0
Kınık Web Tasarım

Kınık Web Tasarım

Kınık WEB sayfa tasarımı ve Google optimizasyon hizmetleri ile İzmir’in Kınık ilçesinde yer alan firmanız için kurumsal web site tasarımları, grafik ve SEO tasarım işlerinizi profesyonel bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Kınık başta olmak kaydı ile tüm Türkiye geneline hizmet sağlayan dijital ekibimiz; Web sayfanızı profesyonel, hızlı ve uygun bir bütçeyle hazırlayacak serbest web tasarımı tasarlayıcısı ve SEO uzmanlarından meydana gelmektedir.

Kınık web tasarım firmamız, Kınık SEO ve tüm Kınık dijital pazarlama alanlarını kapsayan hizmet kapasitesine sahiptir. Sipariş üzerine benzeri olmayan web sayfaları tasarlayarak çok çeşitli dijital ajanslarla ve müşterilere çalışmaktayız.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Kınık web tasarım firmamızın destek bürosu ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kınık PHP Web Tasarım

PHP sunucu taraflı iletişimler için tasarlanmış olan bir programlama dilidir. Bunun için sunucuda dosya yönetebilmek, veritabanlarını düzenlemek, form verisi toplamak gibi farklı sunucu yönlü tasarımları gerçekleştirebilir.

Bu dil öncelikli olarak Rasmus Lerdorf tarafından kişisel ana sayfasına gelmekte olan ziyaretçileri takip edebilmek için ortaya atılmıştır. Daha sonra bilinirliği artış gösterince Rasmus Lerdorf en sonunda PHP dilini açık kaynaklı bir proje şekline herkesin hizmetine sunmuştur. Alınmış olan bu karar geliştiricilerin ondan faydalanabilmesine, düzenlemeler yapabilmesine ve kodu istedikleri gibi geliştirebilmesine imkan sağlamıştır.

PHP web tasarım hizmetleri hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olabilmeniz için PHP hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için Kınık web tasarım firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kınık Wordpress Web Tasarım

Daha önceden (wordpress ortaya çıkmadan önce) sistem şu şekilde devam ediyordu: Kişiler topluma ya da insanlığa bir faydam dokunsun diye bir internet sitesi kurup bilgi birikimlerini ve uzmanlık alanlarını insanlar ile herhangi bir maddi kazanç beklemeden paylaşmak istediklerinde ya kodlama bilmeleri ya da kodlama bilen birilerine bu sayfayı kurmaları için ödeme yapmaları gerekiyordu.

Tabi ki bu işin ücretleri ya da teknik zorlukları insanların akıllarında büyük bir soru işareti bıraktığı için de çok fazla kişinin bu hayalleri sadece düşünce yapılarında kalıp, hayata geçemiyordu.

Şimdi ise günümüz teknolojisinde web tasarım hizmetleri sağlayan firma ve ajanslar sayesinde her türlü bilgiye ulaşmak daha kolay oldu. Eğer sizde Wordpress tasarım hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Kınık web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Kınık ASP Web Tasarım

Asp.net Yazılım alt yapısı ile hızlı ve kapsamlı sayfalar yapmamıza imkan tanımaktadır.

Sayfanız tasarım sürecinde demosunu sizlere gösterdikten sonra onay sürecini Hosting, Domain kurulumları yapılıp, Google indexleme işlemlerinden hemen sonra sayfanızı binlerce kişi görüntüleyebilir hale gelir.

Hazır Paketlerimiz 1 Saat içinde kurulum aşamaları tamamlandıktan sonra sayfanız yayına hazır olur.

Özel Tasarımlar yaklaşık 15 Gün içerisinde tasarım ve yazılım işlemlerini tamamlar ve yayına hazır hale getiririz.

ASP hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz için Kınık web tasarım firmamız ile iletişime geçiniz.

Kınık E-Ticaret Sitesi

Aramakta olduğunuz ürünü bulmak için her yeri gezdiğiniz günler artık çok geride kalmış durumda. Online alışveriş imkanı tanıyan firmalar, normalde mağaza içerisinde satmış oldukları ürünlerin çok daha fazlasını internet siteleri üzerinden müşteriler ile buluşturmaya başlamış durumda.

Hem müşteri bakımında büyük bir rahatlık hem de firma bakımından oldukça büyük bir gelir kaynağı haline gelen e-ticaret sayfaları mağaza ve dükkan kavramına başka bir bakış açışı getirmiş durumda.

Sizde bu imkanlardan bir an önce yararlanmak istiyorsanız Kınık web tasarım firmamız ile iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA