0
Bakırköy Web Tasarım

Bakırköy Web Tasarım

Ülkemizde ve dünyada hizmet veren her firma ürün ya da hizmetlerini tanıtıcı bir marka tescili içerisinde kullanmaktadır. Ürün ve hizmetlerin benzer ya da aynı faaliyet kolundaki rakiplerden ayırt edici olması için bir marka patenti kullanılması ve web tasarım işlemleri ile desteklenmek zorundadır.

Bakırköy web tasarım ailesi olarak çok sayıda dalda hizmet sağlamaktayız. Uzun süre önce başlamış olduğumuz bu sektörde Bakırköy Web Tasarım ismi ile özleşmiş olan firmamız, artan taleplere cevap verebilmek adına patent tescil ve marka tescil alanlarında gururla hizmet sağlamaya devam etmektedir.

Bakırköy Marka Tescil denildiği zaman internet aramaları sonucunda bizi rahatlıkla bulabilir, patent tescilleriniz ile ilgili her türlü problemlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bakırköy PHP Web Tasarım

PHP'yi Javascript gibi kullanıcı tarafında çalışabilen dillerden ayırt eden, sunucu tarafında da çalıştırılıyor olmasıdır. Bazı örnek kodlar kendi sunucunuzda çalıştırdığınız zaman sayfanıza bağlanan kullanıcılar kodu göremezler ve müdahale edemezler. Sadece sonucu görebilirler.

İsterseniz HTTP sunucunuzu tüm HTML dosyalarınızı PHP dosyası olarak görüp işlenecek hale bile getirebilmeniz mümkündür. Buna karşın kullanıcılar sizin gerçek anlamda sunucu yönünde bir uygulama kullandığınızı fark edemeyebilirler.

PHP kullanmanın en güzel taraflarından bir tanesi de, yeni kullanıcılar için öğrenmenin oldukça kolay olması ve bunun yanında profesyonel kullanıcılar için ileri aşamada özelliklerin yer almasıdır. PHP'nin uzun özellikler listesini okumaktan sakın çekinmeyin.

Kısa bir zaman içerisinde PHP ile programlamaya işlemlerini yapabilir ve birkaç saat içerisinde basit programlar kullanmaya başlayabilirsiniz. Ama öncelikle profesyonel bir web tasarım uzmanından ya da ajansından destek almanız gerekmektedir.

PHP web tasarım hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy Wordpress Web Tasarım

PHP dili ile yazılmış, açık kaynaklı bir web sayfası oluşturma aracı olan WordPress, b2 / cafelog isimli projenin bir parçası olarak 2003 yılında ortaya çıkmıştır.

WordPress günümüz teknolojisinin gelişimine katkı sağlayan geniş gönüllü topluluklar sayesinde, aklınıza gelebilecek her çeşit web sayfası meydana getirmenin en popüler çözümü durumuna gelmiştir.

İlk olarak daha çok blog sayfaları meydana getirmek için kullanılan WordPress, çekirdek kodunda yapılan değişikliklerden sonra tema eko sistemi ve geniş eklenti sayesinde her çeşit web sayfasını yapabileceğiniz bir platforma haline gelmiştir. Ancak bunun öncesinde profesyonel bir yardım alınması şarttır.

Firmamız Wordpress web tasarım hizmetleri hakkında siz değerli müşterilerimize her türlü destek sağlamaktadır. Wordpress hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Bakırköy ASP Web Tasarım

ASP.Net nedir? diye sorulan bir soruya ASP’dir şeklinde verilen cevap tamamen hatalıdır. Nedeni ise aynı şekilde yazılıyor gibi görünse de ve aynı sistemmiş gibi düşünülse de ASP.Net, ASP’den çok daha gelişmiş bir teknoloji ürünüdür.

Çünkü kod yapısı ASP’den oldukça farklıdır. Ortak dil çalışma zamanını kod olarak kullanmaktadır. Böylesine karışık bir tasarım için uzman kişilerden eğitim alınması gerekmektedir. Firmamız olarak ASP web tasarım hizmetleri hakkında siz değerli müşterilerimize her türlü desteği sağlamaya hazırız.

Bakırköy E-Ticaret Sitesi Sitesi

Bakırköy web tasarım firması olarak kendi altyapımızla hazırlamış olduğumuz e-ticaret siteleri ile siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Hazırlamış olduğumuz web sayfalarında yıllık lisans bedeli bulunmaz ve siz değerli müşterilerimizden her yıl hosting ve domain yenilenmesi haricinde bir bedel talep edilmemektedir.

Teknolojiyi yakın bir çerçeveden takip ederek devamlı güncellemiş olduğumuz e-ticaret modüllerini müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu şeylere göre şekil vermekteyiz. İleri düzeyde e-ticaret modüllerimizi müşterilerimizin talep etmiş olduğu tasarımlarla birleştirip sunmaktayız.

YAZAR HAKKINDA