0
Fatih Web Tasarım

Fatih Web Tasarım

Fatih web tasarım hizmetleri ile daha fazla müşteri kaybına maruz kalmadan sorunların önüne geçecektir. Web tasarım firmamız sizin için en ideal web tasarımına karar verecek size benzeri olmayan bir web tasarımı hazırlayacaktır. Web tasarımı teklifi sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesiyle karşılaştırıldığı zaman son derece uygun olduğunu sizlerde göreceksiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Fatih web tasarım firması olarak bir aile firması olmanın samimiyetini, sıcaklığını; yılların bize katmış olduğu deneyiminin getirdiği iş bilgisini ve öz güveni, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet düşüncesinin getirmiş olduğu profesyonelliğini bütün işlerimize ve iletişimimize en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Siz de daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçerek kaliteli bir web sayfası tasarımına hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz

Fatih PHP Web Tasarım

PHP kodları, PHP işleme modülü yer alan bir web sunucusu aracılığı ile yorumlanır ve çıktı olarak web sayfası üretimi yapılır. Bu kodlar veriyi işlemek için harici bir dosyaya kaydederek çağırıldığı gibi direk olarak HTML kodunun içine de gömülebilir.

PHP belli zaman içinde bir komut satırı arayüzü sunacak biçimde evrim geçirmiştir. GTK -PHP desteğiyle grafiksel masaüstü uygulamalarını geliştirebilmek de oldukça mümkündür.

PHP özgür bir yazılım dili olup PHP Lisansı ile dağıtımı yapılmaktadır. Bu lisansın kullanım şartları bölümünde GNU Genel Kamu Lisansı ile bağdaşmasa da, PHP bütün web sunucularına ve hemen hemen tüm işletim sistemi ve platformlara ücretsiz bir şekilde yüklenebilir. Daha detaylı bilgi sahibi olabilmek ve PHP hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizimle iletişime geçin.

Fatih Wordpress Web Tasarım

Bir WordPress sayfası ile ilgili aylık destek ve bakıma ya da sadece acil WordPress yardımına ihtiyaç duyuyorsanız WordPress destek hizmeti ekibimiz ile özel tasarım yapımına, wordpress kurulumundan, problem çözmeden eklenti kurulumuna ve hosting hizmetlerine kadar her konuda siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız.

İnternet sayfasına göre aylık 250 TL’den başlayan fiyatlar ile destek hizmeti sağlamaktayız. Sayfanızda bir sorun olduğunda ulaşım sağlayabileceğiniz güvenilir, wordpress’i iyi bilen ve yılların vermiş olduğu tecrübeye sahip olan bir firmayla çalışma imkanına sahip olacaksınız. Daha detaylı bilgi alabilmeniz için bizimle iletişime geçin.

Fatih ASP Web Tasarım

ASP ile otomatik web siteleri yapılabilmektedir; Google web sayfalarının insan eliyle hazırlanmasını ister, otomatik olarak hazırlanmış olan web siteleri çöplük siteler olarak adlandırılır ve çeşitli web sayfalarında alıntı yapılarak sayfalarını meydana getiriler.

Sonuç itibari ile değersiz ve yararsız bir içerik sahibi olurlar. Bu nedenle arama motorları bu olasılıkların varlığını tahmin ederek önceliği XHTML, HTML tabanlı sayfalara verirler.

Özel karakterler barındıran ASP sayfaları Google tarafından takip edilmeyebilir; İçinde "&, ?" gibi özel karakterler bulunan ASP sayfalarını Google takip edemez, bu da ASP kullanımıyla ilgili diğer bir diğer dezavantaj olarak görülür. ASP hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Fatih E-Ticaret Sitesi

İstemiş olduğunuz ürünü bulabilmek için her yeri dolaştığınız günler artık geride kalmak üzere. Online alışveriş olanağı tanıyan firmalar, normal şartlar altında mağazanın içinde satmış olduğu ürünlerin çok daha fazlasını internet sayfaları aracılığı ile müşteriler ile buluşturma imkanına sahip oluyor.

Hem müşteri tarafından büyük bir kolaylık hem de firma tarafından büyük bir gelir kaynağı ortaya koyan E-Ticaret siteleri mağaza, dükkan ve market kavramına başka bir soluk getirdi diyebiliriz.

İnternet teknolojisinin gelişmesiyle birlikte sektörde yeni alanlar meydana gelmeye başladı. Sizde bu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

YAZAR HAKKINDA