0
Sultangazi Web Tasarım

Sultangazi Web Tasarım

Günümüz koşullarında web sitesi kişilerin ve kurumların dışa açılmış olan en önemli kapılarından biri durumuna gelmiştir. Hitap ettiğiniz toplulukla doğrudan temas kurabileceğiniz ve firmanızın kar oranını arttırabileceğiniz en ucuz, en doğru ve en etkili yol web sitesidir. Bunun yanında iyi tasarlanmış olan bir web sitesi aynı zamanda firmanızın dışarıdan görüntülenen imajını da olumlu yönde etkilemektedir.

Firmamız olarak biz, web sitesinin kurumlar için ne kadar önemli bir ihtiyaç olduğunun farkındalığıyla ve bu konuya son derece dikkatli ve dikkatli yaklaşmaktayız.Firmamız olarak Sultangazi'de de alanlarında başarılı web tasarımcılarımız ile hizmet vermekteyiz. Sizde web tasarım ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi PHP Web Tasarım

Bir programlama dili görevlerden özel bir yürütme alanında çalışma sistemini otomatik hale getiren bir dildir. Buna statik bir sayfaya (CSS ve HTML ile yapılmış) daha önceden tanımlamış olduğunuz bazı eylemleri gerçekleştirmesini aktarmak da dahildir.

Örnek olarak bir form sunucuya ulaşım sağlamadan önce tüm alanların dolu olduğundan emin olmanızı sağlayabilmek için bir script sistemini kullanarak forma herhangi bir doğrulama işlemi yapabilmektir.

Script, bir kullanıcı formu yolladığında çalışmaya başlar ve bütün alanları kontrol etmeye başlar. PHP dili ile ilgili vermiş olduğumuz kısa bilgiler dahilinde daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istiyorsanız veya PHP hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.


Sultangazi Wordpress Web Tasarım


Tüm wordpress eklentileri göz önünde alındığı zaman wordpress temaları gibi özelliklerin her biri yalnızca wordpress.org sayfasına özel belli başlı özellikler içerisinde yer almaktadır. Bu temalardan pek çoğu wordpress.com temasında yer almamaktadır.

WordPress kolay kullanımı ile oldukça büyük avantaj sağlanırken, kolay kurulabilmesi ile bu tarz konularda daha fazla bilgisi sahibi olmayanlar için de kolaylıklar sağlayabilmektedir.

Linux Hosting gibi paketlerde ücretsiz olarak yer alan Softaculous Apps ile WordPressin kurulumunun nasıl olacağını basit bir dille anlatmaktadır. Wordpress hizmetlerimiz ve daha detaylı bilgi alabilmeniz için lütfen bizim arayın.

Sultangazi ASP Web Tasarım

ASPX yapısını kullanmaktadır. Kullanmakta olduğu bu yapı ile statik yapıda görülecek olan içerikleri ayrı tutmaktadır.

ASP’den en önemli farkı ise herhangi bir dil olarak görülmemesi, bir çatı olmasıdır. “ASP.Net nedir?" diye sorduğumuz zaman web programları meydana getiren bir çatı cevabını verebiliriz. Bu web sayfalarını ve web uygulamalarını meydana getirirken de “.net" dillerinden bir tanesini kullanır. “code behind" adı verilen tasarım ögeleri bulunmaktadır. ASP.Net bu tasarım ögelerinden yararlanarak ve programlama ögelerini kullanarak çeşitli dosyalardaki özellikleri destekler.

Bu sayede de programcı ve tasarımcı sayfanın üzerinde eş zamanlı bir biçimde çalışma sağlayabilmektedir. Net’te ise gelişmiş oturum sistemi destek özellikleri yer almaktadır. Bu özellikler ile üyelik işlemleri kolayca yapılabilmektedir. Master Page ile Theme sayesinde web programlama arayüzleri oluşturmak oldukça mümkündür. Detaylar ve hizmetlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Sultangazi E-Ticaret Sitesi


Firmamızın çalışmalarını sürdürdüğü bilişim sektörünün ticarete yeni bir yön vermiş olduğu zamanları yaşamaktayız. Öyle ki, birkaç sene önce kimsenin hayal bile edemeyeceği seviyede dünyayı küçültmüş, mesafeleri bir o kadar yakın hale getirmiş bir sektördeyiz. Yeni bir sanal dünya meydana getirilmiş durumda. Firmaların, hatta tüm insanların katılımlarının olmazsa olmaz konumu haline geldiği bir sanal dünya.

E-ticaret terimi işte bu bahsetmiş olduğumuz dünyanın yeni ticaret şeklinin yeni adıdır. Satıcı ile alıcının yeni buluşma adresi, sanal mağazalardan yapılmış olan alışverişler ile internet dünyası olmuştur.

Sizde bu teknoloji dünyasının getirilerinden faydalanmak ve gerisinde kalmamak istiyorsanız Sultangazi web tasarım hizmetleri olarak size hizmet etmeye hazırız.

YAZAR HAKKINDA