0
Aliağa Web Tasarım

Aliağa Web Tasarım

İzmir Aliağa web tasarım ve yazılım firması olarak firmamız, özel siparişler üzerine kurumsal ve web sınıf uygulama ve yazılım geliştirme konularında uzmanlaşmış, tam kapsamlı bir özel yazılım geliştirme firmasıdır.

İşinde tecrübeli ekibimiz farklı programlama dillerinde iyi eğitim almışlardır ve duyarlı web sayfası geliştirme, karmaşık e-ticaret web sayfaları, özel uygulama geliştirme ve tasarlama, 3. taraf uygulama sistemlerini entegre etme ve daha çok sayıda konuda hakkında ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için hazır olarak beklemektedir.

Düşük Performanslı bir web sayfası firmanızı toz altında bırakabilir. Yaptırmış olduğunuz siteniz kuruluşunuzun ivme kazanmasına yardımcı olmalı; çabalarınızı kolaylaştırabilmek ve yeni fırsatlar meydana getirmek için buradayız. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz için bizimle iletişime geçin.

Aliağa PHP Web Tasarım

PHP, (açılımı: Hypertext Preprocessor, önceden Personal Home Page) geniş bir kullanıcı kitlesi ve alanı bulunan bir programlama dilidir. İçerisinde HTML gömülebilecek bir formata sahiptir ve sunucu taraflı iletişimler için hazırlanmıştır.

PHP; form verisi toplayabilmek, sunucu içerisinde dosya yönetmek, veritabanlarını düzenleyebilmek gibi farklı sunucu taraflı fonksiyonları gerçekleştirebilmektedir. Betik dili ismi verilmesinin asıl sebebi ise, herhangi bir derleme işlemine gerek duymamaktadır.

PHP ile kod yazarak direkt olarak çalıştırabilirsiniz. PHP dili detayları hakkında ve PHP web tasarım hizmetlerimiz hakkında daha deyalı bilgi sahibi olabilmeniz için bizimle iletişime geçin. Aliğa web tasarım hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize her türlü desteği vermeye hazırız.

Aliağa Wordpress Web Tasarım

Aslında belli başlı hazırlamış olduğumuz WordPress web tasarım modellemelerimiz ve planlamalarımız mevcuttur. Yalnızca bir düzlem üstünde hareket ederek tekdüze bir hizmet sağlamanın doğru olmayacağı kanaatine vararak, hem cebinize ağır gelmeyen, bütçenize uygun ve ekonomik bir web sayfası sahibi olmak istediğinizi biliyoruz.

Onun için WordPress web tasarım hizmetlerimizi hizmet kategorimizin içine alarak içerik yönetim sistem çalışmalarından yararlanmanıza olanak tanıyoruz.

Kullanmış olduğumuz web tabanlı yazılımlar; dünya genelinde en fazla talep gören ve sizler için en ideal olduğunu tecrübelerimiz neticesinde belirlediğimiz Wordpress platformunu tercih ediyoruz.

Aliağa web tasarım hizmetleri olarak wordpress çalışmalarınız hakkında ve öğrenmek istediğiniz konular hakkında sizlere her türlü desteği sağlamaktayız.

Aliağa ASP Web Tasarım

ASP (Active Server Page), Microsoft'un bir ürünü olan sunucu yazılımları içinde kullanılmakta olan bir programlama dilidir. Bu bu programlama dili içinde HTML sayfasıyla beraber ASP dili çalıştırılarak dosyanın içinde küçük scriptlere yer verilmektedir.

ASP dosyasının içindeki komutlar sunucu tarafından daha henüz kullanıcılara sonuç sayfası aktarımı yapılmadan önce okunur ve nihai sonuç sayfası kullanıcılara gönderilir.

Aliağa web tasarım hizmetleri olarak ASP kurulumu, web tasarımı ve destek işlemleri için siz değerli müşterilerimize her konuda destek vermekteyiz.

Aliağa E-Ticaret Sitesi

Altyapısında bulunan zengin içerikler, konsept tasarımları, kolay kullanımı ve farklı yazılım isimleri taşıyan paket yazılımlarımızla e-mağazanızı kuruyor, çalışanlarınıza ve size özel e-ticaret hizmetleri sağlıyoruz.

Türkiye’ de e-ticaret sektörü son yıllarda özellikle dinamik ve genç yapıda yer alan girişimcilerin katılmaya başladıkları bir mecra haline gelmiştir.

Teknolojilere yavaş yavaş daha yakından uyum sağlanması, nüfusun giderek artış göstermesi, gelişmiş ödeme seçeneklerinin sunuluyor olması, internet ve bilgisayar kullanımının çoğalması gibi nedenler sektörün hızlı bir şekilde ivme kazanmasına etken olan maddeler arasında yerlerini almıştır. E-ticaret hala hızlı bir gelişim göstermektedir ancak hala potansiyelin gerisinde yer almaktadır.

Eğer sizde hemen bir e-ticaret sayfasına sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve Aliağa web tasarım hizmetleri olarak sitenizi dilediğiniz gibi tasarlayalım.

YAZAR HAKKINDA