlu süreci aşabilmek ilgi ve sabırla ancak mümkün olabilir.

Başakşehir web tasarım firması olarak temel değerlerimizin başında; Dürüst, adil, farklılıklara ve inançlara saygılı olmak, hoşgörülü, alçakgönüllü ve yardımsever olmak, hızlandırmak, işi kolaylaştırmak ve daha akıllı işler yapabilmek için teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmak, etik ve yasal kurallara uymak, koymuş olduğumuz hedeflerde, zorluklar karşısında hiçbir şekilde yılmadan azmedip, inanıp, mazeret üretmeden işi başarılı bir şekilde tamamlayana kadar büyük gayret göstermek ve çalışmış olduğu yeri yalnızca bir iş ortamı değil, bir yaşam alanı olarak görmek, firmamızın bir üyesi olarak, insanlığa ve ülkesine yararlı olmaktır.

Bu kapsam altında siz değerli müşterilerimiz için İstanbul’un Başakşehir ilçesinde de hizmet vermeye başlamış durumdayız.


Başakşehir PHP Web Tasarım

Özel karakterler içeren PHP web tasarım kodları bazı durumlar göz önüne alındığında Google tarafından tespit edilememektedir. Bu durum PHP kullanımıyla ilgili olan dezavantajlar içerisinde gösterilecek olan bir durum olarak göz önüne gerilmektedir.

Arama motorlarının önceliklerini genel olarak XHTML ve HTML tabanlı sayfalara vermektedir. PHP web tasarımı işlemleri ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilmeniz için bizimle iletişime geçin.


Başakşehir Wordpress Web Tasarım

Her ne kadar wordpress internet dünyasında ya da wordpress adını duyduğunuz her yerde tek bir isim olarak bilinse de, yani adından wordpress olarak bahsedilse de,

Aslına bakacak olursanız wordpress kendi içinde wordpress.org ve wordpress.com olarak iki kesime ayrılır ve bu iki sistem içerisinde oldukça ciddi farklar vardır.

Yazımın devamında yer alacak olan wordpress kelimesi wordpress.org’a itafen yer alacaktır. Yani bu konuda wordpress nedir? sorusunun cevabını wordpress.org’u baz olarak size ifade etmiş oluyoruz.

Haliyle yazının devamında wordpress ismi geçerken bahsetmiş olduğumuz şeyi wordpress.com olarak değil, wordpress.org alt yapısı olarak algılamanız gerekir. Bu kısa bilgilendirmemizin faydalı olacağını düşünerek, wordpress web tasarımı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek ve wordpress hizmeti alabilmek için bizimle iletişime geçin.


Başakşehir ASP Web Tasarım

ASP, Active Server Pages (Aktif sunucusu sayfaları) anlamına gelmektedir.
ASP bir Microsoft yazılım programıdır.

ASP, IIS (Internet Information Services) altında çalışmakta olan bir programdır.
Windows NT 4.0, IIS, Windows 2000, Windows 7 Ultima CD'si ve Windows XP Professional’de yer alan hazır bir program paketidir.

Bunun yanında Windows 95/98'de PWS (Personel Web Server) ile de ASP kodlarını çalıştırabilmek mümkündür. ASP web tasarım hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başakşehir E-Ticaret Sitesi

Mağazamız, mevcut olan en güçlü, en zengin özelliklere sahip ve ölçeklenebilir e-ticaret alt altyapı sistemine sahiptir. Kullanıcı yönetimi, içerik yönetimi ve alışveriş sepeti uygulamaları yer almaktadır.

Bunun yanında ödeme entegrasyonu ile kolay ödeme sistemi sayesinde rekabetçi ortamda bir adım önde olmanıza imkan tanıyoruz.

Mağazanızın tarzını ve görünüşünü özelleştirin. Tasarımcılar tarafından hazırlanan yüzlerce şablon içerisinden bütçenize en uygun olanı seçin. Mağazamızın sizlere sunmuş olduğu şablonu istediğiniz gibi değiştirebilir ve profesyonel e-Ticaret sayfanızı kurmaya başlayabilirsiniz

YAZAR HAKKINDA