0
Çekmeköy Web Tasarım

Çekmeköy Web Tasarım

Çekmeköy web tasarım firması olarak ihtiyaçlarınızı bütçenizi sarsmadan karşılayan web tasarım çözümleri sunmaktayız.

Çekmeköy web tasarım firması olarak internet sayfa tasarımı, domain, hosting hizmeti veren firmamız son teknolojileri yakından takip ederek alanında uzmanlaşmış kadrosu ile firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi web aleminde en doğru şekilde temsil eden ve ihtiyaç duymuş olduğunuz kurumsal web sitesi hizmetlerini en uygun ve en kaliteli web tasarım fiyatlarını siz değerli müşterilerimiz için sunmaktadır.

Tasarım, gerçek anlamda sınır tanımıyor ve durum böyle iken yaratıcılığı bazı eski kurallara bağlı kalarak kısıtlamanın hiçbir anlamı yok.

Çekmeköy çevresinde çalışmalarını devam ettiren web tasarım firması olarak; kurumsal internet sayfası, e-ticaret sayfası, internet üzerinden satış, haber sayfaları, kişisel bloglarlar, ürün tanıtım sayfaları, ilan siteleri, bireysel internet sayfaları, dernek ve köy siteleri tasarımları da yapmaktayız.

Google sistemine kayıt, Google haritalara kayıt, dmoz’a kayıt, Google firma rehberlerine kayıt, Google analytics ziyaretçi istatistikleri, Google adwords reklamları gibi. Kurumsal web tasarım ve Google hizmetlerini sağlamaya devam etmekteyiz.

Çekmeköy web tasarım ve diğer kurumsal hizmetlerimizden faydalanmak ya da bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçin.

Çekmeköy PHP Web Tasarım

PHP, mevcut olan tek sunucu bazlı bir programlama dili değildir. Bunlardan çok sayıda yer almaktadır. Fakat bir WordPress sayfanız varsa PHP, rakiplerinden bir adım öndesiniz demektir.

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi WordPress PHP dili kullanılarak yazılmıştır. Yani bu dili kullanarak sayfanızda sahip olacağınız özelleştirmeyi ciddi anlamda artırabilirsiniz. PHP’yi temaları ve eklentileri düzenlemek için kullanabilir ve hatta kendi eklentileriniz ya da temalarınızı bile hazırlayabilirsiniz.

Eğer bir wordpress geliştiricisi olmayı düşünüyorsanız PHP dilini öğrenmeniz gerekmektedir. Bunun için PHP hizmetleri hakkında her türlü desteği alabilmeniz için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Çekmeköy Wordpress Web Tasarım

WordPress şu an dünyada genelindeki en popüler content management system (CMS) yani Türkçe anlamı ile içerik yönetimi sistemidir. Tüm internet sayfalarının yaklaşık %35’den fazlası gücünü WordPress’den almaktadır ve bu rakam hızlı şekilde büyümeye devam etmektedir.

kısaca ifade etmek gerekirse, bir içerik yönetimi sistemi internet sayfası sahiplerine, yazarlarına ve editörlerine herhangi kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan içerik yayınlama olanağı tanıyan bir web sistemidir.

WordPress, hemen hemen bütün web hosting hizmetleri aracılığı ile desteklenen MySQL ve PHP kullanılmaktadır. Ancak özel bir wordpress hosting planı performans, hız ve güvenilirlik bakımından sizlere avantaj sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Çekmeköy ASP Web Tasarım

Active Server Pages' in kısaltılmış hali olan ASP dilimizde "Aktif Sunucu Sayfaları" anlamına gelir. ASP windows işletim sistemi üzerinde ISS ile çalışabilen bir programlama dilidir.

Server (sunucu) aracılığıyla çalıştırılarak sonuçlar yani veriler HTML olarak tarayıcınız (Örnek; Google Chrome, İnternet Explorer, Opera, Firefox ) aracılığı ile yorumlanır ve gösterilir. ASP ile kodlanmış olan sayfalara dinamik web sayfası adı verilmektedir.

Çekmeköy E-Ticaret Sitesi

Ülkemizde yaklaşık olarak 48 milyon internet kullanıcısı içerisinden %87’si yani 41,5 milyonu interneti her gün yoğun bir şekilde kullanmaktadır. Bu kitle interneti ş yazışmaları, sosyal medya gibi çok sayıda sebepten dolayı kullansa da e-ticaret ile alışveriş yapanların ve online ürün bilgileri toplayanların sayısı hiç de hafife alınacak kadar az değil.

Ülkemizde e-ticaret bazı büyük firmaların tekelinde bulunsa da bu durum genellikle 2017 yılından sonra tam tersine bir işleyiş haline girmeye başardı. Sizde e-ticaret uygulaması ile satış yapmaya hazırsanız bizimle hemen iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDA