0
Beşiktaş Web Tasarım

Beşiktaş Web Tasarım

Web tasarım ajansı seçimini yaparken hedeflenen diğer bir önemli konuda çalışacağınız ajansın sizinle aynı şehirde yer alıyor olmasıdır. Aynı ilde konuşlanmış olan bir şirketle temasa geçtiğiniz zaman yüz yüze görüşme yapma imkanına sahip olarak muhatap olacağınız web tasarım firmasını daha iyi tanıma fırsatı yakalarsınız.

Beşiktaş web tasarım firması tercihinde ilçenizde ya da yakın bir yerde hizmet veren firma seçmeniz sizin için daha faydalı olur. Çalışmanın tüm aşamalarında birlikte hareket etmek, beraber karar verebilmek, hızlı çözümler üretilmesi anlamında ve kolay yol kat edilmesine olanak tanır.

Beşiktaş web tasarım firması olarak, İstanbul'un ilçelerine hatta Türkiye illerine kadar hizmet verebilen web tasarım firması olarak göze çarpmaktayız.

Beşiktaş PHP Web Tasarım

PHP (PHP için devamlı olarak tekrarlanan kısaltma: Hypertext Preprocessor - Üstünyazı Önişlemcisi) Python ve JavaScript gibi programlama dillerinin alt kümesi anlamına gelmektedir. Aralarındaki tek fark ise PHP genel olarak sunucu yönlü iletişim için kullanılırken JavaScript ise hem backend ve frontend için kullanılmaktadır.

Python ise yalnızca istemci tarafı için kullanılır. İşte bu sebepten dolayı PHP’de daha derinlere girmeden ilk olarak programlama dillerini çözmeniz gerekmektedir. PHP web tasarım hizmetlerimiz ve profesyonel destek için bizimle iletişime geçin.

Beşiktaş Wordpress Web Tasarım

Ücretli bir wordpress için bir hosting’e ve alan adına ihtiyacınız duyulur. Ücretsiz sürümü için ise yapmanız gereken pek fazla bir şey yoktur. Bunun için wordpress’in kendi sayfasında yer alan adımlarını tamamlamanız yeterli olur.

Ücretsiz sürümünün dezavantajlarına bakacak olursak; kendinize özel bir alan adınızın olmaması ve bazı plugin’leri ücretsiz sürümde faydalanamayacak olmanızdır. Wordpress’e uygun SEO stratejileri uygulayabilmek için yüklemeniz Yoast SEO’ya benzer eklentileri yüklemeniz, ücretsiz versiyon ile pek mümkün olmamaktadır. Profesyonel wordpress hizmeti alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Beşiktaş ASP Web Tasarım

ASP, Windows işletim sistemine sahip olan sunucular için kullanılmakta olan bir programlama dilidir. Bu yazılımların içerisinde, HTML dili de kullanılmasına rağmen e-ticaret gibi daha komplike web sayfaları için ASP programlama dilini kullanmak hem pratiklik hem de işlevsellik anlamından daha sağlıklı olacaktır.

ASP ancak web sunucu ile çalışmaktadır yani yalnız başına bir programla dili işlevini sağlamaz. HTML sayfasına baktığımız zaman java script kodlarını görsek de ASP için görüntülenebilme pek mümkün değildir.

Kodlarınızın güvenliği ve bir başkası tarafından alınmasının mümkün olmadığı web masterlar için çok avantajlı bir dildir. ASP içerisinde farklı script dilleri de kullanılır. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Beşiktaş E-Ticaret Sitesi Sitesi

E-ticaret sitesi kurmak için ilk olarak iyi bir hosting ve yazılım altyapısına ihtiyaç duyulur, bu altyapıların sağlanması için doğru tasarım ve yazılım karışımını meydana getirmek tecrübe ve beceri gerektiren bir aşamadır.

Online ürün satışı yapmak sadece bir online satış sayfasının kurulmasıyla yapılabilecek kadar sıradan ve basit değildir. E-ticaret sitesinin kurulumundan sonra gerek SEO çalışmalarıyla gerek dijital reklam çalışmalarıyla destekleyerek dengeli bir ilerleme sağlamalı, bu ilerlemeye istinaden satışlarda artış sağlanması halinde dilediğiniz kazanç rakamlarına doğru hedeflerinizi koymalısınız.

Hedefinize ulaşabilmek için doğru ürün yelpazesini uygun fiyata satarak tüketicinin rağbet gösterdiği bir e-ticaret sayfasına dönüşmeniz oldukça kolay olacaktır. E-ticaret sayfanızdaki satış oranlarını doğru raporlamalarla analiz etmeniz gerektiği için online sayfanız üzerinde analytics ve benzeri sistemleri barındırarak ziyaretçi sayılarını takip altına almanız da web sayfanızın ziyaretçi yoğunluğuna çok yüksek bir katkı sağlar.

YAZAR HAKKINDA