0
Ataşehir Web Tasarım

Ataşehir Web Tasarım

olarak, Ataşehir Web Tasarım hakkında sizlere profesyonel olarak hizmet sağlayabiliriz. Bünyemizde hem yazılım uzmanları hem de tasarım uzmanları yer almaktadır. Bütün yapmış olduğumuz web sayfaları % 100 responsive olmakla birlikte alt yapısı Google, Adwords ve SEO alt yapısına göre dizayn edilmektedir. Tüm web sayfalarımız sıfır kodlanmak ile beraber bir web sayfasının yaklaşık yapım aşaması 20 gündür. Bu zaman dilimi istekleriniz doğrultusunda 2 aya kadar da uzayabilmektedir. Kodlama dili olarak HTML ve PHP kodlama dillerinden faydalanmaktayız. Referanslarımız bakımından sektörel bazlı tüm detayları bizden rahat bir şekilde alabilirsiniz. Ataşehir Web Tasarım firması olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız.

Ataşehir Web Tasarım

Ataşehir Bilişim ve web tasarım hizmetleri ile bireysel ya da kurumsal talebe göre müşterilerine kurumsal kimliklerini en iyi şekilde yansıtabilecekleri web siteleri tasarlamaktadır.

Web Tasarım Hizmeti

Web siteniz; kurumsal kimliğinizin en önemli parçası olduğu gibi internet dünyasında tanınmak ve müşteri portföyünüzü daha geniş alanlara taşıyabilmek için de etkili bir reklam unsurudur. Bireysel ya da kurumsal olarak size özel tasarlanmış olan web sayfaları kurumunuzun kimliğini yansıtır.

Web sitenin kurumunuza faydaları:

- İşletmeniz ile ilgili bilgi almak isteyen kişilerin, ulaşım sağlamak istedikleri bilgilere kolay bir şekilde ulaşabilmesi.

- Kurumsal kimlik imajını daha güçlü hale getirmesi.

- İnteraktif ortamda firmanızın bir şubesi ya da showroomu gibi çalışması.

- Kendinizin veya işletmeniz için, hedef kitlenizde olumlu bir imaj bırakılması.

- İstenilen bilgiye dünyanın her bir bölgesinden 7/24 kesintisiz bir şekilde ulaşım imkanı.

- Kolay ulaşılabilirliği ile yeni müşteriler kazanma.

- Aracıları aradan çıkartarak müşteriye doğrudan ulaşım sağlayabilme.

- Yeni ürünlerin, duyuruların ya da haberlerin tüm dünyaya anında online olarak duyurulması.

- Tanıtımın en az maliyetle gerçekleştirilmesi.

- Kurumunuzun bilinilirliğinin ve tanınırlığının artması.

- Farklı dil imkanlarıyla tüm dünyaya açılma.

- Arama motorlarında yer alarak kurumunuzun reklamının yapılması.

Web tasarım hizmetinin aşamaları nelerdir?

- Eğer mevcut değil ise barındırma hizmetinin ve uygun alan adının belirlenmesi.

- Hedeflenmiş olan müşteri kitlesinin ve ihtiyaçlarının tespit edilmesi.

- Müşteri kitlesinin ihtiyaçlarının detaylı bir şekilde analiz edilmesi ve buna uygun çözüm önerilerinin sağlanması.

- Projenin sunulması, proje üzerinde karşılıklı olarak fikir alışverişi, teklifin sunulması ve onay sürecinin sağlanması.

- Genel konseptin belirlenmesi, tüm alt sayfaların ve giriş sayfasının tasarlanması.

- Tasarımın web standartlarına (W3C standartları) uygun olacak şekilde kodlanması.

- Tasarımın tüm sağlayıcılarda aynı ve sorunsuz bir şekilde görüntülenmesinin sağlanması.

- Site içinde kullanılacak olan uygun görsellerin hazırlanması ve siteye yüklenmesi.

- Sayfaların hızlı açılmasını sağlayabilmek için belirlenmiş olan görsellerin optimize edilmesi.

- Sitede kullanılacak olan içeriklerin iyi bir şekilde araştırılması ve uygun sayfalara giriş yapılması.

- Site için uygun görülen anahtar kelime analizlerinin gerçekleştirilmesi ve siteye eklenmesi.

- Tüm sayfalarda standartlara uygun olacak şekilde arama motorları optimizasyonunun (SEO) yapılması.

- Güncel sosyal ağlarıyla (Twitter, Facebook, Instagram, Google Plus) entegrasyonlarının sağlanması.

- Sayfanın test yayınına geçişi sonrasında olası sorun ve eksikliklerin tespit edilerek düzenlenmesi.

- Web sayfanızın son hali ile problemsiz bir şekilde yayın hayatına başlanması.

Ataşehir Seo Hizmeti

Ataşehir SEO hizmetleri olarak Google SEO hizmetimizle dijital ortamlarda müşterilerimizin rakiplerinin önüne geçerek ön plana çıkmalarını sağlamaktayız. Google SEO hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin Google'da kendi alanlarında ilk sıralarda yer alabilmesi için çalışıyoruz. Kurumsal şirketler için geliştirmiş olduğumuz Google SEO hizmetinde müşteri bazlı ve devamlı güncellediğimiz özel kampanyalar da hazırlamaktayız.

