0
Sarıyer Web Tasarım

Sarıyer Web Tasarım

Sarıyer içinde çok sayıda firmaya web tasarım hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerin her birisine ulaşım sağlamak için lütfen referanslar bölümümüzden bizi takip edin.

Sarıyer İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir. Güneyinde Beşiktaş, güneybatısında Kağıthane ve batısında Eyüp ilçeleri ile doğusunda İstanbul Boğazı, kuzeyinde ise Karadeniz ile çevrilidir. Sarıyer İlçesi toplam 38 mahalleden meydana gelmektedir. Bahçeköy Belediyesi'nin 2009 senesinde feshedilerek Sarıyer ilçesinin bir mahallesi olarak kabul edilmesi, 2012 senesinde de Şişli sınırları içerisinde yer alan Maslak, Ayazağa ve Huzur mahallelerinin bu ilçeye dahil olmasıyla son halini alan ilçe İstanbul'un en kuzeydeki ilçeleri arasında yer almaya başladı.

Bu şekilde hızlı gelişim gösteren bir ilçede haliyle işlemeler ve beraberinde web tasarım talepleri de artış gösterdi. Biz de siz değerli müşterilerimizin tüm taleplerini karşılamak için buradayız.

Sarıyer PHP Web Tasarım

PHP (PHP için sürekli bir şekilde tekrarlanan kısaltma: Hypertext Preprocessor - Üstünyazı Önişlemcisi) JavaScript ve Python gibi programlama dillerinin alt kademesi anlamına gelir. Aralarındaki bulunan tek fark ise PHP itibari ile sunucu yönlü iletişim için kullanım sağlanırken JavaScript ise hem backend ve frontend için kullanımı sağlanmaktadır.

Python ise sadece istemci yönü için kullanılmaktadır. İşte bu nedenle PHP dilinde daha derinlere inmeden ilk olarak programlama dillerini anlamanız gerekmektedir. PHP web tasarım hizmetlerimiz ve profesyonel destek birimizim için bizimle çalışmaya ne dersiniz .

Sarıyer Wordpress Web Tasarım


Wordpress, bir içerik yönetim sistemidir. Kullanıcının içerikler üretip yayın yapabildiği bir araçtır. Önceliği olarak blog sayfaları olsa da, sonrasında çok sayıda konuda hizmet vermeye başlamıştır. Bu şekilde e-ticaret dosyalarından portfolyo sayfalarına kadar kullanım amaçları genişlemeye başlamıştır.

Teorik anlamda her türlü sayfa konseptini WordPress’de hazırayabilirsiniz. Kurulumu ve kullanması oldukça kolay olan wordpress, kullanıcılarına hatırı sayılır sayıda ücretsiz tema desteği de sunmaktadır. Günlerce sayfa tasarımı için zamanınızı harcamak yerine WordPress’in hazır temalarından da yararlanabilirsiniz.

Ancak sayfanızın size özgü bir tasarımı yer alsın istiyorsanız, bunu yapabilmeniz için uzman bir destek almanız gerekir. Firmamız wordpress web tasarım hizmetleri ile ilgili her konuda hizmeti vermektedir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Sarıyer ASP Web Tasarım

ASP uzantılı bir dosya genellikle HTML dosyaları ile aynıdır. İçerisinde yazılar XML, HTML ve Scriptler yer alabilir. Bunun haricinde bu dosya içerisinde yer alan kullanıcı tarafından ifade edilmiş bazı alanlarda kullanımı sağlanan ASP kodları sunucu aracılığı ile hazırlanarak çalışır hale getirilir.

Ne zaman bir ASP dosyası aktif duruma getirilirse IIS otomatik olarak ASP motorunu aktif hale getirip bu dosyayı derlemeye işlemine başlar. Hazırladığımız ASP kodları derlendikten sonra sayfayı aktif kılan kullanıcıya HTML kodu ile yazılmış düz bir metin gönderilir. İşte ASP’nin çalışma tekniği kısaca böyledir. ASP dili hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olabilmek ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Sarıyer E-Ticaret Sitesi

Günümüz teknolojisinde hızlı bir şekilde yaygınlaşan internet kullanımı ile insanların alışveriş düşkünlükleri de değişkenlik göstermeye başlamıştır. Birkaç yıl öncesinde elektronik, giyim, kitap, cd ve benzer ürünleri ya da herhangi bir hizmeti satın alabilmek için saatlerce gezip zaman harcadığımız dükkan ve mağazalar artık yerlerini zamanla online alışveriş sayfaları, yani E Ticaret sitelerine bırakıyorlar.

Öyle ki mağaza işletmecileri de bu durumun farkına vardılar. Birçok orta ve büyük ölçekli dükkan ve mağaza internet alemindeki yerini çoktan almış durumda ve yakın bir zaman içerisinde mağazaların bir çoğu yerini e-ticaret sitelerine devrederek rekabet artık mağaza işletmecileri içinde internet dünyasında devam edecek.

YAZAR HAKKINDA