0
Balçova Web Tasarım

Balçova Web Tasarım

Balçoca Web Tasarım: İzmir’in Balçova ilçesinde bulunan firmamız, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm profesyonelliğiyle çalışmaktadır. Kurumsal kimliğinizin temelini oluşturan web sitenizi; güncel ve özgün grafik tasarımlarıyla, sizi zirveye taşıyacak seo çalışmalarıyla, kurumunuza en uygun web sitesi seçimiyle başarılarınızı taçlandırıyoruz.

PHP WEB TASARIM NEDİR NASIL YAPILIR?
PHP, Personal Home Page yani Kişisel Ana Sayfalar anlamı taşır. PHP dili web siteleri için oldukça kapsamlı ve çok amaçlı kullanım alanlarına sahiptir. HTML ve XHTML gibi standart metin işaretleme dillerinin yetersizliğinde, PHP bütün gereksinimleri karşılar. PHP açık kaynak kodlu, performansı zirve yapan bir programlama dilidir. PHP kullanmak için, yorumlayıcısı olan bir server’a ihtiyacınız vardır.

PHP dili dinamik web sayfaları için kullanılır. Sanal sunucularla ve farklı işletim sistemleriyle sorunsuz çalışabilir. Ayrıca basit kodlama yapısı sayesinde zorlanmadan öğrenilir. Çok kısa zaman aralıklarında kod yorumlaması yapar. Açık kaynaklı olduğu için tüm bireyler tarafından geliştirilebilir.

WORDPRESS WEB TASARIM NEDİR NASIL YAPILIR?
Tüm kodlarına ücretsiz erişilebilen bir yazılım sistemidir. Kurumun özelliğine göre sınırsız düzenleme yapılan bir platformdur. Bu sistem teknik bilgi beklenmeksizin yapılabilir. Hiçbir kod bilgisine ihtiyaç duymadan hızlı ve basit şekilde web sitenizi tasarlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken domain ve hosting satın almak! Ayrıca WordPress siz kullanıcılara 5.000 farklı özellikte hemde ücretsiz tema seçeneği sunuyor.

Web sitenizin daha işlevsel hale gelmesi için wordpress sizlere çeşitli eklentiler sunar. Bu eklentilerle; seonuzu en basit şekilde yapıp üst sıralar çıkabilir, sayfanızdaki bozuk bağlantıları, spamları yönetebilir,site hızıyla ve güvenliğiyle sorunsuz bir şekilde sitenizi halka sunabilirsiniz. WordPress temaları her amaç için kullanılabilir. Kurumsal siteler, kişisel bloglar hatta alışveriş sitesi olarak kullanıma müsaittir.

ASP WEB TASARIM NEDİR NASIL YAPILIR
ASP, aktif sunucu sayfaları. Microsoft’un geliştirdiği dinamik web hizmeti için geliştirilmiş teknolojidir. İstemci sayfaları istediğinde ASP’deki bilgileri işleyerek istemciden istenilen bilgiyi oluşturur ve gönderir. Tek başına çalışmaz özellikle web sunucularıyla çalışır. Bu kodlama biçimiyle e- ticaret siteleri kurmak çok kolaydır.

Kodlama yapabilmek için temek düzeyde html ve xhtml bilmek yeterlidir. Yani yazımı basit editörlerle oluşturulabilir. Yazılan kod parçaları web server yardımıyla dizine koyulup yayımlanır. Kullanıcıya ulaştırılacak html dosyası kullanıcı istekte bulunmadan oluşturulmaz. Kullanılan tarayıcı tipi asp dosyaları için önemsizdir. Yorumlanan kodlar html çıktı üretirler. ASP kullanarak, web sayfası içeriğini koddan düzenlemek zorunda kalmazsınız. Kullanıcı arayüzü işlevselliği arttırmak açısından kişiselleştirilebilir. ASP kodları tarayıcılar tarafından görüntülenemez, güvenlidir.

Web Tasarım Örneklerimizi Görmek için Burayı Tıklayın.

YAZAR HAKKINDAYORUMLAR (0)