Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Gelişen teknoloji ile birlikte internet kullanıcılarının sayısının artması ve özellikle şirketlerin web sitesine sahip olma zorunluluğunun getirilmesi ile birlikte web sitesi tasarımlarının da önemi artmıştır. Kişi ve kuruluşlar kendisine ait bir web sayfası isterken, tasarım hizmeti veren kişi ve firmalarda da artış olmuştur. Ancak profesyonel bir tasarım için İzmir’de web site tasarımı yapan firmalarla irtibata geçmek, sorunsuz bir internet sitesine sahip olmanın en önemli yolu olmaktadır. Web site tasarımı İzmir’de profesyonel olarak hizmet veren Art Web Tasarım merkezi, kişi ve kuruluşlara uzman çözümler sunmaktadır. Web sayfası tasarımı ciddi bir hizmettir ve uzman kişiler tarafından yapılmış bir tasarım, firmanın itibarını da artırmaktadır. Günümüzde web tasarımı yaptığını belirten çok sayıda kişi vardır ancak bunlar genellikle web sayfalarını hazır tasarımlar üzerinde ufak değişiklikler yaparak gerçekleştirmektedir. Hazır tasarımların hemen anlaşılabileceği de bilinmelidir.


Web Site Tasarımı Özel Olmalıdır

Web site tasarımı yapılırken site; firma ya da kişiye özel olmalıdır. Bunun için de kurumu ya da kişiyi yansıtan özelliklere göre bir tasarım yapılmalıdır. Örneğin; İzmir ve çevresine turizm hizmeti veren bir firmaya, sektöre uygun bir tasarımın yapılması, ayrıca bunun profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi önemlidir. Turizm hizmeti veren bir firmaya ulaşım sektöründeki bir şirketi çağrıştıran  web tasarımının yapılması, firmanın prestiji için uygun değildir. Art Web Tasarım Merkezi, web site tasarımı İzmir’de kişinin karakteri ya da şirket sektörüne uygun olacak bir tasarım gerçekleştirerek görsel açısından da göze hoş gelen bir internet sayfası meydana getirmektedir. Freelance çalışan kişilere şirket ya da kişiyi anlatan bir web sayfasını emanet etmenin, arzu edilmeyen sonuçlarla karşı karşıya kalınmasına neden olabileceği unutulmamalıdır.

Tasarım Aşamasında Neler Yapılmalı?

Art Web Tasarım Merkezi İzmir tüm müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir. Tasarım yapmadan önce firma ve kişi ile ilgili tüm bilgileri alan tasarım grubu, sektör araştırması yaparak ve hedefi belirleyerek içerikleri meydana getirmektedir. Web site tasarımı yapılırken firmanın ya da kişinin kim olduğu, sunulan hizmetler, varsa ürün bilgileri, referanslar, iletişim bilgileri gibi kısımları oluşturan tasarım grubu, tasarım aşamasını da özgün bir şekilde sonuçlandırarak siteyi animasyon ve videolarla zenginleştirmektedir. Ayrıca ziyaretçinin web sayfasında daha fazla vakit geçirmesi için gerekli olan tüm ayrıntılar da düşünülmekte ve böylece web site tasarımı sonucunda ziyaretçilerin sayfada uzun süre zaman geçirmesi sağlanmaktadır.