Her kurum kendi alanında rekabet içindedir. Rakiplerinin önünde yer almak, rakiplerine fark atmak ve müşterilerinin dünyasında önemli bir yer sahibi olabilmek için farklı ve yeni arayışların içine giren ticari kurumlara Ataşehir firmamız olarak profesyonel SEO hizmetleri ile destek veriyoruz. İsminizi, markanızı ve çalışmalarınızı internette arama motorlarında ilk sıraya koyarak, müşterilerinizin sizi çok daha yakınında hissetmesini sağlıyoruz. Bu hizmet sayesinde müşteri adaylarınız sizi daha yakından tanıyarak müşterileriniz içine girer.

Yakın çevreniz ile sınırlı kalmadan Türkiye'yi de aşarak uluslararası alanlarda, üretim yaptığınız sektörde akıllara ilk gelen firma olmak için profesyonel Google SEO desteği almanız gerekmektedir.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

İletişim teknolojilerinin gelişim göstermesiyle beraber tüm dünyada pazarlama stratejileri aynı oranda değişiklik gösteriyor. Milyonlarca insana ulaşım sağlama imkanı sunan sosyal medya kanalları işletmeler için büyük önem kazandırmaktadır. Sosyal medya kanalları aracılığıyla kurumlar müşteri portföyünü daha geniş alanlara taşıyabilir.

Artık günümüzde sosyal medya platformları birer reklam unsuru özelliği kazanmıştır. Sosyal medya reklamları sayesinde, düşük bütçelerle gazete ve TV reklamlarından daha büyük kitlelere ulaşım sağlanabilir. Sosyal medyanın ana yapısında ‘beğenilme, tanınma ve adından söz ettirme’ anlayışı yer almaktadır. Markalar da bu kanallar sayesinde potansiyel müşteri adaylarına ulaşım sağlayarak, bilinirliklerini arttırıp çağa ayak uydurabilirler. Bugün dünyanın en tanınmış ve büyük şirketleri pazarlama maliyetlerinin büyük bölümünü sosyal medya reklamlarına ayırmaktadır.

1. Facebook Reklamları

Facebook’ta ilgi alanı, cinsiyet, yaş, medeni durum gibi yüzlerce değişikliğe göre hedefleme yapabilirsiniz. Facebook, son zamanlarda reklam modelini iyice geliştirdi ve çok sayıda marka için vazgeçilmez hal aldı.

2. Instagram Reklamları

Instagram’da görsel ya da videolu reklamlarla gönderilerinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Instagram reklamları ile, cinsiyet, yaş gibi demografik özelliklerin haricinde ilgi alanı hedeflemeleriyle markanızı ilgili olan kitleye tanıtabilmeniz mümkündür.

3. Twitter Reklamları

Twitter’da takipçi arttırmak ya da bir gönderiyi markanızı takip etmeyenlere de ulaştırabilmek için Twitter reklamlarını kullanmaktayız. Twitter reklamları ortalama 1 iş günü içerisinde onaylanarak yayına alınabilir.

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamları, işletmelerin bulunmuş oldukları noktadan daha iyi seviyelere ulaşabilmeleri ve potansiyel müşteri kitlelerine ulaşım sağlayabilmeleri açısından oldukça önemlidir. Ataşehir web tasarım hizmetleri, Google Adwords Reklamları hizmeti ile hedef kitlenize yönelik doğru yönlendirmeler ile internet kullanıcılarının size en kısa yoldan ulaşmasını sağlar.

Dünya genelinde en fazla bilinen Google, Yahoo, Yandex, Bing, Search gibi başlıca gelen arama motorları dijital dünyayı bizlere en iyi biçimde sunar. Bunların içerisinde Google kuşkusuz en fazla kullanılan arama motorudur. İnternet kullanıcılarının büyük çoğunluğu araştırma yapmak, bir ürün almak ya da hizmeti inceleyebilmek için ilk olarak Google’a başvurmaktadır. Müşterilerimize zamanı en kaliteli biçimde kullanabilmeleri için verimli aşama yönetimini Google Adwords Reklamları ile sağlamaktayız.

Arama Ağı Reklamı (Google Search Network - GSN)

Arama ağı reklamları ile; Google Arama ağı (haritalar, google arama, videolar, görseller) ya da Google Arama ağı iş ortakları sayfalarında arama yapan insanlara reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Kampanyanızı hazırlarken girmiş olduğunuz anahtar kelimelere göre reklamlarınız etkinleşir ve ilgili kişilere reklamlarınızın gösterimi sağlanır. Arama ağı reklamlarında kişi reklamınıza tıkladığı zaman ücretlendirme alırsınız. Bu sayede hem tanınırlığınız artmış olur, hem de para kazanmaya başlamış olursunuz.

YAZAR HAKKINDA