0
Şırnak Web Tasarım

Şırnak Web Tasarım

Şırnak Web Tasarım

Şırnak’ta web tasarım hizmetiyle alakalı bizimle iletişime geçip hizmetimizden yararlanmak istediğinizde, sizden çalışmış olduğunuz sektör hakkında gerekli olan bilgiler alınıp, istekleriniz neticesinde bir taslak hazırlıyoruz. Daha sonraki aşamada sizin elinizdeki doküman, arşiv ve görsellerden de yararlanarak web sitenizi sekle sokmaya başlıyoruz.

Şekillenmeye başlayan web siteniz hakkında sizin fikir ve önerileriniz doğrultusunda web sitesi kullanılmak şartı ile son görünümünü aldıktan sonra yayına hazır bir hale getiriliyor.

Son olarak detaylı bir biçimde ekibimiz tarafından son kontroller yapılıp tüm hataları da toparladıktan sonra ise yayınlanmaya hazır bir hale geliyor.

Hizmetimizden yararlandığınız sürede her türlü sorunlarda ve güncelleştirmeler için siz değerli müşterilerimize destek vermeye devam ediyoruz.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Şırnak web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Şırnak PHP Web Tasarım

PHP her işleme uygun bir programlama dili olarak gösterilse de en yaygın biçimde web geliştirme ve tasarlama işlemleri için kullanılmaktadır. Bu en iyi özellikleri içinde yer alan HTML dosyalarının içerisine bulunması sayesinde hayata geçmektedir.

Diyelim ki insanların kaynak kodlarınızı görebilmesini amaçlıyorsunuz. Bu programlama dili ile bunu yapabilmeniz gayet mümkündür. Kodu bir PHP dosyasının içine yazın ve bir HTML dosyasına ilave edin. Bu şekilde kimse esas kodunuzu herhangi bir şekilde açamaz.

PHP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Şırnak web tasarım firmamız ile iletişime geçin

Şırnak Wordpress Web Tasarım

Wordpress’in adı geçtiği zaman açık kaynak kodu bulunan bir yazılımı aklınıza getirin ve ücretsiz tüm kodlara ulaşım sağlayıp istediğiniz gibi tasarımını yapabilme imkanına sahip olacaksınız.

Bu özelliklerinden dolayı wordpress eklentisi uygun fonksiyonlu şekiller üretebilmektedir.

Tabi ki bu durum gözünüzü fazla korkutmasın. WordPress ilgili bir kodlama bilgilerine sahip olmadan da çok iyi işler ortaya koyabilirsiniz. WordPress internet dünyasında size çok fazla sayıda özgürlük imkanları sunacaktır.

Wordpress hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Şırnak web tasarım firmamız ile iletişime geçin

Şırnak ASP Web Tasarım

ASP Microsoft tarafından tasarlanarak hazırlanmış, güvenilir, interaktif ve dinamik web siteleri meydana getirmenize imkan veren, sunucu tabanlı bir programlama dilidir. Active Server Pages (aktif sunucu sayfaları) olarak bilinmektedir.

Klasik ASP, sunucu veri tabanı olarak çalışmasına devam edebilmektedir. Bunun yanında ASP ile dinamik bir olarak tasarlanan sayfalar kullanıcının browserı her ne olursa olsun aynı işlemleri görebilmeye devam etmektedir.

ASP'yi yazarken en fazla kullanımı gerçekleştirilen dil VBScript'tir; ancak jscript’e benzeyen diller de kullanılmaya devam etmektedir. Klasik ASP sayfaları .html dosyasının yerine .asp uzantılı işlemler görür.

ASP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Şırnak web tasarım firmamız ile iletişime geçin

Şırnak E-Ticaret Sitesi

Kullanıcı dostu olan ara birim deneyimi
Çok daha kolay ve rahat kullanılabilirlik için hazırlanmış olan site yönetim sistemlerinizde geliştirmek istediğiniz bölgeleri hızlı bir şekilde işleme alarak zamandan tasarruf edebilir ve herhangi bir işleminizde zaman kaybetmemiş olursunuz.

Önce hayal edin ve sonra uygulamaya geçin
Hazır temalar haricinde eğer dilerseniz yeni temalar oluşturabilir ve gelişmiş dizayn editörleri ile her sayfanın içindeki HTML kodlarına müdahalede bulunabilirsiniz. Bu şekilde hayal etmiş olduğunuz tasarımı yapabilir ya da yaptırabilirsiniz.

Unutmayın! Büyük başarılar önce hayal ederek başlar. Sizde bizimle bir başlangıç yapmak ister misiniz?

E-ticaret hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Şırnak web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDA