0
Şişli Web Tasarım

Şişli Web Tasarım

Şişli web tasarım firması olarak kurum ve kuruluşlar ile işletmelerin ürün ve hizmetlerinin daha iyi yapılabilmesi ve daha çok kişiye ulaştırılması amacıyla kurulmuş olan web sayfaları, mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar aracılığıyla mümkün olmaktadır.

Her cep telefonu ve masaüstü bilgisayar kullanıcısının bir konu hakkında araştırma yapmış olduğu ya da alışveriş sayfalarını dolaşmış olduğu günümüzde, kitlelere ulaşmanın en iyi ve en kolay yoludur.

Günümüzde her yaştan kişi internette zaman geçirmektedir. Bazı insanlar ihtiyaçlarını internet aracılığı ile karşılamaktadır. Bu nedenle sektörler kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çok sayıda internet sayfasına sahipler.

Bilgisayar başındaki insanlar genel olarak fatura ödemek için bankaya gitmek yerine internet ile işlemlerini yapmayı tercih etmektedir. Siz değerli müşterilerimiz de web tasarım hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Şişli PHP Web Tasarım

Hypertext Preprocessor (Türkçe çevirisi: Üstünyazı Önişlemcisi) (Aslı olarak: Personal Home Page - Kişisel Ana Sayfa) , internet dünyası için yapılmış, oldukça geniş kullanımlı, sunucu yönlü, genel ihtiyaçlara hitap eden, HTML içerisine kolaylıkla saklanabilen betik bir programlama dilidir.

İlk kez 1995’de Rasmus Lerdorf tarafından tasarlanmış olan PHP’nin geliştirilmesi günümüzde PHP toplumu tarafından hassas bir şekilde devam ettirilmektedir. Ocak 2013’den bu yana 244 milyondan fazla web sitesi PHP dili ile çalışmalarını devam ettirirken, 2.1 milyon web sunucusu içerisinde PHP kurulumu bulunmaktadır.

Sizde profesyonel olarak PHP kurulumlu web sayfası düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Şişli web tasarım hizmetleri olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Şişli Wordpress Web Tasarım

WordPress şu an dünya genelinde en meşhur content management system (CMS) yani Türkçe anlamıyla içerik yönetimi sistemidir. Tüm internet sitelerinin yaklaşık olarak %35’den fazlası desteğini WordPress’den almaktadır ve bu rakam hızla büyümeye devam etmektedir.

Kısaca belirtmek gerekirse, bir içerik yönetimi sistemi internet sitesi yazarlarına, sahiplerine ve editörlerine herhangi kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan içerik sistemi yayınlama imkanı tanıyan bir web platformudur.

Wordpress web tasarımı için daha detaylı bilgi sahibi olmak için Şişli web tasarım hizmetleri olarak size her türlü desteği sağlamaya hazırız.Şişli ASP Web Tasarım

Asp.net Yazılım alt yapısı ile hızlı ve dinamik sayfalar yapmamızı sağlamaktadır.

Sitenizin tasarım esnasındaki demosunu sizlere ulaştırdıktan sonra onay aşamasını domadin, hosting kurulumları yapıp, Google indexleme aşamalarından sonra sayfanızı binlerce kişi görüntülemeye başlar.

Hazır Paketlerimiz 1 Saat içinde kurulum işlemi tamamlandıktan sonra sayfanız yayına hazır hale gelir

Özel Tasarımlar yaklaşık 15 Gün içerisinde yazılım ve tasarım aşamalarını bitiririz ve yayına hazır bir hale getiririz. ASP web tasarım hizmetlerimizin detayları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Şişli web tasarım her zaman hizmetinizdedir.

Şişli E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret, yani Elektronik ticaret veya internet ticareti olarak adlandırılmaktadır. E-Ticaret, çevrimiçi dünyayı kullanarak hizmet ya da mal alım satımı aynı zamanda bu işlemleri yapabilmek için gerek duyulan para ve veri aktarımı anlamına gelmektedir.

E-Ticaret genellikle fiziksel ürünlerin çevrimiçi satışlarını yapabilmek için kullanılmaktadır. Ancak internet üzerinden yapılan her türlü ticari işlemi de kapsamı altına almaktadır. Fakat e-ticaret özellikle hizmet ve malların işlemesini ve çevrimiçi platformda yer almasını ifade etmektedir.

E-Ticaretin tarihi ilk olarak çevrimiçi satışıyla başlamıştır. 11 Ağustos 1994 senesinde bir kişi Sting grubunun bir CD’sini Amerikan perakende platformu olarak bilinen NetMarket web sayfası sayesinde arkadaşına çevrimiçi ortamda satmaya başlamıştır. Böylelikle bir işletme içerisinden internet aracılığı ile ürün satışı yapılan ilk tüketicinin oluşmasına imkan tanınmıştır. Sizde e-ticaret teknolojine seyirci kalmak istemiyorsanız Şişli web tasarım hizmetleri olarak bize ulaşın, bizde sitenizi tasarlayalım.

YAZAR HAKKINDA