0
Esenler Web Tasarım

Esenler Web Tasarım

Esenler Web Tasarım duymuş olduğunuz ihtiyaçlara göre uygun web sayfasını en kısa zamanda ve uygun fiyatlarla yapmayı amaçlamaktadır. Tasarımını yapmış olduğumuz sayfanın size özel olabilmesi için tüm profesyonel bilgi ver becerilerimizi kullanıyor ve yapım işleminden sonra da desteğimizi devam ettiriyoruz.

Bütün projelerimizde amacımız bizi tercih eden siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Yapacak olduğumuz bütün projeleri aynı kendi işlerimiz gibi özenli bir biçimde ve profesyonelce yapmayı hedefliyoruz. Müşterilerimiz vermiş olduğumuz hizmetlerden duyacağı memnuniyet bizim gurur kaynağımızdır.

Esenler PHP Web Tasarım

PHP yazılımının çeşitli versiyonlarını, hem Linux platformunda hem Windows platformunda kolaylıkla çalıştırabiliriz. Windows bazı Linux yazılımlarını da içerisinde çalıştırıyor olması bir takım avantaj olup sunucular için Linux destekleri de ülkemizde oldukça fazla görülmektedir.

Kuracağımız yazılım dillerine göre PHP hosting seçimi yapabilirsiniz. Örnek verecek olursak; bir forum sayfası kurmak istediğimizde Linux’ u tercih edebiliriz.

Esenler web tasarım firması olarak web sayfamızda Linux web hosting ve Windows web hosting paketlerimiz yer almaktadır. Bunlara istediğiniz gibi bakabilir, sizin ihtiyaçlarınızı hangisi karşılıyorsa o paketi seçebilirsiniz.

Her kaliteye ve bütçeye hitap eden firmamız web problemlerinize çözüm sağlamak için her zaman yanınızdadır. Web sayfanızı güvenli bir web sunucusunun içinde barındırmak isterseniz firmamızı ziyaret edebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Esenler Wordpress Web Tasarım

Candytemplate web tasarım, profesyonel olarak wordpress eklenti ve temalarınızda kurup gerekli olan bütün ayarları yapmak anlamına gelmektedir. WordPress web tasarımı ile ilgili tema problemleriniz için hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.

Candytemplate web tasarım, wordpress’te yer alan güvenlik açıklarını olası bir şekilde kapatmaktadır. Sayfanızda herhangi bir açık ya da benzer sorun yer alması durumunda bizimle iletişime geçebilir ve problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturma şansına sahip olabilirsiniz.

Candytemplate web tasarım, wordpress klonlama, yedekleme ya da başka bir sunucuya taşıma hizmeti sağlamaktadır. Sayfanızı taşımak istemeniz halinde bizimle iletişime geçebilir ve hızlı bir şekilde bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Öğrenmek istediğiniz tüm detaylar için bize ulaşın, sorunlarınızı çözelim.

Esenler ASP Web Tasarım

ASP.NET Core, arka plan görevleri içeren hizmetler olarak uygulanabilmektedir. Barındırılan hizmet, arabirimi sağlayan bir arka plan görevi mantığında yer alan bir sınıftır. IhostedService. Bu konuda hakkında üç barındırılan hizmet örneği sunar. Bu barındırma örneklerine kısaca göz atacak olursak;

  • Bir zamanlayıcı üstünde çalışan arka plan görevi.
  • Kapsamlı bir hizmeti etkin hale getiren ve barındırılan hizmet. Kapsamlı bir şekilde bağımlılık ve ekleme kullanabilir.
  • Sıralı bir şekilde çalışan sıraya alınmış arka plan görevleri.

Esenler E-Ticaret Sitesi

Son teknoloji ürünleriyle ile beraber yoğun bir internet kullanımına sahip olduğumuz günümüz teknolojisinde interneti kullanarak gelir elde etmenin en ideal yollarından biri tanesi olan E-Ticaret ihtiyaçlarınız doğrultusunda herhangi bir hizmet ya da ürünü istediğiniz internet sayfası aracılığıyla çok sayıda farklı ödeme yöntemi kullanarak almanıza imkan tanıyan platformdur.

Dünya genelinde bu yönden çok sayıda hizmet ve ürün sunan pazarlama alanının yaygın bir şekilde kullanmış olduğu bu yöntem, Türkiye’nin hatta dünyanın her bir bölgesinden alışveriş ya da satış yapabilmenize imkan tanımaktadır.

Büyük, küçük ve orta işletmelerin en fazla kullanmış olduğu bu satış yönetimi ile her bütçenin alışveriş yapabilmesine olanak tanıdığı gibi işletmelerin kolay bir şekilde ödeme seçenekleri sunması ile satışlarını yükselten en önemli yöntemler içerisinde yer almaktadır.

Eğer sizde e-ticaret tasarımlarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

YAZAR HAKKINDA