0
Esenyurt Web Tasarım

Esenyurt Web Tasarım

Firmamız olarak web tasarım sektöründe uzun bir süredir hizmet vermekteyiz. Çok sayıda başarılı web projesi ve yüzlerce memnun müşteri geçmişimiz yer almaktadır. Web tasarım ekibimiz profesyonel personellerden oluşmaktadır. Firma içi koordinasyon ve zamanında teslimat temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

İşimizi müşterimizin isteklerine bağlı bir şekilde kalarak bitirir ve tam zamanında teslim ederiz. Şunu biliriz ki memnun müşteri bir firma için kazanılmış en değerli şeydir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı yürütmek temel iş disiplinimiz haline gelmiştir.

Bu disiplin bizlere çok sayıda başarılı web projesini ve yüzlerce memnun müşteri portföyünü elde etmemizi sağlamıştır. Web tasarım, SEO (arama motorları optimizasyonu), Google ürünleri(Adwords,My Business,Analytics), sanal tur platformları ve temel uzmanlık alanlarımızdır.

Firmamız web tasarım firması olarak İstanbul’un Esenyurt ilçesinde de çalışmalara başlamış olup siz değerli müşterilerimizin tüm istek ve arzularına anında cevap vermek için hazır bir vaziyette beklemekteyiz.

Esenyurt PHP Web Tasarım

PHP sunucu taraflı iletişimler için ortaya çıkartılmış bir programlama dilidir. Bunun için sunucu içinde dosya yönetmek, form verileri toplamak, veri tabanlarını tasarlamak gibi farklı sunucu taraflı fonksiyonları yapabilmektedir.

Bu dil ilk başlarda Rasmus Lerdorf tarafından şahsi ana sayfasına gelmekte olan ziyaretçileri takip etmesi için ortaya çıkartılmıştır. Popülerliği artmaya başladıktan sonra Rasmus Lerdorf daha sonra PHP dilini açık kaynaklı bir proje kapsamında hizmete açmıştır.

Verilen bu karar geliştiricilerin onu kullanmasına, düzenlemeler yapmasına ve kodu geliştirmesine imkan vermiştir. Bu şekilde PHP en nihayetinde günümüz teknolojisinde kullanmakta olduğumuz programlama diline evrilmiştir.

PHP ve PHP web tasarımları ile ilgili daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istiyorsanız ve PHP web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır

Esenyurt Wordpress Web Tasarım

Ücretli bir wordpress için bir hosting’e ve alan adına ihtiyacınız vardır. Ücretsiz versiyonu için ise yapmanız gereken pek bir şey yoktur. Bunun için wordpress’in kendi sitesinde yer alan adımlarını yapmanız yeterli olacaktır.

Ücretsiz sürümünün dezavantajlarına göz gezdirecek olursak; kendinize özel bir alan adınızın bulunmaması ve bazı plugin’leri ücretsiz versiyonda yararlanamayacak olmanızdır.

Wordpress’e uygun SEO stratejileri yapabilmek için yüklemeniz Yoast SEO’ya benzeyen eklentileri yüklemeniz, ücretsiz sürüm ile pek mümkün değildir. Profesyonel wordpress hizmeti alabilmek ve detayları hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Esenyurt ASP Web Tasarım

ASP nedir? Sunucu yönlü bir teknolojisi yer alan ASP, Active Server Pages
(Aktif Sunucu Sayfaları) kullanıcı tarafından etkileşimli ve dinamik web siteleri gönderebilmek için kullanılır.

ASP, web tasarım programlayanlara HTML, scripting ve kullanıcı yönünden tamamen bağımsız veri tabanı uygulamalarını özgür bir biçimde kullanma imkanı tanır. ASP programlama sisteminin özgür olmasının sebebi bütün derleme işleminin sunucu yönünden bitmesi ve kullanıcının yalnızca sonuç sayfasında ortaya çıkan HTML sayfalarını görebilmesidir.

ASP web tasarım aşamaları için daha detaylı bilgi sahibi olabilmek ve ASP hizmetlerimizden yararlanabilmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Esenyurt E-Ticaret Sitesi

E-ticaret nedir? Bugün çok sayıda "e" kelimesi duyuyoruz; e-kitap, e-posta, e-ticaret ve buna benzer daha fazlası. "E" elektroniktir. E-ticaret, elektronik alanda internet üzerinden yapılır.

Bu, ticari işlemlere ya da tüketicilerin çevrimiçi hale getirmiş olduğu alışverişlere işaret etmektedir. Ürün formatında web sitesi satın alırsanız, e-ticarete katılmış olursunuz. Eğer online işlemini seçerseniz, bu da e-ticaret anlamına gelir.

E-ticaret, çevrimiçi satılan ya da değiştirilen hizmetlere de başvuru yapılabilir. Kısacası e-ticaret gerçek pazarınızı dijital ortama taşıyıp daha fazla kazanç sağlamak demektir.

YAZAR HAKKINDA