0
Kartal Web Tasarım

Kartal Web Tasarım

Kartal web tasarım firması olan firmamız olarak diyoruz ki; Ticaretinizi ya da hizmetleriniz online alanlara taşımadan önce web sayfanızla ilgili detaylı bir planlamanın söz konusu olması gerekmektedir.

Fiziksel mağazanızda yaşamış olduğunuz başarıların online mağazanızda da devam edebilmesi için ince bir geçişle online ortamdaki yerinizi almanız çok önemlidir. Bazı kurumlar tarafından web sayfası olayı hafife alınarak güvesiz, basit ve profesyonellikten uzak tasarımlara sahip web sayfaları üzerinden müşterilerine hizmet vermeye çalışmaktadır.

Ancak internet dünyasının gerçek yüzüyle çakışmayan hiçbir sayfayla başarılı bir satış, olumlu bir hizmet ya da dikkate alınır bir fikir yazısı paylaşabilmek ve yapabilmek mümkün değildir.

Kartal PHP Web Tasarım

PHP dili ile web sayfası yapmak bazı avantajları da beraberinde getirmektedir. İlk olarak, PHP’nin çok hızlı bir çalışma sağladığını söyleyebiliriz. Kolay bir şekilde öğrenilmesinin yanında Javascript, Perl, C gibi en çok bilinen programlama dilleriyle benzerliği olmasından dolayı bu dillere hakim olan kişiler tarafından da kolay bir şekilde uygulanabilir.

Kodlama aşaması oldukça hızlı ve rahat bir şekilde yapılabilir. En etkin biçimde geliştirilen programlama dili olan PHP ile yazılmış birçok program ya da kod internetten ücretsiz bir şekilde elde edilebilir.

Apache web sunucusu kullanıldığı zaman performansın da yükseldiği gibi ISS, PWS gibi çok sayıda web sunucusuyla da yüksek seviyede performans elde edilmektedir. PHP programlama dili MySQL, MSSQL, Oracle veritabanlarına bağlansa da MySQL veritabanıyla çalışma verimliliği oldukça yüksektir.

Kartal Wordpress Web Tasarım

Devamlı olarak web sitenizle ilgilenen tüm istek ve sorularınıza çözüm odaklı yaklaşan ve sitenize Uzman ekibimiz ile birlikte destek sağlayabilmek için siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Sitenizin iç SEO ve dış SEO analizlerini yaparak sizlere report verip sonrasında nasıl adımlar atılması gerektiğini, Google’da sitenizi nasıl en doğru ve sağlıklı biçimde üst sıralara taşıyabileceğinizi paylaşmaktayız. Wordpress tasarım hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için web sayfamızdaki destek biriminden bize ulaşabilirsiniz.

Kartal ASP Web Tasarım

ASP sayfaları sunucu tarafında çalışma sağlayacak kodlar içermektedir .Böylelikle dinamik olarak web siteleri oluşturmanızı sağlamaktadır. ASP sayfalarında bazı yerleşik nesneler yer alır.

Bunun yanında ASP sayfaları bileşenlerle de zenginleşmektedir. Veri tabanları ile çalışma, e-posta gönderme ya da dosya sistemine erişimi sağlar. Bunun için ASP ile yapılabileceklerin sınırı yok gibi bir şeydir. ASP tasarım hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kartal E-Ticaret Sitesi

E-ticaret internet yaşantımızın her parçasında işlevini ve yerini arttırmaya devam etmektedir. Bilgiye ulaşmanın vermiş olduğu özgürlük, insanlara her geçen gün daha cazip gelmeye devam etmekte ve internet kullanımı büyük bir hızla yaygınlaşmaya devam etmektedir.

İnsanlar interneti bilgiye ulaşabilmek için kullandığı gibi, giderek artmakta olan bankacılık işlemleri ve alışveriş işlemlerinde kullanmaya devam ediyor. Satın alacağı bir malı önce internetten bulup fiyat ve ürün bilgisi almadan alışveriş yapmayanların sayısı oldukça artmış durumda.

Bunun haricinde direkt olarak internetten , kendisine en uygun e-ticaret sayfası keşfederek alışveriş yapanlar da gün geçtikçe artış göstermeye devam etmektedir. AVM’ler ve işlek caddelerde yer alan dükkânların oldukça yüksek olan kiraları, satış personeli maliyetleri ve diğer giderler düşünüldüğü zaman, firmalar bunlara karşı çok büyük avantajları olan internet satışlarında buna benzer giderlerde yapmış olduğu tasarruflarını ürün fiyatlarına ve tüketici lehine yansıtmakta, bu şekilde fiyat avantajı ile satışlarını yükseltebilmektedir.

Bu nedenle e-ticaret sitesi sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Eğer sizde hala bir e-ticaret sitesi kurmadıysanız fazla geç kalmadan hemen bizimle iletişime geçin ve internet dünyasında bende varım deyin.

YAZAR HAKKINDA