0
Trabzon Web Tasarım

Trabzon Web Tasarım

Trabzon Web Tasarım

Trabzon yazılım ve web tasarım firması olarak firmamız, özel siparişler üstüne kurumsal ve web sınıf uygulama ve yazılım tasarlama konularında uzmanlaşmış, tam kapsamlı özel yazılım geliştirme şirkettidir.

İşinde uzmanlaşmış olan ekibimiz farklı programlama dillerinde oldukça iyi eğitim almışlardır ve duyarlı web sitesi geliştirme, karmaşık e-ticaret web siteleri, özel geliştirme, uygulama ve tasarlama, 3. taraf uygulama yöntemlerini entegre edebilme ve daha çok sayıda konuda ile ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır bir vaziyette beklemektedir.

Düşük Performanslı bir web sitesi firmanızı alt sıralarda bırakabilir. Tasarlatmış olduğunuz sayfanız kuruluşunuzun gelişim göstermesine yardımcı olmalı; çabalarınızı hafifletebilmek ve yeni fırsatlar ortaya koymak için buradayız.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Trabzon web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Trabzon PHP Web Tasarım

PHP Web Tabanlı, nesne meyili olan bir programlama dilidir. Önceden Personal Home Page (PHP) yani ‘Kişisel Anasayfa sistemi iken günümüzde teknolojisinde ise PHP: Hypertext Preprocessor olarak kullanılmaktadır.

PHP, dinamik, kendi kendine yönetilebilir web siteleri tasarlanmasını sağlamaktadır. İlk olarak 1995 yılında aslen Danimarkalı fakat Kanada’da hayatını devam ettiren bir yazılımcı olan Rasmus Lerdorf tarafından bulunan PHP'nin geliştirilmesi günümüz teknolojisinde PHP topluluğu tarafından devam etmektedir.

PHP dili hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Trabzon web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Trabzon Wordpress Web Tasarım

Hizmetlerimiz

  • Kurumsal kimliğinizi en uygun örnek tasarımları hazırlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
  • Göndermiş olduğumuz örnek tasarımların içinden beğendiğiniz tasarım üzerinde çalışmalarımıza start veriyoruz.
  • Çalışmayı demo bir adres üzerine aktararak çalışmaları takip etmenizi sağlıyoruz.
  • SEO ve mobil kurallarına uygun bir şekilde tasarımları seçiyoruz.
  • Sayfanızın hızlı bir şekilde çalışma sağlaması için farklı projeler üzerinde çalışıyoruz.
  • Sitenizi teslim etmeden önce gerekli olan bütün eklenti ve ayarlarını tamamlayarak teslimatı yapıyoruz.

Wordpress hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Trabzon web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Trabzon ASP Web Tasarım

Asp. net, söz konusu olan web tasarım hizmetleri, web uygulamaları sektörüne yönelik ortak dil kullanılabilmesi açısından Java gibi veritabanı ve açık kaynak imkanını sağlamaktadır.

Doküman ve hizmet bakımından Microsoft aracılığı ile tasarlanmış olan bu XML tabanlı uygulamaya asp.net ismi verilmektedir. Alanında XHTML veya HTML belgesini kullanarak Aspx yapılandırmaları olarak önümüze çıkmaya devam etmektedir.

Ancak söz konusu belge özdevinimsiz başka bir deyişle statik bir şekilde karşımıza çıkarak yordamsal programlama yöntemleriyle tepkilerin hızlıca yanıtlanmasını sağlamaktadır.

ASP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Trabzon web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Trabzon E-Ticaret Sitesi

İnternet teknolojisi günümüz dünyasında hızlıca gelişen ayrı bir dünyadır. Ve bu dünya içerisinde e-ticaret, hızı her geçen gün artmaya devam eden sanal alışveriş sistemidir.

E-ticaret gerçek hayatta ticaretini yapmış olduğunuz ürün ya da ürünleri, elektronik ortamda satışa sunma sürecidir. Bunun için gerekli olan size özel olarak sunulmuş bir e-ticaret sayfasıdır.

Sahibi olduğunuz e-ticaret sitesi sayesinde, ürünlerinizin satış işlemlerini günün her saati kesintisiz bir şekilde yapma şansına sahipsiniz.

E-ticaretin sizin açınızdan en önemli faydalarından bir tanesi de reklam giderini en az seviyelere çekerek, en hızlı şekilde ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırmanızdır. Bunu dünya genelinde yapabilme şansına da sahipsiniz.

Satışa sunacağınız ürünlerinizi müşterilerinizin taleplerine göre stoklarınızda bulundurabilir ve stok problemi de yaşamamış olursunuz.

E-ticaret hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Trabzon web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDAYORUMLAR (0)