0
Adalar Web Tasarım

Adalar Web Tasarım

Firmamız olarak Adalar'a da, alanında uzman kadromuz ile destek vermekteyiz. İhtiyacınızı belirleyin, biz sizlere yardımcı olalım.

Web Tasarım

Web sayfanız, dünyaya açılan pencerenizdir. Web tasarımınız amatör kişilerin eline bırakılmayacak kadar önemlidir. Bu önemin farkındayız ve siz değerli müşterilerimiz için en iyi web tasarım çözümlerini sunmaktayız.

Firmamız tüm web tasarım projelerinde, uzun yıllara dayanan tecrübe ve bu alanlarda yapılmış olan bilimsel araştırma ve makaleler neticesinde meydana getirdiği metodları kullanmaktadır. Bu çalışma metodları en etkin ve başarı şansı yeteri kadar yüksek web siteleri meydana getirmemizde önemli yer tutmaktadır.

Web yazılım tüm serverlar (sunucular) üzerinde işlem yapılmakta olan yazılımların tamamını kapsamaktadır.

Web sayfasına baktığımız zaman, diğer reklam araçlarına göre çok düşük maliyetlerle çok daha yüksek gelir sağlar. Reklam, arama motorları ve hit siteleri sayesinde sizinle daha önce hiç çalışma yapmayan firmalardan iş alabilirsiniz.

Web sitesi aracılığı ile internet dünyasında duyurusunu yapmak istediğiniz konu ve duyurular hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir topluluğa en hızlı şekilde ulaşım sağlayabilen, güncelliğini kolay bir şekilde koruyan medya ortamıdır.

Web sayfanız sayesinde ürünlerinizin, firmanızın ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımlarını yapabilir, bayi, dağıtım organizasyonlarınıza ve müşterilerinize bilgi aktarabilirsiniz..

Firmamız olarak Adalar web tasarım ekibimizle sizlere hizmet vermekten büyük onur duyarız.

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Logo,katalog, broşür, kartvizit, ambalaj, etiket vb. tasarımı gibi çok sayıda ortamda uygulanabilir. Grafik sanatlarda ve grafik tasarımında, görsel sanatların temel ilkeleri arasında yer alan denge, hizalama, vurgulama, karşıtlık, görüntü, hareket, tekrarlama, oran, yakınlık, birlik ve ritim geçerlidir. Kurumsal kimlik, kurumun kimlik özelliklerinin tam anlamıyla belirlendiği fiziksel, görsel, kültürel ve genel kurum düşüncesinin niteliklerini meydana getirmesi için yapılan çalışmaların tamamıdır.

E-Ticaret

E-ticaret her geçen gün üstüne koyarak büyümeye devam eden devasa bir pazardır. Ürünlerinizi sanal olmayan mağazanızdan satabileceğiniz müşterileri sayısı ile sanal mağazanız aracılığı ile satabileceğiniz müşteri sayısını kıyaslamak mümkün bile değildir.

E-ticaret işlerinizi istediğiniz seviyeden daha büyük bir seviyeye taşıyacaktır. E-ticaret yapabilmek için sahip olmanız gereken tanıtım ve yazılım faaliyetlerini siz değerli müşterilerimiz için koordine ediyoruz.

İhtiyacınız olan yazılımın kurulması, belirlenmesi ve anahtar kelimelerinizde SEO uygulamalarının yapılmasını istekleriniz yönünde koordineli bir biçimde yapıyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Web sitenizin, belli başlı aramalar için arama motorlarında yer alan (başta Google olmak üzere) sonuçlarda, ilk sırada ve hatta ilk sayfada yer alması için yapılan çalışmalardır.

SEO çalışması yaptığınız zaman, hedef kitlenize etkin bir biçimde ulaşım sağlarsınız. Özellikle Google Seo çalışması ile Türkiye genelinde ki arama motoru pazarının %90′dan fazlasına sahip olan Google üzerinden hedef kitlenize kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu da satışlarınızın ve müşterilerinizin çoğalması, işinizin büyümesi anlamına gelmektedir.

Web Tasarımında Neden Biz?

Günümüzde kurum kimliklerinin yansıtılması, ürün veya hizmetlerin pazarlanması adına aktif bir biçimde kullanılmakta olan internet, başarı yakalamak isteyen firma ve işletmelerin olmazsa olmazları. Firmalar internet aracılığı ile başarılı bir şekilde pazarlama yapabilmek adına kendilerini temsil eden ve ihtiyaçlarına her anlamıyla cevap veren bir siteye sahip olması gerekmektedir. Bazı işletmelerin site sahibi olabilme konusunda, lakayıt bir tavır göstermeleri, işin profesyonellik yönünün iyi bir şekilde anlaşılmadığını ortaya koymaktadır. Aslında sitelerin kalitesi, hizmet ve ürünlerin kalitesi hakkında müşterilerinize bilgi aktarımı yapan ilk mecradır. Bir düşünün, bir firmanın sayfasına giriyorsunuz ancak, istediğiniz ürün hakkında doğru ve anlaşılır bir bilgiye sahip olamadığınız gibi, aktif olmayan menüler, hatalı sayfalar ve kategorilere rastlıyorsunuz. Bu durumda siz ne düşünürsünüz? Bize soracak olursanız “İnternet sayfası kötü olan bir firmanın, vermiş olduğu hizmetinde bundan pek bir farkı yoktur"

O zaman doğru ve anlaşılır bir tasarım...

