HAKKIMIZDA

Hizmete girdiği 2016 yılından bu yana siz müşterileri için hemen her konuda kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile öne çıkan grafik tasarım firmamız, uzman ve deneyimli ekibi ile sizlere yardımcı olur. Bulunduğu sektör içerisinde kısa zamanda önemli aşamalar kaydetmiş olan firmamız ile siz de web tasarımdan CRM yazılımlara, SEO danışmanlığından katalog ya da dergi tasarımlarına kadar pek çok konuda profesyonel hizmetler alabilirsiniz. Grafik tasarım firması olacak önceliğimiz her zaman sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek ve bunun yanında tüm çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır.

Grafik tasarım firmamız, bulunduğu sektör içerisinde pek çok farklı iş kolunda hizmet verir. Siz müşterilerine pek çok konuda hizmet çeşitliği sunan firmamız, aynı zamanda her iş kolunda uzman ekibi ile çalışmalar yapar. Ayrıca farklı sektörlerde yer alan geniş bir müşteri ağına sahip olan firmamız, sizler için zorlu uygulama ve yazılımları kısa süre içerisinde tamamlar ve teslim eder. Kaliteden ödün verilmeyen bir hizmet anlayışı ile sektörde hizmetlerini sürdürür ve bunun yanında proje teslim tarihinde oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Siz de bizimle teslim tarihi en başından kararlaştırılan projelerinizde hiçbir zaman sorun yaşamaz ve yapılan anlaşma neticesinde belirlenen zamanda projenizi teslim alırsınız.

Eğer bizimle çalışma istiyorsanız ve grafik tasarı ya da yazılım konusunda birtakım çözümlere ihtiyaç duyuyorsanız, hangi sektörde olduğunuzun bir önemi yoktur. Hemen bizi arayabilir ve dilediğiniz her konuda bizden yardım alabilirsiniz. Sektöre uygun çözümler sunan firmamız, aynı zamanda mobil uygulama ve yazılımlar konusunda da sizlere yardımcı olur. Şirketinizi ya da markanızı dijital dünyaya taşımak istediğiniz de yine bizimle iletişime geçebilir ve sizlere e-ticaret yazılımları başta olmak üzere sosyal medya yönetimi gibi pek çok konuda hizmet sunmamızı sağlayabilirsiniz. Dijital dünyada hedef kitlenize bizimle ulaşabilir ve bunun yanında işletmeniz için etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile çalışmalarını sürdüren firmamız, sektörün önde gelen web tasarım merkezlerinden biridir. Hizmet verdiği her alanda hızlı ve kaliteli çözümleri ile öne çıkar. Aynı zamanda uzman kadrosu ile tüm çalışmalarında profesyonel işlere imza atar. Siz de marka değerinizi bizimle yükseltebilir ve hizmet verdiğiniz sektörde farkındalık yaratabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece ihtiyaç duyduğunuz konuda bizimle iletişime geçmek ve sizlere sunduğumuz avantajlı hizmetleri daha yakından görmektir. Firmamız bünyesinde sizler için sunduğumuz hizmetler aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • Web Tasarım
 • Web Yazılım
 • Logo Tasarımı
 • Katalog / Dergi Tasarımı
 • Sosyal Medya Yönetimi
 • SEO Uyumlu Makale
 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • E-ticaret Sitesi
 • Katalog Tasarımı
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Fotoğraf Çekimi
 • İzmir Marka Tescil
 • Tercüme Hizmetleri
 • Grafik Tasarım / Illüstrasyon

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Hizmet verdiği tüm alanlarda sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile kaliteli ve profesyonel web çözümleri sunan firmamız, tüm çalışmalarında konusunda uzman ve tecrübeli ekibi ile sizleri ağırlar. Şimdiye kadar yapmış olduğu tüm çalışmalarında kaliteden ödün vermeden hızlı ve yaratıcı bir karakter ortaya koyan firmamız sayesinde etkili sonuçlar elde etmek mümkündür. Sektör içerisinde her ihtiyaca uygun çözümleri ile sizlere marka değerinizi artırma şansı sunduğumuzu ve hedef kitlenize ulaşmanız için profesyonel kadromuz ile ileriye dönük hizmetler verdiğimizi de belirtmek isteriz.

Firmamız siz müşterileri için her zaman son teknoloji ve kullanıcı dostu yazılımlar ile hizmet verir. Mobil uygulamalar konusunda sektör içerisinde fark yaratmanızı ve bunun yanında markanızın sosyal medya ya da diğer platformlarda öne çıkması için detaylı çalışmalar yapar. Günümüz trendlerine uyumlu web tasarım çalışmaları sayesinde rakiplerinize karşı rekabet etmenize yardımcı olur. Eğer markanız ya da işletmeniz için çözüm odaklı bir hizmet almak istiyorsanız, siz de bizimle iletişime geçebilir ve sektör bazlı çözümlerimizi daha yakından keşfedebilirsiniz.

