0
Gaziemir Web Tasarım

Gaziemir Web Tasarım

Gaziemir Web Tasarım & Bilişim Hizmetleri olarak İzmir Gaziemir ilçesine özel olarak web tasarım hizmetleri sağlamaktayız. Alanında profesyonel ekibimiz ile kurumsal ve işlevsel tasarımlar üreten firmamız Gaziemir web tasarım hizmetleri olarak ihtiyaçlarınıza en kapsamlı biçimde çözüm önerileri sunmaktadır.

Firmamız vermiş olduğu hizmetlerin her zaman arkasında durarak iş öncesinde ve sonrasında göstermiş olduğu ilgi ve alaka ile sektörünün lider firmaları arasında yerini almaktadır.

Gaziemir Web Tasarım & Bilişim Hizmetleri firmamız ile güvenilir ve kaliteli bir hizmet alarak verimli bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Google SEO, kurumsal kimlik hizmetleri ve kurumsal hosting hizmetleri sunan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Tek amacımız sizin memnuniyetinizdir.

Gaziemir PHP Web Tasarım

PHP dili, ASP dilinin en önemli rakibidir. Literatürdeki bilgilere dayanarak performansı ASP'den daha iyidir. Üstelik ücretsiz olarak İnternet üzerinden indirilebilmektedir.

Rakibi olan yazılımlar yalnızca birkaç tane veri tabanı yönetim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışma sağlarken PHP piyasada mevcut olan tüm veri tabanı yönetim yazılımları ile uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir.


Bu nedenle kullanımı oldukça cazip, dünyada ve ülkemizde hızla yaygınlaşan bir dildir.

Gaziemir web tasarım ve bilişim hizmetleri olarak PHP hizmetlerini en ince ayrıntısına kadar sağlamaktayız. Detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Gaziemir Wordpress Web Tasarım

Özellikle sayfa açılışları hızlı bir şekilde yapılmaktadır ve oldukça hızlı bir şekilde indexlenme seviyesine sahiptir. Dünya genelinde en fazla kullanıma sahip olan ve özellikle de blog alt yapılarını tasarlamak amacıyla kullanılan Wordpress için her hangi bir ücret ödemesi yapmanıza gerek duyulmayan açık kaynak kodlu bir sistemdir.

Bu nedenle herkes farklı içerikleri düzenleyebilmek için kullanmaktadır. Yapılan bazı araştırmalara göre yaklaşık olarak 1 milyon kadar web sayfası arasından yaklaşık dörtte biri kadarı Wordpress alt yapısı sistemi sayesinde tasarlanmıştır.

Wordpress web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Gaziemir web tasarım ve bilişim firması olarak bizimle iletişime geçin.

Gaziemir ASP Web Tasarım

ASP Microsoft tarafından 1996 senesinde tasarlanarak geliştirilmiştir. ASP Activ Server Pages (Aktif sunucu sayfaları)’nın kısaltılmış şeklidir. ASP tek yalnız başına bir programlama dili değildir.Özellikle web sunucusu ile çalışma sağlayan bir tekniktir. ASP sayesinde veri tabanı elektronik ticaret siteleri ve uygulamaları kolay bir şekilde oluşturulabilir.

HTML sayfaları arasına ASP kodlarını saklayarak dinamik sayfalar meydana getirebilirsiniz. Bu HTML kodlarının içerisine saklamış olduğumuz ASP kodları sunucu tarafında işleme alınarak istemcilerin browserına yalnızca duragan HTML kodlarını gönderir.

ASP kodları herhangi bir şekilde browserda çalıştırılmamaktadır (browsera iletilmez). Buda demek şu demek oluyor ki. ASP Tüm tarayıcılardan bağımsız bir şekilde çalışmaktadır. İnternet explorer, Opera, Netscape Nevigator gibi Browserlarda aynı şekilde çalışma sağlayacaktır.

ASP web tasarım hizmetlerimizin detayları hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olabilmeniz için Gaziemir web tasarım ve bilişim firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Gaziemir E-Ticaret Sitesi

İnternet aracılığı ile alışveriş yapan kişi sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. E-ticaret kavramı geçmiş dönemlerde genel çoğunluk için bilinmiyor olsa da günümüz teknolojisinde dengeler tam olarak değişmiş durumdadır.

E-ticaret yapan kişilerde meydana gelen artışla beraber e-ticaret sayfası talebi de bir o kadar artış göstermektedir. Hizmetlerimiz içinde bulunan seçeneklerden birisi olmasıyla birlikte, başarılı bir şekilde alışverişlerin yapılabileceği e-ticaret sayfalarını siz değerli müşterilerimiz için tasarlamaktayız.

Gaziemir web tasarım firması olarak e-ticaret hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDA