0
Bornova Web Tasarım

Bornova Web Tasarım

Firmamız olarak uzun süreden beri İzmir Bornova’da web yazılım ve tasarım hizmetleri sağlamaktayız. Bugüne kadar firmalar, kişiler ve kurumlar için çok sayıda web site yazılımı ve tasarımı, web projeleri tasarladık.

Hayata geçirmiş olduğumuz web projesi ne olursa olsun her daim hedefimiz, sorunsuz ve rahat bir şekilde uzun yıllar boyunca kullanacağınız, ihtiyaçlarınız neticesinde yazılımı yapılmış, gelişime açık ve yönetilebilir sistemler meydana getirmektir.

Web tasarım ve yazılım konularında gelişmeleri devamlı takip eden, bilgilerini sürekli güncel tutan ekibimiz siz değerli müşterilerimize web sitelerinizin ve web projelerinizin süreci boyunca destek sağlamaktadır. Siz bizimle çalışmak istediğiniz takdirde tüm teknik bilgimiz ve deneyimlerimiz ile yanınızdayız.

Bornova PHP Web Tasarım

PHP'nin en güçlü ve en çok üzerinde durulan özelliklerinden bir tanesi, sahip olduğu gelişmiş ve geniş veritabanı desteğidir. Veritabanlarına has eklentilerden bir tanesini (örn. mysql) kullanarak ya da PDO gibi bir soyutlama katmanlarından faydalanarak PHP ile veritabanı bağlantılı web sitesi sayfaları hazırlamak ya da ODBC eklentisi aracılığıyla bu standardı destekleyen bir bağlantı açabilmek oldukça basittir.

Diğer veritabanları için URL eklentisi ya da soketler (CouchDB gibi) kullanılabilmektedir.Ufak yönetilebilir web sayfaları için ise en sağlıklısı olanı ‘MYSQL’ veritabanıdır.

Bir kaç PHP komutu ve fonksiyonları ile hızlı bir şekilde bağlantı sağlanılabilir. Database yapısı ve kurgusu doğru hazırlandığı zaman oldukça hızlı, verimli sonuçlar alınabilir. MySQL'de temel olarak yapmış olduğumuz işlemler bir tabloya veri ilave etmek, bu verileri çekmek, güncellemek ve silme işlemini yapmaktır.

PHP web tasarım hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Bornova web tasarım olarak bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Bornova Wordpress Web Tasarım

WordPress bugün dünyada en çok fazla tercih edilen internet sayfasının alt yapısıdır. İhtiyaç duyduğunuz şeylere uygun olarak özelleştirilebilir, kullanımı oldukça kolay ve aynı zamanda creatif, yenilikçi ve işlevselliği ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve hedef kitlenizi bir bakışta etkisi altına alabilecek tasarımlarımız ile en kaliteli hizmeti sağlıyoruz.


Web tasarımı tecrübelerimizi WordPress aracılığı ile yoğunlaştırmış bir çalışma gurubu olarak, Web tasarımı ile beraber entegre ettiğimiz Conversion Tracking (Dönüşüm optimizasyonu) ve SEO (Arama motoru optimizasyonu) teknolojileri ile siz değerli müşterilerimize yalnızca bir web sitesi değil, aynı zamanda internet aleminde sektörünün bir numarası olabilmeyi sağlayan bir hizmet bütünlüğü sunuyoruz.

Wordpres çalışmalarımız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilmek ve hizmetlerimizden yararlanabilmek işin Bornova web tasarım hizmetleri firmamız ile iletişime geçiniz.

Bornova ASP Web Tasarım

Asp. net, söz konusu olan web hizmetleri, web uygulamaları alanına yönelik olarak ortak dil kullanılabilmesi bakımından Java gibi açık kaynaklı veri tabanı imkanını sunmaktadır.

Doküman ve hizmet olarak Microsoft tarafından tasarlanmış olan bu XML tabanlı uygulamaya asp.net adı verilir. Konusunda XHTML ya da HTMLS belgesini kullanarak Aspx yapılandırılması olarak karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

Fakat söz konusu belge özdevinimsiz yani statik bir biçimde karşımıza çıkarak yordamsal programlama sistemleriyle tepkilerin hızlı bir şekilde yanıtlanmasını sağlar.

Detaylar için Bornova web tasarım firmamızla iletişime geçin.

Bornova E-Ticaret Sitesi

E Ticaret Sitesine Sahip Olmak İstiyorum’ diyorsanız detaylı hizmetlerimiz ve çözümlerimiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bornova web tasarım firmamız uygulamış olduğu e-ticaret sistemleri ile firmalara iyi çözümler sunmaktadır.

Dilerseniz, online satışın beyni olarak sizlere danışmanlık hizmeti verebiliriz. Ürün ya da hizmetinizi en iyi şekilde yöneten online mağazanızdan satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDA