0
Eyüp Web Tasarım

Eyüp Web Tasarım

Müşterilerimizin ve müşterilerinizin hayatını daha kolay bir hale getirmek için, teknoloji çağının da vermiş olduğu etki ile web sayfanızı Eyüp web tasarımı olarak hizmetinize sunmaktayız.

İnsanlar aramış oldukları bilgiye, ürüne ya da hizmete en kısa sürede internet yoluyla ulaşırlar. İnternet dünyasında insanlarla aramış oldukları şeyleri buluşturan ise web sayfasıdır. Günümüzde yüzbinlerce insan bir şey aradığı zaman ilk olarak baktığı yer internettir.

Web sayfası olmayan firmalar her gün potansiyel müşterilerini web sayfası olan rakiplerine devretmeye devam etmektedir. Eyüp web tasarım olarak Eyüp bölgesi ve çevresinde web tasarım firması arıyorsanız bize ulaşmanız yeterli. Bizlerde bilgimiz ve kurumsallığımız bünyesinde sizlere en iyi hizmet verebilmek adına çalışmaya devam etmekteyiz.

Eyüp PHP Web Tasarım

Hypertext Preprocessor (Türkçe tabiri ile: Üstünyazı Önişlemcisi) (Aslen: Personal Home Page - Kişisel Ana Sayfa) , internet için yapılmış, çok geniş kullanımlı, sunucu taraflı, genel amaçlara hitap eden, HTML içerisine saklanabilen betik ve programlama dilidir.

İlk kez 1995 senesinde Rasmus Lerdorf tarafından tasarlanan PHP’nin geliştirilmesi bugün PHP toplumu tarafından titizlikle devam ettirilmektedir.

Ocak 2013’den itibaren 244 milyondan fazla web sayfası PHP dili ile çalışma sağlarken, 2.1 milyon web sunucusunda PHP kurulumu yer almaktadır. Sizde profesyonel bir şekilde PHP kurulumlu web sayfası istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Eyüp Wordpress Web Tasarım

Dünyanın en prestijli markalarının güvenmiş olduğu platform ile sizde deneyimlerinize güç katın. Eğer projeleriniz uzman danışmanlığına ihtiyaç duyuyorsa biz firmamız olarak siz değerli müşterilerimize yardım etmek için buradayız.

Wordpress kurulum hizmetlerimiz ile sizlerin kolay bir şekilde web sayfasına ve blog sayfasına sahip olabilmeniz için hızlı, basit ve güvenli bir yol izlemekteyiz.

Bloglarınızı ve web sitelerinizi daha kaliteli ve estetik bir görüntüye kavuşturabilmeniz için çok sayıda profesyonel paketler hazırladık.

Eyüp ASP Web Tasarım

Web sayfaları genellikle XHTML, HTML kodlarıyla meydana getirilmektedir. Ancak internet kullanıcısı etkileşimli web sayfaları yapmak istendiğinde bu basit kodlama dilleri yeterli olmazlar ve başlı başına birer programlama dili olarak kullanılmazlar.

Durum böyle olunca PHP, ASP, ASP.NET gibi daha gelişmiş olan programlama dilleri yardımınıza yetişir. Windows tabanlı serverlerde genel olarak ASP programlama dili, Unix, Linux tabanlı serverlerde PHP programlama dili yer almaktadır. Sizde bu hizmetlerden profesyonel bir şekilde faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Eyüp E-Ticaret Sitesi

Diğer e-ticaret sitesi tasarlayan firmalardan en büyük farkımız yıllık yenileme ücreti talep etmememizdir.

Yıllık yenileme ücreti çok sayıda firmada yer almakta ve bunun amacı ise sizden her yıl para kazanmaktır. Aslına bakacak olursanız siz bu firmalarla iş yaparak bir web sayfasını sadece kiralamış oluyorsunuz. Biz firmamız olarak site kurulumunu yaptığımız zaman, siteyi tamamen sizin adınıza tasarlayıp kuruyoruz. Yani siteniz tamamen sizin şahsi siteniz oluyor.

Bir web sitesinin yıllık masrafları tabi ki de bulunmaktadır. Hosting (sunucu) ve domain (siteadiniz.com) ücretleri şekillendirmektedir.

Domain ve hosting almak ile zaman harcamak istemiyor, bu konuda herhangi bir bilginiz yok ise. Bu durumda sizin adınıza domain ve hosting firmasından alım işlemlerinizi firmamız aracılığıyla biz yapmaktayız.

Domain firmalardaki domain ücreti ortalama 53 TL’dir. Hosting için ise 68 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Toplamda ise yaklaşık 121 TL gibi bir ücret ödemeniz yeterli olacaktır.

Bu ücret sayfanızın yıllık masraflarıdır. Hosting ve domain firmalarına yıllık olarak bu ücreti ödediğiniz takdirde siteniz her zaman açık kalacaktır.

YAZAR HAKKINDA