0
Bayındır Web Tasarım

Bayındır Web Tasarım

Firmamız Bayındır Web Tasarım olarak bugüne kadar çok sayıda kişisel ve ticari hazır web sayfalarını faaliyete almıştır. Son zamanlarda teknolojinin daha da gelişim göstermesiyle yazılım gücü de paralel olarak büyümeye devam etmektedir. Firmamız olarak Bayındır Web Tasarımı hizmetlerimizde yazılım gücümüzü kullanarak oldukça modern ve tüm cihazlarda uyumlu sayfalar tasarlıyoruz.

Bayındır Web Tasarımı hizmetlerimizde tüm alanlara göre rekabetçi, farklı, kullanımı kolay ve göze hoş gelen web site tasarımları sağlıyoruz.

Bir paket içerisinde sunduğumuz ve içinde hosting, domain, tasarım ve arama motoru optimizasyonu ile web sayfanızı anında yayına alıyoruz. Eğer dilerseniz almış olduğunuz hazır web sayfaları üzerinde kendinize özel değişiklikler talep edebilirsiniz.

Bayındır PHP Web Tasarım

Açık kodlu kaynak olduğundan dolayı ulaşılması oldukça kolaydır ve herkes tarafından ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Açık kaynak olduğu için diğer bir güzelliği ise oldukça geniş bir kitle tarafından geliştiriliyor ve kullanılıyor olmasıdır.


PHP; MSSQL, MySQL, SQLite, Oracle, Firebird, PostgreSQL gibi çok sayıda veritabanı motoru ile çalışmaktadır.

Aslında PHP, Linux tabanlı bir dildir. Ancak sanal sunucular ile çok sayıda işletim sisteminde sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.


Kolay bir kod diziliminde bulunmaktadır ve öğrenmesi oldukça kolaydır.
PHP oldukça hızlı bir dildir. Altyapısında C ile yazılmış Zend motoru yazdığınız zaman PHP kodlarını hızlı bir şekilde makine diline çevirebilir ve çıkartabilirsiniz.

PHP web tasarım hizmetlerimizden yararlanarak ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız Bayındır web tasarım hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bayındır Wordpress Web Tasarım

WordPress Web Tasarım Hangi Kesime Hitap Ediyor?

  • WordPress Web Tasarım, internet dünyasında kendi hedef kitlesini oluşturmak isteyen herkese hitap etmektedir.
  • WordPress Altyapısı öncesini bilen ve bu sisteme alışkın olan herkese yönelik bir uygulamadır.
  • Sektörel bakımdan uygun fiyat talepleriyle gelen herkes için önerilmektedir.
  • Belli bir kullanıcı ve ziyaretçi kitlesini aşarak kendi potansiyelini ortaya koyma hedefi olanlara hitap etmektedir.

Bayındır ASP Web Tasarım

Eğer İngilizce bilmiyorsanız tercih edebileceğiniz iki farklı yol daha yer almaktadır. Bunlardan birincisi online kaynaklar ve kitaplar üzerinden devam ederek kendinizi ASP konusunda geliştirmek.

Firmamız ile ASP ile Web Programcılığı ve Elektronik Ticaret gibi derslerle ASP öğrenmeye başlamak güzel bir ilk adım olabilir. Bunların haricinde kalan diğer yol ise ASP eğitiminin verilmiş olduğu bir kursa giriş yaparak ortalama 400 saat eğitim alabilirsiniz. (400 saat MEB sertifikası için gerek duyulan şarttır.)

ASP web tasarım hizmetleri ve detayları hakkında daha fazla bilgi alabilmek için Bayındır web tasarım firmamız ile iletişime geçerek tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Bayındır E-Ticaret Sitesi

Firmamızın çalışmalarını sürdürdüğü web tasarım sektörünün ticarete yeni bir yön kattığı dönemleri yaşamaktayız. Öyle ki, birkaç sene önce kimsenin hayalini bile kuramayacağı ölçüde dünyayı ufaltmış, mesafeleri bir o kadar yakınlaştırmış bir sektördeyiz.

Yeni bir sanal dünya meydana getirilmiş durumda. Firmaların, hatta bütün insanların katılımını olmazsa olmaz pozisyona getirdiği bir sanal dünya.

E-ticaret terimi işte bu bahsetmiş olduğumuz dünyanın yeni ticaret şeklinin adıdır. Alıcı ile satıcının yeni buluşma adresi, sanal mağazalardan yapılmış olan alışverişler ile internet platformu ortaya çıkartmıştır.

Firmamız, geleceğe yönelik öngörüleri çok önceden görüp, yapılanmalarını bu yöndeki taleplere göre hazır duruma geliştirmiştir. Eğer sizde e-ticaret web tasarım hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylarını öğrenmek istiyorsanız, Bayındır web tasarım firması olarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

YAZAR HAKKINDA