0
Kağıthane Web Tasarım

Kağıthane Web Tasarım

Kagıthane web tasarım hizmetimizle siz değerli müşterilerimiz kaliteli ve SEO alt yapısına uygun web sayfanızı yaptırabilirsiniz. Üstelik gereksiz masraflar içerisine girmeden, fazla maliyetlere gerek olmadan yalnızca ihtiyacınızı karşılayacak hizmetlerimizle bütçenizi de düşürerek sizlere çok uygun fiyatlara web tasarım hizmeti sağlıyoruz.

Web sayfanızın yönetimi tabi ki sizin tarafınızdan yapılması gerekmektedir. Güncel bilgilerinizi müşterilerinize iletmeniz firmanız açısından oldukça önemlidir. Önemli olan başka bir konu ise günümüz teknolojisinde internet kullananların çoğunluğu bir hizmet ya da ürün seçerken mobil cihazlar kullanarak bu işlemleri yapmaktadır.

Bu nedenden dolayı yapılmış olan web tasarımın da mobil uyumluluğu hem müşteriniz bakımından hemde Google’ın uygulamış olduğu SEO politikasına uygun olmasından dolayı kesinlikle gereklidir.

Sizlerde size en uygun olan web sayfanızı yaptırmak istiyorsanız doğru adrese geldiniz demektir. Hemen aşağıda belirmiş olduğumuz bilgi al seçeneğine basarak formu doldurup bize gönderebilirsiniz. Bizde siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde geri dönüş yapalım.

Kağıthane PHP Web Tasarım

PHP programlama dilinden kısaca bahsetmek gerekirse ilk olarak cevaplamamız gereken soru şudur: PHP dili nedir? Personal Home Page sözünün kısa versiyonu olarak PHP biçiminde adlandırılan bu yazılım dili geniş kullanım ve çok amaçlı alanlara sahip programlama dilidir.

Rasmus Lerdorf tarafından kişisel web sayfası tasarımını yönetebilmek için kullanılan betiklerin tekrardan kodlanabilmesi ve PHP/FI (Personal Home Page/Forms Interpreter - Kişisel Ana Sayfa/Form Yorumlayıcı) isminin verilmesiyle uygulama 1995 yılında duyurulmuştur. 1997 yılında web siteleri için geliştirilerek küresel anlamda kullanılmaya başlandı.

PHP’yi öne plana çıkaran en temel özelliği ise web sayfaları için yaygın bir şekilde kullanılan HTML, XHTML kodlarının bazı zamanlarda, özellikle kullanıcı odaklı siteler için yeterli olamayabilmektedir. Böyle bir durumlarda etkin bir programlama dili gereksinimi ortaya çıkmaktadır ve PHP’nin çok sayıda avantajı ve onu diğer programlama dilleri arasında öne çıkarmaktadır.

Kağıthane Wordpress Web Tasarım

Hosting ya da sunucu değiştirmeye karar verdiyseniz veya farklı domaine geçiş yapmak istiyorsanız sayfanızı hızlı bir şekilde yeni yerinize aktarmaktayız. Sayfanızı olduğu gibi sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyorsunuz.

Wordpress alanında uzmanı ekibimiz tarafından sayfanızdaki tüm problemleri analiz ederek sizlere detaylı bir report sunmaktayız.Bu sorunları çözüme kavuşturarak sayfanızın daha stabil bir şekilde çalışmasını saylıyoruz.

Kağıthane ASP Web Tasarım

Aslına bakacak olursanız ASP kodlarının hep basit bir metin editörü notepad gibi bir editör üstünde yazılacağını belirtiler. Doğrudur! yazılabilir ama biz öyle bir şey olacağını pek düşünmüyoruz. Böylesine basit bir editör ile ASP kodu yazan kişi ya da firma artık kalmamıştır.

Örnek verecek olursak biz bir homesite kullanıcısı olalım. Bunun haricinde Microsoft Visual Interdev, Microsoft Frontpage, Asp express gibi programlar kullanabiliriz. Bunları sayfanın ASP programları alanından daha ayrıntılı bir şekilde öğrenmeniz mümkündür. ASP tasarım hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kağıthane E-Ticaret Sitesi

Sektörünüze uygun e-ticaret sitesi, sektörünüze özel olarak geliştirilmiş olan modüller sayesinde standart e-ticaret imkanlarından daha farklı çalışarak müşterilerinize kolaylık sunabilirsiniz.

Tüm satışların yoğun bir şekilde internet alemine taşındığı bir dünyada markalarınız için bir e-ticaret sitenizin olması oldukça önemlidir. Bu sistemin doğru bir şekilde yürütülmesi ve stratejilerinin belirlenmesi için en kaliteli hizmetleri sizler için sunuyoruz.

E-ticaret sistemi en kapsamlı şekilde yürütülmesi için ilk olarak web sitesinde yer alan satış seçeneklerinizin hatasız ve kaliteli şekilde yürütülmesini saplamaktayız. Yani müşterileriniz ürün ya da hizmetlerinizi internet aracılığıyla satın almak istediklerinde sayfanın takılmaması, ödeme seçeneklerinde problem çıkmamasına önem veriyoruz.

YAZAR HAKKINDA