0
Bayrampaşa Web Tasarım

Bayrampaşa Web Tasarım

Bayrampaşa Web Tasarım firmamız olarak internet konulu kurumsal çözümler ve danışmanlık hizmetleri sağlamak için kurulmuştur.

Uzun bir süre önce iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmek, internet dünyasındaki marka ve tanıtım iletişimi stratejilerine yol göstermek, çözüm ortağı olduğu siz değerli müşterilerimiz ile güçlü bir bağ kurabilmek, yazılım ve web tasarım sektörünün en üst sırasında kendine yer bulabilmek ve hedeflerine ulaşabilmek niyeti ile yoluna devam eden bir firmayız.

Bütün müşterilerine marka ya da firma değeri katan, inovatif çözüm imkanları ile yüksek kaliteli profesyonel yazılım ve web tasarım hizmetleri sağlamaktayız.

Bayrampaşa PHP Web Tasarım

Herhangi bir PHP betiğinin Perl ya da C gibi dillerden ne kadar farklı bir yapıya sahip olduğuna daha önce dikkat ettiniz mi? HTML kodu meydana getirmek için bir sürü kod yazmak yerine, sizin istediğiniz işi yapan bir PHP kodu yazıp onu HTML kodunun içerisinde eklemeniz yeterli olur (bu örnekte, amaçlanan iş ekrana yazı yazmak).

PHP kodu özel bitiş ve başlangıç etiketleri içerisinde yazılır. Bu etiketler "PHP kipine" kolaylıkla girip çıkılmasını sağlamaktadır. PHP işlemleri ve web tasarımı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve PHP hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bayrampaşa Wordpress Web Tasarım

Wordpress, bir içerik yönetim tekniğidir. Kullanıcının içerikler üretip yayımlayabildiği bir araçtır. İlk önceliği blog sayfaları olsa da, daha sonra çok sayıda konuda hizmet sağlamaya başlamıştır. Ve bu şekilde e-ticaret sayfalarından portfolyo sayfalarına kadar kullanım nedeni genişlemiştir.

Teorik bakımdan her türlü sayfa konseptini WordPress’de meydana getirebilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı oldukça basit olan wordpress, kullanıcılarına çok sayıda ücretsiz tema desteği de sağlanmaktadır. Günlerce sayfa tasarımı için zaman harcamanız yerine WordPress’in hazır temalarından da faydalanılabilir.

Ancak sayfanızın kendinize özgü bir tasarımı olsun istiyorsanız, bunu yapabilmeniz için profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Firmamız wordpress web tasarım hizmetleri hakkında her türlü hizmeti sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Bayrampaşa ASP Web Tasarım

ASP nedir? Sunucu taraflı bir teknolojisi bulunan ASP, Active Server Pages
(Aktif Sunucu Sayfaları) kullanıcı tarafına dinamik ve etkileşimli web sayfaları gönderebilmek için kullanılmaktadır. ASP, web tasarım programcılarına HTML, scripting ve kullanıcıdan tamamen bağımsız veritabanı uygulamalarını özgür bir şekilde kullanma imkanı verir.

ASP programlama ortamının özgür olmasının nedeni bütün derleme işleminin sunucu aracılığı ile bitmesi ve kullanıcının sadece sonuç sayfasında meydana gelen HTML sayfalarını görmesidir. ASP web tasarım işlemleri için daha detaylı bilgi alabilmek ve ASP hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizimle iletişime geçin.

Bayrampaşa E-Ticaret Sitesi Sitesi

İnternet dünyası aracılığı ile yapılan satışların tamamı e-ticaret olarak değerlendirilmektedir. Günümüz teknolojisinde ve internet teknolojisi sayesinde yüzbinlerce ve hatta milyonlarca kişi, alış verişleri için online ortamı tercih etmektedir. Güven veren ve kullanışlı bir web sayfasının yanı sıra erişimin oldukça daha kolay olduğu bir e-ticaret sayfası, markaların satışlarını da pozitif anlamda etkilemektedir.

Gerçek dünyaya bakıldığı zaman markaların masrafları daha fazla iken, online dünya aracılığı ile bu masraflar belirli bir oranda düşürülüyor ve kar marjında artış görülüyor. Bu bağlamda profesyonel bir değişime her zaman ihtiyaç duyulmaktadır ve firmamız olarak bizler de e-ticaret için ideal modellemeleri, web sayfalarını ve satış çözümlerini siz değerli müşterilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz.

E-ticaret hizmetlerimizin detayları için ve fiyat almak için bizimle iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDA