0
Foça Web Tasarım

Foça Web Tasarım

İzmir'in kuzeyinde bulunan Foça küçük bir sahil şehri olmasına karşın doğal güzelliğiyle her yaz binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Genellikle küçük otellerin ve işletmelerin yer aldığı Foça'da fark yaratmak ve insanların dikkatlerini firmanızın üstüne çekebilmek için Foça Web Tasarım çalışmalarınız profesyonel bir şekilde yaptırmanız yeterli olacaktır.

Günlük yaşantımızda elektrikçi ya da tesisatçı ararken bile telefon rehberine bakmak yerine internete giriş yaparak çevremizdeki tesisatçıları aramaya başlarız. Evimize yemek siparişi verirken bile ilk yapmış olduğumuz şey telefonla aramak yerine yemek siteleri gibi web sayfalarına giriş yaparak sipariş vermek oluyor.

Google gibi arama motorlarına yalnızca tesisatçı yazmamız yeterli olmaz. Google otomatik olarak yaşamış olduğunuz yere yakın olan tesisatçıları ilk olarak karşınıza çıkartıyor. Foça Web Tasarım hizmetlerimizi internet bu kadar yaygın bir şekilde kullanılırken ve ülkemizde 8 milyon aktif web sayfası varken nasıl farklı gösterebiliriz?

Foça web tasarım firmamız olarak farkımızı görmek için bizimle iletişime geçin.

Foça PHP Web Tasarım

Bilgisayar programcılığının artık nerede ise tam anlamıyla web programcılığı ve tasarımcılığa dönüşmesi ile, internet programcılığı ile ilişkili olan programlama dillerinin öğrenimine olan talep hızla artmaya devam etmektedir.

Elinizdeki kitap, web server üzerinde çalışma sağlayacak dinamik web sayfası tasarımına imkan tanıyan PHP dilinin en son sürümü olan 5.4 sürümü neticesinde (6 sürümü henüz stabil olarak kullanılmamaktadır) dinamik web sayfası tasarımlarını anlatmaktadır.

PHP hizmetlerimiz ve daha fazlası için Foça web tasarım firmamızın web sayfasına giriş yaparak öğrenebilir, detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foça Wordpress Web Tasarım

WordPress ile ne tip web siteleri oluşturulabilir?

Tam fonksiyonlu kurumsal firma web sayfası;

Wordpress ile eksiksiz bir şekilde firma web sayfaları yapılabilmektedir. Statik sayfaların haricinde, fotoğraf galerileri, blog, haberler, haber bültenleri, yorumlar, etkileşimli formlar ve daha çok sayıda özellik desteklenmektedir.

Wordpress tasarım hizmetlerimiz ve detayları için Foça web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Foça ASP Web Tasarım

Her ne kadar isimleri benziyor olsa da ASP 'ye oranla oldukça ciddi değişim görmüştür. ASP.NET kodu ortak dillerle çalışma zamanı (ingilizce - common language runtime) altyapısına dayalı bir biçimde çalışır.

Yazılımcılar .Net çatısı altında desteklenen tüm diller ile ASP.NET uygulamaları içinde kullanılabilmektedir. Yazılımcı tarafından yazılmış olan kod, aktif hale getirilmeden önce sanal bir yazılım katmanı aracılığı ile ortak bir dile çevrilmektedir.

Foça web tasarım firması olarak ASP hizmetlerini siz değerli müşterilerimiz için vermeye devam ediyoruz. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçin.

Foça E-Ticaret Sitesi

E-ticaret; internet aracılığıyla sunulan ürün, ürün ve hizmetlere dünyanın her bölgesinden anında erişim olanağı sağlar. Böylece 7 gün 24 saat çalışma sağlamaktadır ve altyapısı ile alışverişi kısıtlayıcı zaman sorunlarını ortadan kaldırarak mağazanızın satış hacmini katlayarak arttırmaktadır.

Sanal mağazanızın sunmuş olduğu yüksek imkanlar ile işlemlerinizin çok kısa bir süre içerisinde tamamlandığını ve ticaretin daha kolay bir hal aldığını bir süre sonra sizde görmeye başlayacaksınız.

E-ticaretin firma yönetimine etkileri e-ticaret ve özellikle de internet, firmaların iş yapma biçimlerini de etkilemektedir; Elektronikleşme: Bilgilerin elektronik alanda tutulması ile herhangi birisi, herhangi bir zaman kavramında, herhangi bir yerden ihtiyaç duyulan bilgilere, bir başkasına gerek duyulmadan ulaşım sağlayabilmektir.

Hareketlilik: Müşterilerine destek verebilmek için seyahat eden çalışanlarının, ihtiyaç duyduğu bilgilere herhangi bir zaman kavramında herhangi bir yerden güncel bir şekilde ulaşım sağlayabilmesi, firma müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilmesindeki performansını göstermektir.

E-ticaret tasarım hizmetlerimizin detayları için Foça web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDA