0
Tuzla Web Tasarım

Tuzla Web Tasarım

Günümüz teknolojisinde internetin insanlar için bir lüks olmaktan çıkmaya başlayıp ihtiyaç halini aldığı oldukça açıktır. Öyle ki artık sosyal ve iş hayatının vazgeçilmez faktörlerinden bir tanesi haline geldi. İnternet denildiği zaman haliyle ilk akla gelen şey internet sayfalarıdır.

Zira, internet olarak adlandırdığımız büyük platform, bu sayfalar aracılığıyla insanlara açılan kapıdır. İnternetin son zamanlarda hızla büyüyüp gelişim göstermesi beraberinde rekabeti de getirdi. Artık iyi bir şekilde tasarlanmış internet sayfası daha fazla ilgi görmektedir.

Durum böyle olunca daha fazla sayıda ziyaretçi çekebiliyor, yani daha fazla ziyaretçi alınabiliyor. Bu durum da web tasarımı olarak adlandırdığımız yeni bir çalışma alanını gün yüzüne çıkartmış oluyor. Sizde sürekli gelişmekte olan teknolojinin gerisinde kalmak istemiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin, Tuzla web tasarım firması olarak sitenizi istediğiniz gibi tasarlayalım.

Tuzla PHP Web Tasarım

PHP web tabanlı, nesne yönlü betik anlamda bir programlama dilidir. 1995 yılında Rasmus Lerdorf tarafından yapılmış olan PHP, şu anda en fazla kullanılan dillerden biri tanesi olarak kabul edilmektedir. Kullanıma çıktığı ilk senelerde Personal Home Page (Kişisel Ana sayfa) günümüzde ise Hypertext Preprocessor olarak adlandırılmaktadır.

Çok sayıda özelliği içerisinde barındıran bu dil internet sayfası ve web uygulaması tasarlamak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Çok farklı özellikler sağlayan çok yönlü ve marifetli bir kod yazma dili, sayfalara fazlasıyla işlev katmayı sağlayarak web sayfalarını canlı ve interaktif bir hale getirmektedir. Dinamik bir web sayfası yapma aşamasını çok daha kolay ve hızlı bir şekilde bitirmenizi sağlar.

Tuzla web tasarım firması olarak PHP hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Tuzla Wordpress Web Tasarım

Dünyanın en prestijli markalarının güven duymuş olduğu platform ile sizde deneyimlerinize deneyim katın. Eğer projeleriniz uzman danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsa biz Tuzla web tasarım firması olarak siz değerli müşterilerimize yardım etmek için buradayız. Wordpress kurulum hizmetlerimiz ile sizlerin kolay bir biçimde blog sayfasına ve web sayfasına sahip olabilmeniz için güvenli, basit ve hızlı bir yol izlemekteyiz.

Bloglarınızı ve web sayfalarınızı daha kaliteli ve estetik bir görüntüye kavuşturabilmeniz için çok sayıda profesyonel fikir hazırladık.Tuzla ASP Web Tasarım

Active Server Pages' in kısaltılmış hali olan ASP, Türkçe olarak "Aktif Sunucu Sayfaları" anlamına gelmektedir. ASP windows işletim sistemi üstünden ISS ile çalışma sağlayabilen bir programlama dilidir. Server (sunucu) aracılığı ile çalıştırılarak sonuçlar yani veriler HTML biçiminde tarayıcınıza yönlendirilir, (Örnek; Google Chrome, İnternet Explorer, Opera, Firefox ) yorumlanır ve gösterilir. ASP ile kodlanmış sayfalara dinamik web sayfası ismi verilmektedir. Tuzla web tasarım firması olarak hizmetlerimizde faydalanmak için bize ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır.

Tuzla E-Ticaret Sitesi

Elektronik ticaret" ya da “e-ticaret", çevrimiçi olarak yapılmakta olan ticari işlemlerini ifade eden bir terimdir. Basit bir terimle; “internet üzerinden hizmet ya da ürün alımı" olarak ifade edilmektedir.

İnternet kullanarak herhangi bir şeyin satın alınması ya da satılması, e-ticaret hizmetlerine dahil olmak anlamına gelmektedir. Günümüzde internet kullanan kişilerin birçoğu bu şekilde e-ticaret sistemi ile alışveriş yapmaktadır.

İlk e-ticaret, 1970’li senelerde gerçekleştirilmiştir. The Guardian gazetesinde yayımlanan bir habere göre, Stanford Üniversitesi'ndeki öğrenciler, Arpanet hesapları ve okulun yapay zekâ laboratuvarından faydalanarak Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) okuyan öğrencilere satış işlemi gerçekleştirmiştir.

Siz değerli müşterilerimizin de bu teknolojinin gerisinde kalmaması için Tuzla web tasarım hizmetleri olarak e-ticaret sayfanızı son teknoloji ürünleri ile tasarlıyoruz.

YAZAR HAKKINDA