0
Buca Web Tasarım

Buca Web Tasarım

İzmir - Buca web tasarım sayfamıza hoşgeldiniz. Web sitesi yaptırmak artık firmamız ile çok kolay. Firmamıza ile İzmir’in Buca ilçesinde yer alan firmanız için web yazılım, kurumsal web tasarım, e ticaret sitesi, mobil web site, SEO ve grafik tasarım hizmetlerini profesyonel bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Modern tasarım ile meydana getirilmiş, göze hoş görünen web tasarımı yapıyoruz. Web sitenizi kullanacak olan müşterilerinizin rahat bir şekilde gezinmesini sağlamak, özen verdiğimiz özelliklerin başında gelmektedir.

Gereksiz ayrıntı ve detaylardan uzak durup, web sitenizde olması gereken bilgiler ile hazırlamış olduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilir.

Buca PHP Web Tasarım

PHP açık kaynak kodlu bir programlama dili olduğundan dolayı gelişimine herkes katkıda bulunmaktadır ve devamlı olarak geliştirilmeye devam edilmektedir.

PHP aslına bakacak olursanız Linux tabanlı bir dildir. Ancak sanal sunucu sayesinde bütün sunucularda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Herkes tarafından geliştirilip ve destek sağlandığı için kaynak sıkıntısı çekmeniz çok zordur.

Gopogle, Facebook, İnstagram, Twitter gibi ünlü internet platformlarının API destekleri sayesinde kendi bilgilerini kullanmalarına imkan tanır.

Yardımcı sınıflar sayesinde çok sayıda dosya formatlarını okuma ve üstünde işlemler yapılabilmesine olanak tanır.

PHP web tasarım hizmetlerimiz ve detayları için Buca web tasarım firması olarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Buca Wordpress Web Tasarım

Neler yapıyoruz

  • Yüzlerce tema içerisinden, kurumsal kimliğinize ve sektörünüze en uygun temaları belirliyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınız neticesinde sizin için en uygun premium temaları seçilerek tema alım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

  • Tema seçimi işlemlerinde son dönem tasarım trendleri, kurumsal ve profesyonel görünümlerle ile beraber mobil uyumluluk ön planda tutulmaktadır. Tema seçim işlemi yapılırken Google Mobil Uyumluluk Testi sonuçlarını siz değerli müşterilerimizle paylaşılıyoruz.
  • WordPress’in E-ticaret özelliği sayesinde ihtiyacınız olan bütün işlemleri faaliyete geçirerek ürünlerinizi satışa hazır hale getiriyoruz.

Wordpress web tasarım hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve hizmetlerimizden faydalanabilmek için Buca web tasarım firması olarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak.

Buca ASP Web Tasarım

ASP.NET, Microsoft tarafından keşfedilip geliştirilmiş bir web uygulama gelişim teknolojisidir. Aslına bakacak olursanız ASP.NET bir dil değil interaktif web sayfaları ortaya çıkartmak amacıyla farklı dillerin kullanılmasına olanak sağlayan bir teknolojidir.

ASP.NET modern web uygulamaları ve hizmetleri ortaya çıkartmak için açık kaynaklı bir web çatısı görevi görür. Microsoft'un desteklemediği ASP teknolojisinin devamı niteliğinde olup .Net çatısının (framework) bir parçası olarak bilinmektedir.

ASP web tasarım hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz ve hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken Buca web tasarım firmamız ile iletişime geçmektir.

Buca E-Ticaret Sitesi

İnternet teknolojisi günümüzde hızlı bir şekilde gelişen ayrı bir dünyadır. Ve bu dünya içinde e-ticaret, hızı her geçen gün artan sanal alışveriş sistemidir.

E-ticaret gerçek dünyada ticaretini yaptığınız ürün ya da ürünleri, elektronik alanda satışa sunma işlemidir. Bunun için gerek duyulan size özel olarak hazırlanmış bir e-ticaret sitesidir.

Sahip olduğunuz e-ticaret sayfası sayesinde, ürünlerinizin satışını 7/24 kesintisiz bir şekilde yapabilirsiniz.

E-ticaretin sizin açınızdan en önemli yararlarından biri de reklam giderini minimum seviyelere indirerek, en hızlı şekilde ürünlerinizi hedef kitlenize ulaştırmanızdır. Ve bunu dünya genelinde yapabilirsiniz. Satışını yapacağınız ürünlerinizi müşterilerinizin talepleri doğrultusunda stoklarınızda bulundurur ve stok sorununu da ortadan kaldırmış olursunuz.

E-ticaret sayesinde kendinize yeni bir pazar ortamı hazırlamış olursunuz.

E-ticaret web tasarım hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buca web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDA