0
Avcılar Web Tasarım

Avcılar Web Tasarım

Dijitalleşen dünyanın bir gereksinimi olarak web sayfası hem bireysel hem de kurumsal bakımdan büyük önem taşıyan bir hale gelmiştir. Blog tarzındaki sayfalardan başlayarak satışa kadar oldukça geniş yelpazede web tasarım ihtiyacı da bu noktada meydana çıkmaktadır.

Sunmuş olduğumuz hizmette, tüm içeriklere özel olarak geliştirmiş olduğumuz tasarımlarla hem hızlı hem de kullanıcı odaklı web sayfaları oluşturmaktayız. İstanbul’un Avcılar ilçesinde de faaliyetlerine başlayan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmektedir.

Avcılar PHP Web Tasarım

PHP nedir sorusuna yanıt vermek gerekir ise; PHP açılım bakımından (Hypertext Preprocessor) yani hiper metin ön işlemcisi anlamına gelmektedir. HTML içerisine de görülebilen bir betik dil olan PHP, sanal alanlarda kullanılmak üzere yapılmış olan bir programlama dilidir.

Sunucu aracılığı ile çalıştırılan bir programlama dili olduğu için; siteye bağlanan ziyaretçilerin müdahalede bulunamadığı ve kişinin yalnızca kendisinin görebildiği bir programlama sistemidir. Bunun yanında sertifika ve güncelleme ücreti maliyeti olmadığından dolayı oldukça fazla tercih edilen bir programlama dilidir.

Hazır kaynağının fazla bulunmaması dolayısı ile avantaj sağlamaktadır. ASP ile rakip bir programlama dili olmasına rağmen PHP, çok sayıda web sayfasının alt yapısında varlığını devam ettirmektedir.

Avcılar Wordpress Web Tasarım

WordPress tercih etmemizdeki en önemli neden bağımsız hareket edebilme özgürlüğünün olmasıdır. Eğer web sayfanız WordPress tabanlı tasarım yapılırsa, kısa bir süre içerisinde WordPress öğrenerek firma ve kişilerden bağımsız, yolunuza tek başınıza da devam edebilme imkanına sahip olursunuz.

Bağımsızlıktan kastımız herhangi bir web tasarım firması ile faaliyete girmeden, kendi içeriğinizi kendinizin yapabilmeniz demektir.

Firmanızda siz ya da bir başkası Word, Excel gibi ofis uygulamalarını rahatlıkla kullanabilir düzeydeyse, kolay bir şekilde WordPress’te içerik hazırlayabilirsiniz.

Wordpress yüzbinlerce kişi tarafından gönüllülük esasına dayalı olarak geliştirilen, milyonlarca kişi kullanıcı tarafından test edilen ve çok sayıda web sayfasını çalıştıran ücretsiz bir programdır. Ama ilk etapta bir web ajansından destek almanızda her zaman fayda vardır.

Avcılar ASP Web Tasarım

ASP web sayfası nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ilk olarak kişinin Visual Studio programına ihtiyacı vardır. Eğer Visual Studio programı bulunmuyor ise; kişi bu programı yüklemesi gerekir. ASP web sayfası tasarımı yapabilmek için izlenmesi gereken bazı yollar vardır.

Visual Studio programı açıldıktan sonra file sekmesi içerisinden sırasıyla new, project, visual C# ve web seçilmesi gerekir.

Açılan ekrandaki seçenekler içerisinden ASP:NET Empty Web Application seçeneği tıklanır.

Kişiden web dosyasına bir isim vermesi istenecektir.

Kullanıcı web dosyasına isim verdikten sonra sol bölümde web sayfasının adı çıkar ve bu isme sol basıp, sırası ile add’e ve new item’e tıklaması gerekir.

Daha sonra yine sol tarafta yer alan Visual C#’ye tıklaması gerekir ve sonrasında da web’e tıklanmalıdır.

Web’e tıkladıktan sonra kullanıcının karşısına web form seçeneği çıkar ve web form’a bastıktan sonra add’e tıklayarak aspx dosyası ekleme aşaması başarılı bir şekilde tamamlamış olur.

Kullanım aşamasını kısaca anlatmaya çalıştık ve daha profesyonel bir hizmet alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Avcılar E-Ticaret Sitesi

İnternet dünyasından alışveriş yapan kişi sayısı her geçen gün artış göstermeye devam etmektedir. E-ticaret kavramı geçmiş zamanlarda yüksek çoğunluk için bilinmiyor olsa da günümüzde dengeler tam anlamıyla değişmiş durumda.

E-ticaret yapan kişi sayılarında meydana gelen artışla birlikte e-ticaret sitesi talebi de artış göstermiştir. Hizmetlerimiz içerisinde yer alan seçeneklerden birisi olmasıyla beraber, başarılı bir biçimde alışverişlerin tamamlanabileceği e-ticaret sayfalarını tasarlamaktayız.

YAZAR HAKKINDA