0
Bergama Web Tasarım

Bergama Web Tasarım

İzmir’in Bergama ilçesi, sahip olduğu küresel değerle beraber dünyanın 999’uncu, Türkiye’de yer alan 13’üncü ve İzmir’in ilk UNESCO Dünya Mirası konumunda yer almaktadır.

İster parşömenin merkezi, ister eczacılığın babası olan Hekim Galenos’un şehri; isterseniz de İncil’de ismi geçen ve Anadolu’da yer alan yedi kiliseden birisine ev sahipliği yapan ilçe olarak görebilirsiniz.

Bunun yanında, içinde yer aldığı en dik tiyatrosuyla birlikte, 1937 senesinden beri devam eden Türkiye’nin ilk Uluslararası Bergama Festivali’ne de ev sahipliği yapıyor. Çok gelişmiş ve ilgi çeken yerlere sahip olan, dünya genelinde tanınan yapısıyla beraber, Bergama Web Tasarım hizmeti de her zaman daha önemli bir rol oynamaya devam etmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz web sayfasına ulaşım sağlayabilmek için iletişime geçebileceğiniz firmamız sayesinde, her zaman insanların ilk olarak internetten sayfanıza ulaşım sağlamasını, daha sonra Bergama ziyaretleri süresince sizlerden hizmet almalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Bergama PHP Web Tasarım

PHP Web Tabanlı, nesne meyilli bir programlama dilidir. Eskiden Personal Home Page (PHP) yani ‘Kişisel Anasayfa’ iken günümüzde ise PHP: Hypertext Preprocessor olarak kullanılmaya devam edilmektedir.

PHP, dinamik, kendi kendine yönetimi yapılabilir web sayfaları yapılmasını sağlamaktadır. İlk olarak 1995te aslen Danimarkalı ancak Kanada’da ikamet eden bir yazılımcı Rasmus Lerdorf tarafından tasarlanılan PHP'nin geliştirilmesi günümüzde PHP topluluğu tarafından devam edilmektedir.

PHP web satarım hizmetlerimiz ve öğrenmek istediğiniz her konu hakkında Beragama web tasarım firması olarak bizden yardım alabilirsiniz.

Bergama Wordpress Web Tasarım

Web sayfalarının Google, Yahoo, Yandex gibi arama motorları nezlinde güvenilir bir hizmet sağladığı en büyük araçlarından bir tanesi olan SSL Sertifikasının sayfaya entegrasyon işlemleri yapılmaktadır.

Farklı firmalardan almış olduğunuz hizmet le ya da kendi çabalarınızla hazırlamış olduğunuz WordPress ile yaşadığınız teknik sorunlar, tema ve yazılımsal sorunlarla büyük bir titizlikle ilgileniyoruz.

Web sayfanızda ihtiyaç duyacağınız yeni plugin, eklenti ve modül yazılımlarınıza çözüm sunmaktayız.

Hali hazırda web sayfanız için altyapınızı SEO uyumlu hale getirerek yapılmış olan hataları ve yanlışları gideriyoruz. İsteğinize göre düzenli SEO çalışmalarını da devam ettiriyoruz.

Bergama web tasarım firması olarak siz değerli müşterilerimiz için Wordpress hizmetlerini de büyük bir titizlikle vermekteyiz.

Bergama ASP Web Tasarım

ASP.Net ile beraber ASP programlama dilinin artık yavaş yavaş pabucunun dama atıldığını söyleyebilmek mümkündür. Yine de web dünyası üstünde hala hafife alınmayacak bir kitle ASP ile meydana getirilmiş olan web yazılımlarını ve sitelerini kullanmaya devam etmektedir. ASP dilini öğrenmek için atacağınız ilk adım hangi kaynaklardan yararlanabileceğinizi bulmak olacaktır. Şayet İngilizce gibi evrensel olarak kullanılan ve içerik üretilen bir alanda yabancı dili iyi derecede kavrayabiliyorsanız, çok sayıda yazılım dilini öğrenmek için kullanılan sitelerden de yardım alabilirsiniz.

Bergama web tasarım hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimiz için ASP eğitimi, hizmetleri ve destek birimi için hizmet sağlamaktayız.

Bergama E-Ticaret Sitesi

E-ticaret; 1995 senesinden sonra tüm dünyada internet kullanımının artış göstermesiyle ortaya çıkan, ticaretin dijital alanda online olarak gerçekleşmesi kavramıdır. E-Ticaret, herhangi bir hizmet ya da ürün için, çeşitli ödeme sistemleri ile bir internet sayfası aracılığıyla ticaret yapmanızı ya da sipariş verebilmenizi sağlayan bir alışveriş tekniğidir.

Türkiye’de ve dünyada geleneksel pazarlama tekniklerine ve satış hizmetlerine e-ticaret’i de ekleyen firma ve kuruluşlar, yalnızca belli bir lokasyona ve noktaya satış yapabilmenin ötesine geçerek, süreçlerine e-ticaret’i de ekleyemeye başlamıştır.

Bergama web tasarım firması olarak e-ticaret sitenizin kurulumu ve tüm detaylarını hazırlamak için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Siz hayal edin. Biz tasarlayalım.

YAZAR HAKKINDA