0
Güngören Web Tasarım

Güngören Web Tasarım

İstanbul Güngören ilçesinde hizmet veren ve bu ilçede en çok tercih edilen web tasarım firması olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli bir web tasarım hizmeti sağlamaktayız.

Web tasarım alanında yıllardır bu sektörün içinde yer almamızın vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerimize en çok yardımı dokunacak bir web tasarım firması olarak karşınızdayız. Firmamız kurulmuş olduğu günden itibaren her alanında müşteri memnuniyeti ve beğenilerini en üst seviyede gerçekleştirmektedir ve gerçekleştirmeye de devam etmektedir.

Web tasarım sektöründe faaliyet gösteren Güngören web tasarım firmamız nitelikli, uzman ve alanında en iyiler arasında bulunan web tasarım uzmanlarımız ile sayfanızı tasarlamaktayız. Sayfanızın tarzı ve içeriği ne olursa olsun tasarlamasını yapmaktayız.

Kısaca ifade etmek gerekirse siz sadece hayal edin gerisini bize bırakın. Firmamız olarak bir web tasarım firmasından ne bekleniyorsa bütün beklentilerinizi en üst seviyede sağlamaktadır.

Güngören PHP Web Tasarım

Hosting seçimi aşamasında en önemli kriter yazılımınızın beraber çalışacağı altyapıyı doğru seçmesidir. Web proje ihtiyaçları gelişmeye devam ettikçe kullanıcı etkileşimlerinin artış göstermesi ve bunun haricinde sayfa içerik yönetiminin önem kazanması performans açısından yeni çözümler ortaya çıkartmaktadır.

PHP bir yazılım dilidir. Bu yazılım diline uygun bir yan servisler ve işletim sistemi seçerek projeleri yayımlama ihtiyacı, PHP Hosting kavramının meyadana gelmesine neden olmuştur.

Web server, işletim sistemi, veri tabanı ana bileşenleri bu kombinasyonu meydana getirir. PHP web tasarım hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz için bizimle iletişime geçin.

Güngören Wordpress Web Tasarım

WordPress Uzmanı kadromuz ile siz değerli müşterilerimize wordpress alt yapısı aracılığıyla tüm bireysel ve kurumsal çalışmalarınızda ihtiyaç duymuş olduğunuz her alanda en kaliteli wordpress destek hizmetleri sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize sektörünüze en uyumlu olan temayı seçerek en hızlı biçimde kurulumunu sağlıyor ve gerekli olan ayarlamaları yapıyoruz .Bu şekilde güncel ve sorunsuz şekilde çalışma sağlayan temanızı sitenizde kullanıyorsunuz.

Güngören ASP Web Tasarım

ASP Microsoft tarafından tasarlanmış, interaktif ve dinamik web siteleri yaratmanıza olanak tanıyan, sunucu tabanlı bir programlama dilidir. Active Server Pages - yani aktif sunucu sayfaları anlamına gelmektedir.

Klasik ASP sunucu tabanlı çalışma sağlar. Haliyle ASP ile dinamik olarak hazırlanan sayfalar kullanıcının browserı ne olursa olsun aynı şekilde çalışmaktadır. ASP'yi yazarken en fazla kullanılan dil VBScript'tir; ancak jscript’e benzer diller de kullanılmaktadır. Klasik ASP sayfaları .html yerine .asp uzantılı çalışmaktadır.

Sayfanıza koyacağınız bir HTML dosyası, sayfanıza gelen kullanıcı tarafından aynı olarak görüntülenirken, bir ASP dosyası her bir kullanıcıya farklı içerik gösterebilmektedir.

ASP'nin çalışma tekniği kısaca şu şekildedir: Kullanıcı bir .asp sayfasına geldiği zaman, sunucu .asp sayfasını çalıştırmaya başlar ve o kullanıcıya özel bir sayfa oluşturulur; ardından yalnızca o kullanıcı için oluşturulmuş olduğu sayfayı kullanıcıya HTML formatında yansıtır. ASP web tasarım hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere web sayfamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Güngören E-Ticaret Sitesi

Kurumsal yönünüzü gösteren , güven uyandıran ve kaliteli görünen bir E-ticaret sistemine ihtiyacınız var ise Kurumsal E-Ticaret paketini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hazır tasarımlardan seçmiş olduğunuz şablon dosyası üzerinde kurumsal renklerinize göre tasarımsal düzenlemeler yapılabilir.

Paketin öne çıkan özellikleri;

• Kolay kullanımlı Kanyon Yönetim Paneli V4 sistemi sayesinde ürünlerinizi kolayca bir şekilde ekleyebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz.

• İstediğiniz zaman istatistiklerinize göz atabilir ve canlı olarak görüntüleyebilirsiniz. E-ticaret tasarım hizmetlerimizin detayları için bizimle iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDA