0
Beykoz Web Tasarım

Beykoz Web Tasarım

Beykoz web tasarım firmaları içerisinde yer alan firmamız Beykoz ilçesinde web tasarım ve SEO hizmetlerini sağlamaktadır. Web tasarım hizmetinde yaşamış olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaya devam etmekteyiz.

İlk olarak şunu söylemeliyiz ki; tasarlanmış olan İnternet sayfasında müşterinin hayal etmiş olduğu taslağı anlayabilmek için kesinlikle yüz yüze görüşme yapılması gerekir. Firma yöneticisi ya da internet sitesi sorumlu kişinin hayal etmiş olduğu taslağı anlatması gerekmektedir.

Daha iyi anlayabilmek için bazen yüz yüze görüşmeler daha başarılı sonuçlara neden olabilmektedir. Web tasarım hizmetlerimizin detayları hakkında bizimle iletişime geçebilir ve görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

Beykoz PHP Web Tasarım

PHP dili ilk olarak 1995 yılında Rasmus Lerdorf tarafından bulunmuştur. 20 Şubat 2020 tarihinden itibaren en güncel PHP versiyonu 7.4.1‘dir. PHP günümüzde güncel bir şekilde kullanılan en yaygın web programlama dilleri içerisinde yerini almaya devam etmektedir.

Web yazılımcıları ve webmasterlar tarafından en fazla tercih edilen kodlama dilidir. Sürekli ve dinamik bir şekilde güncellenen bir dil olması sebebiyle optimizasyon ve performans tarafında oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Eğer sizde PHP web tasarım hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Beykoz Wordpress Web Tasarım

Wordpress dendiği zaman açık kaynak kodu bulunan bir yazılım akıllara gelmelidir ve ücretsiz tüm kodlara erişim sağlayıp istediğiniz gibi şekil yapabilme imkanına sahip olursunuz. Bu özellikler sayesinde wordpress eklentisi ideal fonksiyonlu şekiller üretebilmektedir.

Tabi ki bu durum sizi asla korkutmasın. WordPress ile ilgili herhangi bir kodlama bilginiz olmadan da mükemmel işler ortaya koyabilirisiniz. WordPress internet ortamındayken size çok sayıda özgürlük sunmaktadır. Bütün ihtiyacınızı karşılayan eklentiler sayfanızda SEO sistemi ayarları yapılarak güvenliği bir şekilde geliştirilecek kadar geniş bir yerde destek ağı sağlamaktadır.

Firmamızın wordpress web tasarım hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız belirtmiş olduğumuz telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Beykoz ASP Web Tasarım

ASPX yapısını kullanmaktadır. Kullanmış olduğu bu yapı ile de statik yapıda belirecek olan içerikleri ayrı tutmaktadır. ASP’den en önemli farkı ise herhangi bir dil olmayışı, bir çatı olmasıdır. “ASP.Net nedir?" diye sorduğumuz zaman web uygulamaları meydana getiren bir çatı cevabını alırız.

Bu web sitelerini, web uygulamalarını meydana getirirken de “.net" dillerinden birini kullanır. “code behind" adı verilen tasarım ögeleri yer almaktadır. ASP.Net bu tasarım ögelerinden faydalanarak ve programlama ögelerini kullanarak farklı dosyalardaki özelliği destekler. Bu sayede de tasarımcı ve programcı sayfanın üzerinde eş zamanlı bir şekilde çalışma yapabilmektedir.

Net’te ise gelişmiş oturum sistemi destek özellikleri vardır. Bu özellikler sayesinde üyelik işlemleri kolay bir şekilde yapılmaktadır. Master Page ile Theme sayesinde web uygulama arayüzleri meydana getirmek oldukça mümkündür. İşte bu noktada ASP web tasarım hizmetlerinden profesyonel destek almak oldukça önemli bir hale gelmektedir. Firmamız olarak siz değerli müşterilerimize her türlü desteği vermeye hazırız.

Beykoz E-Ticaret Sitesi

E-ticaret, işlemlerinizin sanal ortama aktarılması anlamına gelmektedir. E-ticaretin amacı internet ağı üzerinden ticari işlerin sanal ortamda en basit, en hızlı ve en güvenilir şekilde yapılmasıdır.


E-Ticaret; Ürünlerin ve sunulmuş olan hizmetlerin internet dünyasında tanıtılmasını ve kolay bir şekilde pazarlanmasını sağlamaktır. Verilen siparişlerin internet aracılığıyla kolay yöntemlerle alınabilmesini, satın alma koşullarının daha kolay yönetilmesini, geniş güvenlik çemberi sayesinde müşterileri üstünde güven duygusu oluşturan bir portal sistem meydana gelmiştir.

Diğer bir deyiş ile e-ticaret firma ve şirketlerin iş imkanlarının internet üzerine taşınması anlamına gelmektedir.

YAZAR HAKKINDA