Ayrıca sizler tüm hizmetlerimizde kendi alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile destek olduğumuzu söylemek isteriz. Hizmet verdiğimiz her alanda uzman kişileri bünyesinde bulunduran firmamız, hiçbir zaman için işini şansa bırakmaz ve sizlere başından sonuna kadar profesyonel hizmetler sunar. Bunun yanında yapılan tüm çalışmalarda proje taslak aşamasından başlayarak geliştirme ve proje bitiş aşamasına varana dek sizlerle sürekli iletişim halinde kaldığımızı da söylemek mümkündür. Bu şekilde ihtiyacınız olan tüm yazılım ya da tasarım çalışmaları için en uygun çözümleri beraber geliştirmekteyiz.

Marka Ve Kişiye Özel Özgün Çalışmalar

Web tasarım merkezimiz ile siz de tüm ihtiyaç duyduğunuz çalışmalarda marka ya da kişiye özel tasarımlar ve uygulamalar ile karşılaşırsınız. Yaratıcı ve özgün tasarımlar ile ortaya konan projeleriniz sayesinde hizmet verdiğiniz sektörde fark yaratabilir ve aynı zamanda hedef kitlenizin dikkatini çekebilirsiniz. Bu nedenle eğer yer aldığınız sektörde fark yaratmak ve ilgi çekici bir hale gelmek istiyorsanız, sizin için en doğru adresin web tasarım merkezimiz olduğunu söylemek doğru olur. İhtiyacınız olan herhangi bir konuda hemen bizimle iletişime geçin ve siz de uzman ekibimiz tarafından sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlere bir an önce dâhil olun.

Mobil Dünyanın Trendlerine Bizimle Uyum Sağlayın

Web sektöründe her geçen gün daha yaygın bir hale gelen mobil platformlar, pek çok kullanıcı için vazgeçilmez bir hal almıştır. Son yıllarda akıllı cihazların artış göstermesi ve bu cihazların kendi içerisinde gelişmeler göstermesi internet dünyasını neredeyse mobil platformlara taşımıştır. Bunun sonucunda başta web siteleri olmak üzere çeşitli mecraların mobil uyumlu hale getirilmesi zorunlu olmuştur. Firmamız web tasarım başta olmak üzere pek çok konuda sizlere mobil uyumlu (responsive) çalışmalar ile yardımcı olur. Bu şekilde markanıza ya da işletmenize internet üzerinden ulaşmak isteyen müşterileriniz akıllı cihazları ile bunu kolayca gerçekleştirir. Mobil uyumlu projeleriniz için de bizi tercih edebilir ve hemen her konuda kesintisiz hizmetler dâhil olabilirsiniz.

SEO Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Eğer bir işletmenizin ya da şirketiniz varsa mutlaka ona özel bir de web siteniz var demektir. Web siteleri şirketlerin hedef kitlelerine ulaşmalarında ve bunun yanında en uygun çözümler ile reklamlarınız yapmalarında etkili olur. Ancak web sitenizin kullanıcılara daha fazla ulaşması için birtakım çalışmalar yapmanız gerekir. Bunların başında ise SEO yani arama motoru optimizasyonu gelir. Arama motoru optimizasyonu yapılan bir web sitesi arama motorlarında yapılan aramalarda rakiplerine göre daha on planda çıkar. Bu aynı zamanda web sitesinin daha fazla ziyaret edilme ihtimalini artırır ve doğal olarak şirket ya da işletmeye ait ürün ve hizmet satışlarında artış meydana gelir. Siz de yer aldığınız sektörde daha çok bilinmek ve bunun yanında müşteri potansiyelinizi artırmak istiyorsanız, işletmenizin web sitesinde SEO çalışmaları yaptırmak için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız web dünyasında etkili bir konuma gelmeniz için SEO konusunda uzman ekibi ile hizmet sunar. Bu sayede marka bilinirliğiniz artar ve daha dikkat çekici bir hale gelmeyi başarmış olursunuz.

Siz de dijital dünyanın bir parçası olmak ve aynı zamanda sektördeki markanızı daha etkin bir hale getirmek için firmamıza gelin ve farkınızı bizimle ortaya koyun.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Hizmet süresi boyunca;
 • İletişimde kalıyoruz.
 • Hizmetin türüne göre çalışma planı çıkarılır.
 • Onayınız doğrultusunda hizmete devam edilir.