0
Gaziosmanpaşa Web Tasarım

Gaziosmanpaşa Web Tasarım

Bütün dijital projelerin bir yaşam döngüsü bulunmaktadır. Bazıları belki hızlı ama tek seferlik kampanyadır, diğerleri ise çok daha karışık ve uzun vadede olabilirler. Tek bir kod satırı meydana getirmeden önce karmaşık bir biçimde planlanmaları gerekir ya da belki de sadece devam eden destek, bakım ve optimizasyona ihtiyaç duyarlar. Senaryo nasıl gelişirse gelişsin, hizmetlerimiz genellikle dijital projenin yaşam döngüsü içerisinde şekillenmiştir.

Büyük ya da küçük bütün projelerimiz strateji planlamakla ve oluşturmakla başlamaktadır. Gaziosmanpaşa web tasarım firması olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellikle proje başlangıcımıza büyük bir titizlikle sektörünüzü ve ziyaretçi kitlenizi analiz etmekteyiz.

Kurumsal ve kişisel Gaziosmanpaşa Web Tasarım çalışmalarında siz değerli müşterilerimizle karşılıklı görüşerek ihtiyaçlarınızı dinlemekte ve müşterilerimizi doğru bir web sayfası ile doğru hedefleri yakalayabilecek şekilde müşterilerimize öneriler sunuyoruz.

Gaziosmanpaşa PHP Web Tasarım

PHP’nin tasarlanması 1994 yılında Rasmus Lerdorf’un kişisel web sayfasını yönetmek için bir takım CGI (İngilizce: Common Gateway Interface) Perl betikleri yazması ile başlamıştır.

Rasmus bu betikler sayesinde özgeçmişini sayfasında görüntülüyor ve sayfanın ziyaretçi trafiğini kayıt altına alıyordu. Bir süre sonra web formları ile etkileşim haline girebilecek, veritabanları ile iletişim kurulabilecek ve daha hızlı çalışma sağlayabilecek şekilde bu betikleri C ile tekrardan kodladı ve bu uygulamaya Kişisel Ana Sayfa - Form Yorumlayıcı (PHP/FI, İngilizce: Personal Home Page/Forms Interpreter) ismini verdi.

PHP/FI desteği ile basit anlamda dinamik web sayfaları meydana getirmek çok kolaydı. Rasmus, 8 Haziran 1995 yılında hata ayıklama sürecini daha hızlı hale getirmek ve kaynak kodu iyileştirmek amacıyla bir Usenet tartışma grubunda PHP/FI uygulamasını Personal Home Page Tools (PHP Tools) ismi ile ilk kez duyurdu.

Gaziosmanpaşa Wordpress Web Tasarım

Gaziosmanpaşa web tasarım firması olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel WordPress kurulum hizmeti sağlamaktayız. Sayfanızın temasından SEO eklentisine kadar her şeyi ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde belirleyip teslim ediyoruz.

Kurumsal site kurulumu, WordPress kişisel blog kurulumu ve bloggerlar için wordpress blog sitesi kurulumu yapmaktayız. Siz beğendiğiniz temayı seçin eksiksiz ve düzgün bir biçimde kurulumu tamamlayıp biz size teslim edelim.

Gaziosmanpaşa ASP Web Tasarım

ASP, Microsoft Internet Information Server (IIS)'in bir ürünü olmasına rağmen komutların sonuçlarına HTML ile beraber sayfaya iletildiği için tüm web tarayıcıları ve tüm işletim sistemleri aracılığıyla görüntülenebilir.

Uzun bir süre boyunca en yaygın şekilde kullanılan programlama dilleri içerisinde bulunan ASP artık günümüzde eskisi kadar popülerliği kalmamıştır. Zira ASP artık yavaş bir şekilde yerini yeni bir sürümü olan Asp.Net’e bırakmaya başladı. ASP hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz için bizimle iletişime geçin.

Gaziosmanpaşa E-Ticaret Sitesi

E-ticaret Yazılımı insanların web sayfaları üstünden bir hizmet satmasına imkan tanıyan bir programdır. E-ticaret yazılımları sayesinde web sayfanıza ürün ilave edebilir, müşterileriniz için üye kaydı oluşturabilir, alışveriş sepetine ürün ilave ederek ödeme işlemlerini yapabilirsiniz. Şu an için internet dünyasında alışveriş yapabileceğiniz her sayfa E-ticaret Yazılımı ve e-ticaret sayfasıdır.

E-ticaret yazılımı yapılabilmesi için bazı özelliklere sahip olunması gerekir. E-ticaret yazılımı ilk olarak güvenli olmalı. Web sayfanızın bütün güvenlik önlemlerinin alınmış olması gerekir. İleride problem yaşamamak için altyapısı güçlü olan firmalarla çalışılması gerekir ki sunucu problemi olmasın.

Firmanın sunucularının IPS, Fırewall gibi sistemlere sahip olması gerekmektedir. Bu sistemler aracılığıyla web sayfanızda oluşabilecek bir saldırı engellenmiş olacaktır. Bunun yanında web sayfanıza eğer bir saldırı ya da tehdit olursa hemen sayfanızı yedekleyen bir sistemde yer alırsa sizin için daha iyi olacaktır.

YAZAR HAKKINDA