0
Beylikdüzü Web Tasarım

Beylikdüzü Web Tasarım

Beylikdüzü Web Tasarım firması olarak Beylikdüzü ve yakın bölgelerde istekleriniz doğrultusunda kurumsal kimliğinize en uygun olan, Google Optimizasyonuna uygun, Iphone, Ipad ve Android işletim sistemlerine uyumlu bir şekilde Web sayfası tasarlıyoruz ve sizlere en uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Beylikdüzü, Hadımköy, Avcılar, Esenyurt ve tüm yakın bölgelerde alanında deneyimli kadromuz ile kaliteli web tasarım hizmetleri sağlamaktayız.

Ürün ya da hizmetleriniz istediğiniz hedef kitleyi ulaşım sağlayabilmeniz için sosyal medya pazarlama reklamları ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız.

Online ürün satış mağazası kurmak isteyenler için ya da Google arama sonuçlarında üst sıralarda yer alarak yeni müşteriler elde etmek için en güncel ve son teknoloji ürünleriyle tasarlanmış dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz.

Beylikdüzü PHP Web Tasarım

PHP sunucu taraflı iletişimler için meydana getirişmiş bir programlama dilidir. Bunun için sunucuda dosya yönetmek, form verisi toplamak, veritabanlarını düzenlemek gibi farklı sunucu yönlü fonksiyonları gerçekleştirebilir.

Bu dil ilk olarak Rasmus Lerdorf tarafından kişisel ana sayfasına gelmiş olan ziyaretçileri takip edebilmesi için ortaya atılmıştır. Popülerliği artış gösterdikten sonra Rasmus Lerdorf en sonunda PHP dilini açık kaynaklı bir proje olarak hizmete sunmuştur. Alınan bu karar geliştiricilerin onu kullanabilmesine, düzenleme yapabilmesine ve kodu geliştirebilmesine olanak tanımıştır.

Böylelikle PHP en sonunda günümüzde kullanmış olduğumuz programlama diline dönüşmüştür. PHP ve PHP web tasarımları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz ve PHP web tasarım hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Beylikdüzü Wordpress Web Tasarım

Aslına bakacak olursanız wordpress’i, Youtube’un yazı odaklı bilgi ve içerik üretimine imkan sağlayan versiyonu olarak görebilirsiniz. İnternette bir video yayımlayabilmek için istediğiniz zaman çekiminizi yapın ve yayına verin. İşiniz ne kadar kolay değil mi ? Videonuzu çekin ve Youtube’a yükleyin. Hepsi bu kadar.

Hepsi bu kadar olunca da ortaya yüzbinlerce hatta milyonlarca görsel bilgi ve içerik üretiminin çıkması oldukça doğal. İşte wordpress’te yazılı bilgi üretimlerinin internet dünyasında yer alması adına aynı Youtube gibi tüm teknik zorlukları ortadan kaldırmış olan bir arac platformu olarak düşünebilirsiniz. Wordpress teknik destek ve hizmetlerimiz için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Beylikdüzü ASP Web Tasarım

ASP uzantılı bir dosya genel olarak HTML dosyası ile aynıdır. İçinde yazılar XML, HTML ve Scriptler bulunabilir. Bunun yanında bu dosya içinde yer alan kullanıcı tarafından belirtilmiş bazı alanlarda kullanılan ASP kodları sunucu tarafından düzenlenerek çalışır duruma getirilir.

Ne zaman bir ASP dosyası aktif hale getirilirse IIS otomatik bir şekilde ASP motorunu çalıştırıp bu dosyayı derlemeye başlar. Hazırlamış olduğumuz ASP kodları derlendikten sonra sayfayı açan kullanıcıya HTML kodu ile yazılmış düz bir sayfa gönderilir. İşte ASP’nin çalışma sistemi kısaca bu şekildedir. ASP hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek ve hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Beylikdüzü E-Ticaret Sitesi Sitesi

Her alan için sanal mağaza açmak isteyenler ve online satış gerçekleştirmek isteyenler için özel çözüm. En geç bir haftada teslim.

E-Ticaret Web Tasarım Özellikleri

  • Sınırsız Ürün Giriş Olanağı
  • Sepete İlave Et Özelliği
  • Düşük Azaldı Uyarı Programı
  • Sipariş Takip Sistemi
  • POS ve Sipariş çekiminde müşteriye özel e-posta Bildirimleri
  • Yönetici Paneli ile Ürün satışlarının takibi, stok durumu ve Ürün Çıkartma - Ekleme olanağı.
  • Havale ile ödeme ve Kapıda Ödeme, 3D kredi kart ile ödeme imkanları
  • Ürün hakkında sorun sorabilmek için Canlı Destek Hattı.
YAZAR HAKKINDA