Bu tür bir ifadenin kullanılmasını hiçbir kurumsal bir firma kesinlikle istemez. KOBİ’lerde istemez. Bugün işlerini yeni yeni internet dünyasına aktarmaya çalışan KOBİ’lerin, doğru bir ajansla ve danışmanlık şirketi ile çalışarak, sağlıklı bir biçimde iş aşamasını internet ortamına aktarmaları gerekmektedir. Aynı şekilde, internet aracılığıyla iş kurmak isteyen kişilerin doğru bir web tasarım ajansıyla anlaşması gerekmektedir. Kaliteli ve doğru bir çalışmanın neticesinde hazırlanacak olan sitelerin 7 gün 24 saat müşterileri iyi bir biçimde karşılaması gerekmektedir. Bu anlamda tecrübeli ve deneyimli web tasarımı ajansları profillerinin önemi oldukça büyüktür. Firmamız, web tasarım ve yazılımı konularında alanında uzmanlaşmış olan bir kadroya sahip olduğu gibi, kurumsal kimliğinizin tasarlanmasında, tüm aşamaları yönetebilecek uzmanlığa ve yeteneğe de sahiptir.


Web sayfalarının tasarımları konusunda dikkat edilecek önemli bir husus, tasarımının görsel bir görünüşe sahip olmasıdır. Günümüzde görselliğin ne kadar ön planda yer aldığının hepimiz fakındayız. Sayfaların görsel bakımdan insanda yaratmış olduğu heyecan ve tatmin duygusu, firma hakkında kanaatlerin olumlu yönde oluşmasını sağlayan en önemli hususu ifade eder. Firmamız, yaratıcı çözümleri sayesinde, kurumsal kimliğinize en uygun tasarımlarla sayfaların mükemmel bir görsel yapıya kavuşmalarını sağlarken, sadeliğin ve şeffaflığın sayfalara kazandırmış olduğu kolay kullanım niteliklerini de göz önünde bulundurarak itidalli bir tasarım geliştirme çalışması yapmaktadır. Sayfaların görsel tasarımın abartılı olmaması durumunda, müşterilerinize karşı asıl hedeflenmiş olan ürün ya da hizmet konuları hakkında bilgilendirici mesajların boğulmasına neden olabilir. Bunun için web tasarımı konusunda akıllı ve doğru çözümler sunmak, müşterilerin istek ve taleplerine, ajansların tecrübesini ve deneyimlerini katılması gerekir.

Özgün bir site değilseniz, spama düşersiniz!

İş hayatında önemli bir konu olarak, farklılaşmak ve özgünleşmek değer ifade etmektedir. Tasarımların özgün bir şekilde olması, rakiplerinizden farklı olmanız adına atılacak olan ilk adımlar arasında yer almaktadır. Firmamızın grubu, tasarımların kuruma ve kişiye özgü olmasına dikkat etmektedir. İş dünyasında emtialaşmanın ne kadar sıkıntı yaratan bir durum ortaya koyduğunu bilen ekibimiz, yalnızca tabiatın kusursuz manzaralarından ilham alarak tasarımlarını gerçekleştirmektedir.

Dört dörtlük bir tasarım

Hiçbir şey kesinlikle mükemmel değildir diye bir anonim vardır. Bunu hiç kimse dört dörtlük değildir diye da ifade edenlerde var. Ama bizim iddiamız, mükemmel olduğumuz yönündedir. Çünkü mükemmel olabilmek için yapılması gerekenleri ve müşterilerimize nasıl bir tasarım sunacağımızın bilincindeyiz. Diğer ajanslardan bir adım önde yer almamız, mükemmel olduğumuzun bir göstergesidir. Ama asla, kendimizi yeterli seviyede görmüyoruz ve her geçen gün güncellenmekte olan teknolojilerden yararlanarak, daha sağlıklı ve iyi tasarımların söz konusu olması adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Web tasarımı sonucunda ortaya koyacağımız sitelerinizin, Google arama motorunun en iyi dostları haline geleceğini belirtmek isteriz.

Neden Dinamik Web Tasarımı?

İnternet, firmaların pazarlama gücüne pozitif bir ivme katmaktadır. Kurumlar, 24 saat boyunca bulunmuş olduğu bölgeye, tüm Türkiye`ye hatta dünya geneline, ürün ve hizmetlerine duymuş olduğu güvenle beraber ulaşım sağlamaktadır. Satışları artırma ve yeni pazarlar yakalamada büyük imkanlar sağlamaktadır. Çünkü, internet üzerinde bu şekilde bir çalışma yapılırken harcanacak zaman oldukça azalma göstermektedir. Dinamik Web tasarımı aranan bilgiye en güncel, en hızlı ve en kolay ulaşımı sağlar.

YAZAR HAKKINDA