0
Beydağ Web Tasarım

Beydağ Web Tasarım

İzmir Beydağ Web Tasarım firması olarak işletmenizi internet dünyasında başarıya taşıyabilmek için kolay kullanımlı, yüksek performanslı, tüm akıllı cihazlara uyumlu, dinamik, arama motorlarında kolaylıkla bulunabilen, kurumsal kimliğinize yakışan Web Tasarım hizmetleri sağlıyoruz.

İşletmenizin web sayfasının geç yükleniyor olması ciddi anlamda trafik ve performans kaybına neden olur. İzmir Beydağ Web Tasarım firması olarak yüzde yüz Türkiye lokasyonlu sunucular vasıtasıyla tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor, web sayfanızı kullanımı esnek, yüksek performanslı, 1 saniye altında açılabilen, testlerde 100% e yakın başarıya ulaşmış biçimde kullanıma sunuyoruz.

Beydağ web tasarım firması olarak hakkımızda daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Beydağ PHP Web Tasarım

PHP gibi web tabanlı programlama dili ile ve hızlı bir şekilde geliştirilen web browser (google chrome, tarayıcı, mozilla firefox, internet explorer, opera gibi) sayesinde artık hayal ettiğiniz her şeyi hayata geçirebilirsiniz.

PHP ile basit bir blog sayfasından tutun da, Arama motoru, Twitter, Facebook, Joomla, Wordpress ve online oyunlar gibi geliştirilmiş olan ve devamlı gelişime devam edilen web sayfaları yapabilmek oldukça mümkündür.

PHP web tasarımı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek ve hizmetlerimizden faydalanabilmek için Beydağ web tasarım firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Beydağ Wordpress Web Tasarım

Hizmetlerimiz

  • Kurumsal kimliğinizi en ideal örnek tasarımları göndererek siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
  • Göndermiş olduğumuz örnek tasarımlar içerisinden beğendiğiniz tasarım üstünde çalışmalarımıza başlıyoruz.
  • Çalışmayı demo bir adres üstüne yükleyerek çalışmaları takip edebilmenizi sağlıyoruz.
  • SEO ve mobil kurallarına uygun tasarımları seçiyoruz.
  • Sitenizin hızlı bir biçimde çalışması için çalışmalar yapıyoruz.
  • Site tesliminden önce gerekli bütün eklenti ve ayarlarını yaparak teslimatı sağlıyoruz.

Wordpress web tasarım hizmetlerimiz Beydağ web tasarım firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Beydağ ASP Web Tasarım

ASP dili web sayfasındaki içeriği dinamik olarak değiştirir, düzenler ya da yeni içerik eklemesi yapabilirsiniz.


Ziyaretçilerin HTML formları ile gerçekleştirmiş oldukları sorgularına yanıt verir ve gönderilmiş olan verileri kullanabilirsiniz.


Bir veri tabanlarına bağlanıp veri kaynaklarındaki bilgileri alır, düzenler, üstünde işlem yapıp siler, yenilerini ilave eder ve sonuçlarını kullanıcı sistemine iletirsiniz. Kullanıcı arayüzünü kişisel hale getirebilir ve kullanıcılar için daha işlevsel ve kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz. PERL ve CGI ile beraber kullanarak ASP'ye hız kazandırıp daha kolay işlemler yapabilmeniz mümkündür.


Güvenlidir, yazmış olduğunuz ASP kodları tarayıcılar tarafından görüntülenemez. ASP kullanarak sunucu ve trafik kaynakları kullanımını minimum seviyeye indirebilirsiniz.

Beydağ web tasarım hizmetlerimiz ve daha fazlası için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizler isteyin, biz de istediğinizi yapalım.

Beydağ E-Ticaret Sitesi

Yeni ve gelişmekte olan dünya ile beraber herhangi bir şeye ihtiyaç duymamız durumunda ilk yapmanız gereken şey cep telefonumuzu kullanarak ilgili web sayfasına ulaşıp malzemelerinizi sipariş etmektir. E-Ticaret dünyada ve ülkemizde hafife alınmayacak şekilde ilerlemeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Sizler de internet aracılığı ile satış yaparak para kazanmak istiyorsanız ve bir web sayfasına ihtiyaç duyuyorsanız Beydağ web tasarım firması olarak sizler için burada hizmet vermeye devam ediyor olacağız. Tasarlamış olduğumuz web sayfaları ile beraber yeni maceralara ve de yeni dünyalara yelken açmanız hiçte uzak bir ihtimal değil. Sanal dünya da para kazanmakta sizler için o kadar zor bir durum olmayacaktır.

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz izin tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

YAZAR HAKKINDA