0
Kadıköy Web Tasarım

Kadıköy Web Tasarım

Kadıköy tarihi oldukça eski zamanlara dayanmakla birlikte İstanbul'un Anadolu yakasında ikamet eden insanlar için oldukça güzel anılara sahip olan bir ilçedir. Kadıköy geçmişten günümüze kadar sürdürmüş olduğu yaşam kalitesiyle şehrin en kalabalık noktaları arasında yer almaktadır.

Aşırı kalabalık olması nedeniyle her ne kadar insanların canı sıkılsa da hafızalarda çok güzel bir yere sahip. İlçenin kalabalıklaşması iş alanının da kendisini göstermiş, büyük küçük yüzlerce şirketin yerleşkesi durumuna gelmiştir.

Kadıköy web tasarım firmalarının yoğun olması bakımından da fazlasıyla bereket yaşanmaktadır. Kadıköy web tasarım firması olarak yıllarca bu yerde ikamet etmiş, çevre mahallerde yer alan yüzlerce şirkete web tasarım hizmeti sağladığımızdan kendimizi şanslı hissetmekteyiz.

Kadıköy çevresindeki trafik yoğunluğu nedeniyle adresimizi iç kesimlere kaydırmış olsak da Kadıköy web tasarım firması olarak anılmaya devam etmekteyiz.

Kadıköy PHP Web Tasarım

Programlama dili, belli algoritmaları ve komutları ifade ederek yazmak yani bilgisayara ne yapılmak istendiğinin anlatılma yoludur. Programcı, programlama dilinden faydalanarak hangi verilerin kullanılacağına, verilerin hangi yollarla depolanıp iletileceğine ve herhangi bir koşula uygun bir şekilde yapılacak işlemi bilgisayara anlatmasıdır.

Sayıları yaklaşık olarak 2500’ü geçen programlama dillerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. PHP hizmetlerimiz ve desteklerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kadıköy Wordpress Web Tasarım

WordPress özellikle e-ticaret hizmetleri ile ürünlerinizi 7 gün 24 saat hedef kitlenize tanıtabilir ya da satışını yapabilirsiniz. Bu sayede daha fazla kar sağlayabilir ve işinizi büyütmeye devam edebilirsiniz.

sayfanızın tema dilini tamamen Türkçeye çevirebilir ya da sayfanıza birden fazla dil seçeneği ekleyerek içeriklerinizi tüm dillere göre çevirip çoklu dil seçenekleri ile kullanabilmenizi sağlayabiliriz.

Web sayfanızın sayfa açılış hızını geliştirmekteyiz. Hızlı açılan web sitesi ziyaretçi sayınızın artış göstermesine ve sunucu maliyetinizin aşağılara inmesine yardımcı olacaktır.Her sayfa için hız optimizasyonu önerilir. Wordpress web tasarım hizmetlerimiz ve destek işlemlerimiz için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy ASP Web Tasarım

ASP Microsoft tarafından 1996 senesinde geliştirilmiştir. Asp Activ Server Pages ( Aktif sunucu sayfaları )’nın kısaltılmış halidir .ASP tek başına bir programlama dili olarak kullanılmamaktadır. Özellikle web sunucuları ile faaliyet gösteren bir tekniktir. ASP sayesinde veri tabanı işlemleri ve elektronik ticaret sayfaları kolay bir şekilde yaratılabilir.

HTML sayfaları içerisine ASP kodlarını gömerek dinamik dosyalar meydana getirebilirsiniz. Bu HTML kodlarının içerisine gömmüş olduğunuz ASP kodları sunucu aracılığı ile işlenerek istemcinin browserına sadece duragan HTML kodları iletilir. ASP kodları hiç bir şekilde browserın içinde çalıştırılmamaktadır ( browsera gönderimi yapılmaz).

Buda şu demek oluyor ki ASP bütün tarayıcılardan bağımsız bir şekilde çalışır. Netscape Nevigator, İnternet explorer, Opera gibi Browserlarda aynı şekilde çalışabilir. ASP hizmetleri için daha detaylı bilgi alabilmeniz için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kadıköy E-Ticaret Sitesi

Yazılımımızın en son çıkartmış olduğu özellikleri (Reklam Modülleri, Kampanya Modülleri, Google Dostu Araçlar gibi) göz önüne alınarak sizin yerinize biz planlıyoruz. E-Ticaret sayfanızda yasal kanunlara göre bulundurmak zorunda olduğunuz ve yine ilgili yasalara dahilinde düzenlenip işletmenize uygun bir biçimde hazırlanması gereken bütün yasal sözleşmelerinizi alanında uzman ekibimiz ile sizin için hazır bir hale getiriyor ve sayfanıza ekliyor.

Böylece e-ticaret sayfanız ile ilgili en hassas olan konulardan bir tanesini daha çözmüş oluyorsunuz. Sayfanıza ilave etmek adına metnini ve içeriğini hazırlamış olduğunuz dinamik sayfalarınızı sizin için düzenliyor ve ekliyoruz. Detaylar için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

YAZAR HAKKINDA