0
Silivri Web Tasarım

Silivri Web Tasarım

En Kısa Süre İçerisinde İstediğiniz Tasarımı Yapıyoruz

Silivri web tasarım firması olarak sorumluluğunu üstlendiğimiz müşterilerimizin kurumsal kimliklerini internette seçkin, modern, teknolojik ve estetik bir şekilde web sayfalarına yansıtmaktır. İnternet dünyasında en doğru şekilde markanız veya firmanız için vitrin hazırlamaktayız. Bu yolda sizlere bütçenizle orantılı bir şekilde çözümler sağlıyoruz.

Firmanızın web tasarım gereksinimlerini giderirken hangi hassasiyetlerinizin bulunduğunu, beklentilerinizin neler olduğunu iyi bir şekilde analiz eder ve beklentilerinizi çözüme bağlarız. Web tasarım üstünden iş aşamalarınızı ve tüm hizmetlerinizi en hızlı, en iyi ve en pratik biçimde bilişim teknoloji bakımından en yüksek seviyede yararlanarak hızlandırmak ve yeni bir düzen kurabilmeniz için size çözümler sunmaktayız.

Silivri PHP Web Tasarım

PHP dili ilk olarak 1995 senesinde Rasmus Lerdorf tarafından keşfedilmiştir. 20 Şubat 2020 tarihinden sonra en güncel PHP versiyonu 7.4.1 olarak güncellenmiştir. PHP günümüz teknolojisinde güncel olarak kullanılan en yaygın web programlama dilleri arasında bulunmaya devam etmektedir.

Webmasterler ve web yazılımcıları tarafından en çok tercih edilen kodlama dilidir. Dinamik ve devamlı bir şekilde güncelleme gören bir dil olması nedeniyle optimizasyon ve performans taraflarında çok iyi işler ortaya koymaya devam etmektedir. Eğer sizde PHP web tasarım hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.

Silivri Wordpress Web Tasarım

Daha önceden (wordpress ortaya çıkmadan önce) sistem şöyle işliyordu: Kişiler, insanlığa ya da topluma bir faydam dokunsun diye bir internet sitesi kurup bilgi depolarını ve uzmanlıklarını insanlar ile herhangi bir maddi kazanç beklentisi içine girmeden paylaşmak istediklerinde ya kodlama bildikleri için ya da kodlama bilen birine bu sayfayı kurabilmesi için ücret ödemeleri gerekiyordu.

Hayata geçirilmemiş her bilginin de düşüncenin de toplum ile paylaşılması ve en sonunda da dolaylı yollar ile insanlığın ilerlemesine engel oluyordu. Günümüz imkanlarında artık wordpress hizmetlerini veren ajans ve tasarım hizmetleri yer aldığı için bu işleri yapabilmek daha kolay olmaya başladı. Sizde wordpress tasarımlarımızdan faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Siz isteyin biz tasarlayalım.


Silivri ASP Web Tasarım

Microsof tarafından tasarlanmış olan bir uygulamadır. Web sitesi yapma ve üzerinde gerekli olan tüm işlemleri yapmaya olanak tanıyan bir teknolojidir. “ASP.Net nedir?" sorusuna cevap vermek için ASP’nin ne anlama geldiğini, çalışma biçimini bilmek de fayda var. “Aktif sunucu sayfaları" anlamını taşıyan ASP, IIS ile beraber çalışır. ASP programlama dili ile ortaya çıkartılan web sayfanızın herhangi bir işlemci tarafından görüntülenmesi aşamasında tarayıcınız HTML olarak yorumlanmaktadır.

ASP ile ortaya çıkartılan web sayfalarının diğer adı, dinamik web dosyalarıdır. Web sayfanıza ziyaretçi girişi yapıldığında, ASP kodlarınızı ziyaretçi görmez ve güvenliğiniz için oldukça güvenli bir sistemdir. ASP kodları görülmese de istemci tarayıcı yardımıyla yorumlanan sonuçlarla karşı karşıya kalabilir. ASP detayları ve hizmetlerimiz için bize ulaşmanız yeterlidir.

Silivri E-Ticaret Sitesi


Son teknoloji ile beraber yoğun bir internet kullanımı bulunmuş olduğumuz günümüzde internetten faydalanarak para kazanmanın en uygun yollarından biri olan E-Ticaret ihtiyaçlarınız neticesinde herhangi bir hizmet ya da ürünü istediğiniz internet sayfası üzerinden çok sayıda farklı ödeme yöntemi kullanarak almanıza imkan tanıyan platformdur.

Dünya genelinde bu yönden çok sayıda ürün ve hizmet sağlayan pazarlama alanının yaygın olarak kullanılmakta olduğu bu yöntem Türkiye’nin, hatta Dünya’nın her bir bölgesinde alışveriş ya da satış yapabilmenize imkan tanımaktadır. Sizde bu sanal ticaret dünyasında yer almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

YAZAR HAKKINDA