0
Sancaktepe Web Tasarım

Sancaktepe Web Tasarım

Bir şirketin büyümesinde hiç şüphe yok ki internetin oldukça büyük bir etkisi vardır. Şirket yalnızca bulunmuş olduğu yerde değil internet sayesinde de dünyanın bir ucundan diğer bir ucuna kendi varlığından insanları haberdar etmektir.

Sanal dünyada şirketin varlığı, sahip olduğu internet sayfası ile belli olur. Bir şirket hangi sektörde hizmet veriyorsa o şirketin web tasarımı da bulunmuş olduğu sektöre uygun yapılmalıdır. Amacına uygun olmayan web sayfaları şirketlerin varlığına gölge düşürmektedir.

Bu da rakipleri arasında düşüş yaşamasına neden olabilir. Web site tasarımı konusunun tecrübeli kişilerce yapılması firmaların başarısı bakımından oldukça önemlidir. Şirketler için web site tasarımı yapan çok sayıda ajans ve web tasarım firması bulunmaktadır. Sancaktepe web tasarım firması olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm tasarım hizmetlerini siz değerli müşterilerimiz için dünya standartlarında tasarlıyoruz.

Sancaktepe PHP Web Tasarım

Bir PHP betiğinin Perl ya da C gibi dillerden ne denli farklı bir oluşuma sahip olduğu konusuna daha önce dikkat ettiniz mi? HTML kodu ortaya çıkartmak için çok sayıda kod yazmak yerine, sizin istediğiniz işleri yapan bir PHP kodu tasarlayıp onu HTML kodunun içine ilave etmeniz yeterli olur (bu örnekte, beklenen iş ekrana yazı yazmaktır).

PHP kodu özel bitiş ve başlangıç etiketleri arasında yazılmaktadır. Bu etiketler "PHP kipine" kolay bir şekilde girip çıkılmasına imkan tanır. PHP işlemleri ve web tasarımı konusunda daha kapsamlı bilgi alabilmeniz ve PHP hizmetlerimizden yararlanabilmeniz tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Sancaktepe Wordpress Web Tasarım

Aslına bakarsanız wordpress’i, Youtube’un yazı odaklı bilgi ve içerik üretimlerine olanak tanıyan versiyonu olarak tanımlayabilirsiniz. İnternette herhangi bir video yayımlamak için istediğiniz zaman çekim işlemlerinizi yapın ve yayına verin. İşiniz ne kadar kolay oluyor değil mi? Videonuzu çekiyordunuz ve Youtube’a yükleme işlemini yapıyorsunuz. Bütün hepsi bu.

Hepsi bu kadar olunca da ortaya milyonlarca hatta milyarlarca görsel içerik ve bilgi üretiminin meydana gelmesi oldukça doğal oluyor. İşte wordpress’te yazılı bilgi üretimlerin internet aleminde bulunması adına aynı Youtube gibi tüm teknik engelleri aşmış olan bir arac formu olarak tarif edebilirsiniz. Wordpress hizmet ve teknik destek servislerimiz için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.


Sancaktepe ASP Web Tasarım

ASP, Windows işletim sistemini içinde barındıran sunucular için kullanılan bir programlama dili çeşididir. Bu yazılımların içinde, HTML dili de kullanılmış olmasına karşın e-ticaret gibi daha komplike web siteleri için ASP programlama dilini kullanmak hem daha pratiklik hem de işlevsellik olarak daha faydalı olacaktır. ASP ancak web sunucu ile faaliyet göstermektedir.

Yani tek başına bir programla dili işlevini gerçekleştiremez. HTML sayfasına baktığımızda java script kodlarını görsek dahi ASP için görüntülenme işlemi pek mümkün değil. Kodlarınızın güvenliği ve bir herhangi biri tarafından alınmasının pek mümkün olmadığı web masterlar için oldukça avantajlı bir dildir. ASP içinde farklı script dilleri de kullanılmaktadır. Daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Sancaktepe E-Ticaret Sitesi


E-ticaret sitesi kurmak ve milyonlarca kişiye ulaşım sağlayarak online satış yapmak istiyorsanız, ürünleriniz ile arama motorlarında yer almak web sayfanızın kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlamak istiyorsanız, teknik destek konusunda problem yaşamak istemiyorsanız, kullanışlı ve kolay admin panel ile beraber kolay ürün ilave etmek istiyorsanız profesyonel e-ticaret için doğru adrestesiniz demektir.

  • Tam Teknik Destek
  • Modern Çizgiler
  • Ekran Çözünürüklerine Uyumlu
  • Ürün Listeleme Modülü
  • Kullanımı Kolay Admin Paneli
YAZAR HAKKINDA