0
Bahçelievler Web Tasarım

Bahçelievler Web Tasarım

Bahçelievler Web Tasarım, olarak sizlere global alandaki tüm gelişmeleri baz alarak Google alt yapılı, modern, mobil uyumlu, kullanıcı dostu web tasarım hizmetleri sunmaktayız. Peki güncel gelişmeler neticesinde profesyonel yazılım hizmetleri, SEO Danışmanlığı, E-Ticaret paketleri, Sosyal Medya hizmetleri gibi çok sayıda hizmetleri sizin için yapıyoruz.

Firma ya da kurumunuzu doğru bir şekilde lanse edebilmek ve markalaşabilmek adına yapmış olduğumuz tüm çalışmaları en doğru ve güncel yöntemler olarak hazırlıyoruz. Kaliteli bir ayrıcalıktır ve bu ayrıcalıktan faydalanmak siz değerli müşterilerimizin en doğal hakkıdır. Web tasarım hizmetlerimiz için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Bahçelievler PHP Web Tasarım

PHP web tasarım kullanım alanları çok geniş bir mercektir. İnternet kullanıcıları çevrimiçi sayfalar hazırlamak istediklerinde basit kodlama dilleri çok yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle özellikle online yapıda yer alan sayfaların kurulumu esnasında PHP kodlama sistemine başvurulmaktadır.

Google, web sayfalarının genel olarak insanlar tarafından hazırlanmasını ister. PHP kullanılarak otomatik bir şekilde hazırlanmış olan çöplük siteler, SEO sektörü yardımıyla hazırlanmış olan sitelerden çok daha değersiz bir içeriğe sahip olurlar.

PHP web tasarımı işlemleri esnasında farklı sayfalar temel alınır. PHP web tasarım hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve PHP hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Bahçelievler Wordpress Web Tasarım

Akıllı telefonların çalışabilmesi için Android ya da iOS gibi yazılımlara ihtiyacı duyulması gibi web sayfalarının hazırlanabilmesi için de WordPress gibi içerik yönetim araçlarına (CMS) ihtiyacı duyulur.

Sayfanızın içeriğini internet bağlantısı bulunan tablet, bilgisayar ya da telefondan düzenleme yapmanızı, yeni sayfalar ve yayınlar hazırlamanızı sağlayan WordPress, var olan içerik yönetim sistemleri içerisinde en basit, en güçlü ve en popüler olan sistemdir.

Wordpress web tasarım hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bahçelievler ASP Web Tasarım

Asp.Net web uygulamaları hakkında bazı örnekler verecek olursak:

  • Açık Akademi Asp.Net kullanılmakta olan örneklerden arasında yer almaktadır.
  • Çok sayıda üniversitenin öğrenci otomasyonu Asp.net örnekleri arasında yer almaktadır.
  • Ebay, Hepsiburada gibi çok sayıda alışveriş sayfaları Asp.net örnekleri arasında yer almaktadır.

ASP uzantılı bir dosya temel olarak HTML dosyası ile aynı içeriğe sahiptir. İçerisinde yazılar XML, HTML, Scriptler şeklinde bulunabilir. Bunun yanında bu dosya içerisindeki kullanıcı tarafından belirlenmiş olan bazı yerlerde kullanılan ASP kodları sunucu tarafından derlenip düzenlenerek çalışabilir hale getirilebilir.

TEB, Vakıfbank, Denizbank, Finansbank gibi çok sayıda bankanın siteleri ASP web sitesi örnekleri arasında yer almaktadır. Eğer sizde ASP web tasarım hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kalitenin adresinden şaşmayın ve web sayfanızı riske atmayın.

Bahçelievler E-Ticaret Sitesi

Günümüz teknolojisinde hızlı bir şekilde yaygınlaşan internet kullanımı ile günümüz insanlarının alışveriş alışkanlıkları da aynı oranda değişkenlik göstermektedir. Sadece birkaç yıl öncesine kadar elektronik, giyim, kitap, cd ve benzeri ürünleri ya da herhangi bir hizmeti satın alabilmek için saatlerce gezinip zaman harcadığımız mağazaların yerini artık yavaş yavaş online alışveriş siteleri yani E-Ticaret sayfaları almaktadır.

Öyle ki mağaza sahipleri de bu durumun farkına vardılar. Çok sayıda orta ve büyük ölçekli mağaza İnternet dünyasındaki yerini çoktan almış durumda ve yakın bir zaman içerisinde mağazaların büyük bir bölümü yerini e-ticaret sayfalarına bırakarak rekabet ortamı artık mağaza sahipleri içinde internet dünyası üzerinden devam edecek gibi görünüyor. Daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

YAZAR HAKKINDA