0
Ümraniye Web Tasarım

Ümraniye Web Tasarım

İnternet ile ilgili gerçekleştireceğiniz tüm harcamaların bir gider değil, yatırım olduğunu var sayarak; amacımız kurumsal kimliğinizi müşterilerinize yönelik yansıtacak, etkili bir tasarım eşliğinde sanal dünyada yerinizi alabilmenize yardımcı olmaktır. Doğru programlama ve tasarım ile kurulmuş olan bir web sayfası, firmanız ve müşterileriniz arasında bir bağ kurmanızı sağlar.

Web sayfası internet dünyasında duyurusunu yapmak istediğiniz konular hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir topluluğa en hızlı şekilde ulaşım sağlayabilen, güncelliğini kolay bir şekilde koruyan medya ortamıdır. Sizde bu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız Ümraniye web tasarım hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Ümraniye PHP Web Tasarım

PHP dili ile web sitesi yapabilmenin bazı avantajları da beraberinde gelmektedir. Öncelikle, PHP’nin oldukça hızlı bir çalışma performansı gösterdiğini söyleyebiliriz. Kolaylıkla öğrenilmesinin haricinde Javascript, C, Perl gibi en çok kullanılan programlama dilleriyle benzerlik göstermesi bu dillere hakim olan kişiler tarafından da kolaylıkla yapılabilir.

Kodlama işlemi çok hızlı ve rahat bir biçimde yapılabilir. En etkin yöntemlerle geliştirilen programlama dili olan PHP ile yazılmış çok sayıda program ya da kod internet aracılığıyla ücretsiz olarak elde edilebilir. Apache web sunucusu kullanıldığı takdirde performansın da artış gösterdiği gibi PWS, ISS gibi birçok web sunucusuyla da yüksek oranda performans elde edilebilmektedir.

PHP web tasarım hizmetlerinin detayları hakkında Ümraniye web tasarım firması olarak sizlere hizmet vermekten büyük onur duyarız.

Ümraniye Wordpress Web Tasarım

WordPress Uzmanı çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize wordpress alt yapısı yardımıyla tüm bireysel ve kurumsal işlemlerinizde ihtiyaç duyduğunuz her bölümde en kaliteli wordpress destek hizmetlerini vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize bulunmuş olduğu sektöre en uyumlu olan temayı hazırlayarak en hızlı şekilde kurulumunu yapıyor ve tüm gereki ayarlamaları tamamlıyoruz .Bu şekilde güncel ve sorunsuz çalışma sağlayan temanızı sayfanızda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Bu rahatlığa kavuşabilmek için Ümraniye web tasarım hizmetlerimizi denemenizi öneririz.

Ümraniye ASP Web Tasarım

ASP Microsoft tarafından 1996’da geliştirilmiş bir dildir. Asp Activ Server Pages ( Aktif sunucu sayfaları )’nın kısa versiyonudur .ASP Yalnız başına bir programlama dili olarak kullanılamaz. Özellikle web sunucuları ile çalışma sağlayan bir yöntemdir. ASP sayesinde veri tabanı işlemleri ve elektronik ticaret dosyaları kolaylıkla oluşturulabilir.

HTML dosyaları içerisine ASP kodlarını saklayarak dinamik dosyalar ortaya çıkarabilirsiniz. Bu HTML kodlarının içerisine saklamış olduğunuz ASP kodları sunucu tarafından işlenerek istemcinin browserına yalnızca duragan HTML kodları ile iletilir.

ASP kodları hiç bir şekilde browserın içerisinde aktif olmamaktadır ( browsera gönderimi yapılmaz). Buda şu demek oluyor ki ASP tüm tarayıcılardan bağımsız olarak çalışmaktadır. ASP web tasarım işlemleri ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Ümraniye web tasarım hizmetleri olarak sizlere hizmet vermeye her zaman hazırız.

Ümraniye E-Ticaret Sitesi

Bildiğiniz gibi “ticaret" ifadesi kavramsal anlamda mal ya da hizmetin satılması ve satın alınması işlemlerini kapsamaktadır. Bu aşamanın elektronik ortamda, İnternet aracılığıyla yapılması E-Ticaret kavramını meydana getirmiştir.

E-Ticaret, mevcut işinizin elektronik alana aktarılması işlemidir. Bu anlamda E-Ticaretin ana hedefi, ticari işlemlerin elektronik alanda en hızlı, basit, güvenli ve verimli şekilde yapılmasıdır.

Hizmetlerin ve ürünlerin e-kataloglarda düzenli olarak müşteriye sunulması, siparişin basit bir şekilde gerçekleştirilmesi, satın alma işleminin kolay bir şekilde ve güvenlik içerisinde gerçekleştirilmesi ürün ya da hizmetin en güvenli ve hızlı şekilde müşteriye ulaştırılması E Ticaretin ana temelini oluşturmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz de bir e-ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız Ümraniye web tasarım hizmetleri olarak sizlere hizmet vermeye her zaman hazırız.

YAZAR HAKKINDA