0
Pendik Web Tasarım

Pendik Web Tasarım

Pendik web tasarım firması olarak İstabul’un Pendik ilçesinde de hizmet vermeye başladık. Kişi ya da firmaların internet üzerinden satışlarını arttırabilmek ve yeni müşteri potansiyellerine ulaşım sağlayabilmeleri için tüm kadromuzla beraber azimli bir biçimde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Amacımız, Pendik’te yer alan firmaların sanal dünyadaki kurumsallığını ve bilinirliğini artırmak, marka haline gelmek, markasına değer kazandırmak ve bu sektörde gerçekleştirilen yatırımın fazlasını maddi bağlamda geri kazandırmak.

Belki de bizi diğer firmalardan ayırt eden en büyük özelliklerimizden bir tanesi; Dijital bütün ihtiyaçlarınızı her anlamda karşılıyor olmamızdır. Uzman ekibimizle beraber, Kurumsal kimlik, SEO çalışmaları, Tanıtım filmi, Profesyonel fotoğraf çekimi, IT danışmanlık, içerik yönetim sistemi, marka tescil hizmetleri ve daha fazlası.


Pendik PHP Web Tasarım

PHP, HTML içine yerleştirilebilen bir betik dilidir. PHP yalnızca Personel Home Page kelimelerinin kısaltması anlamında değil Personel Home Page Hypertext Preprocessor kelimelerinin kısaltmasından da meydana gelmektedir.

Anlamı Hiper Metin Ön işlemcili kişisel web dosyasıdır. PHP programını kullanmadan önce bir işaretleme dili olan HTML (Hyper Text Markup Language) bilgi sahibi olmamız gerekir. PHP kodları yeri geldiği zaman HTML kodlarının içerisine yazılabilmektedir.


Pendik Wordpress Web Tasarım

Amacımız, hedeflerinize ulaşım sağlamanıza yardımcı olacak WordPress hizmetlerini sizlere sağlamaktır. WordPress sayfası kurmak, bunun ilk aşamasıdır. Sitenizi tasarlarken yapmış olduğumuz çalışmalara kısaca göz atacak olursak:

 • Güvenlik önlemleri alarak WordPress kurulumu,
 • Ücretsiz SSL kurulumu ve ayarlar işlemleri,
 • Wordpress.org altında yer alan temalardan, beğendiğiniz herhangi bir tema kurulum hizmeti,
 • İletişim formunun kurulması, iletişim sayfasının açılması ve stabil çalışmasına yönelik ayarların yapılması,
 • All in One SEO, Akismet, Cache eklentilerinin kurulumu,
 • Sayfanızın hızlı ve güvenli çalışabilmesi için çeşitli ayarlar,
 • Google Analytics ve Google Webmaster ayarları,
 • Site haritası ve diğer ayarların düzenlenmesi gibi çalışmaları içerisinde barındırmaktadır.


Pendik ASP Web Tasarım

ASP’nin avantajlarından kısaca bahsedecek olursak;

 • Tam zamanında derleme, erken bağdaştırma, doğal iyileşme ve tamponlama hizmetleri gibi özellikleri yer aldığından; geliştirilmiş bir performans sağlamaktadır.
 • Sürükle bırak tarzı sunucu deneyimleri ve otomatik dağıtım gibi kişi ve kurumun işini kolaylaştıracak, üstün nitelikli araçlar olduğundan oldukça avantajlıdır.
 • Kişinin kodlamada istemiş olduğu dili kullanmasına ve hatta karma dil kullanabilmesine olanak tanıyacak kadar esnek yapıda bir programlama dilidir.
 • Kolay yönetilebilir ve okunabilir kullanıcı arayüzleri yapılabilen bu programlama dili, genel görevlerin çoğunda oldukça basitleştirilmiş olarak yapılmasına olanak sağlar.
 • Metin tabanlı ve hiyerarşik bir yapılandırma sistemi kullandığından dolayı yönetim sistemi oldukça kolaydır.
 • Diğer programlama dillerinden bağımsız bir yapıya sahip olduğu için, çok sayıda programlama dili ile bir arada kullanılmaktadır.


Pendik E-Ticaret Sitesi

Ülkemizde yaklaşık olarak 48 milyon internet kullanıcısı içerisinden %87’si yani 41,5 milyonu interneti her gün yoğun olarak kullanmaktadır. Bu kitle interneti iş yazışmaları, sosyal medya gibi çok sayıda sebepten dolayı kullansa da e-ticaret ile alışveriş gerçekleştiren ve online ürün bilgisi alanların oranı hiç de az seviyede değildir. Türkiye’de e-ticaret bazı büyük firmaların elinde olsa da özellikle bu durum son yıllarda tersine bir işleyiş içerisine girmeyi başardı.

KOBİ olarak bildiğimiz tüm orta ve küçük işletmelerden birçok şirket ve firma artık kendi e-ticaret sitelerini kurma fikirlerini en az bir kere değerlendirmeye başladı. Bu firmalardan çoğu akıllıca davranıyor ve e-ticaretin fırsatlarına seyirci kalmayarak bu konudaki gerekli yatırımı yapmaya başlıyorlar. Bu duruma sizde seyirci kalmayın ve firmamızın hizmetlerinden faydalanmaya bir an önce başlayın.

YAZAR HAKKINDA