0
Tekirdağ Web Tasarım

Tekirdağ Web Tasarım

Tekirdağ Web Tasarım

Tekirdağ web tasarım firması olarak Türkiye’nin her yerinde hizmet sağlamaya başladık. Kişi ya da firmaların internet aracılığıyla satışlarını arttırabilmek ve yeni müşteri potansiyellerine ulaşabilmek için tüm ekibimizle birlikte kararlı bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Amacımız, Tekirdağ’da yer alan işletmelerin sanal alemdeki bilinirliğini ve kurumsallığını arttırabilmek, marka haline getirebilmek, markasına değer kazandırabilmek ve bu sahada yapılan yatırımın fazlasını maddi anlamda geri kazandırmak.

Belki de bizi diğer web tasarım firmalarından ayıran en büyük özelliklerden bir tanesi; Dijital tüm ihtiyaçlarınızı her konuda karşılamamızdır.

Uzman kadromuzla birlikte, Tanıtım filmi, Kurumsal kimlik, IT danışmanlık, SEO çalışmaları, Profesyonel fotoğraf çekimi, içerik yönetim sistemi, marka tescil hizmetleri ve çok daha fazlası.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Tekirdağ web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Tekirdağ PHP Web Tasarım

PHP sunucu yönlü iletişimler için yapılmış olan bir programlama dilidir. Bunun için sunucuda dosya yönlendirebilmek, veritabanlarını hazırlamak, form verileri toplamak gibi farklı sunucu yönlü tasarımları yapabilir.

Bu dil ilk olarak Rasmus Lerdorf tarafından kişisel ana dosyasına gelmekte olan ziyaretçileri takip edebilmesi için meydana çıkmıştır.

Sonrasında ise bilinirliği artış görünce Rasmus Lerdorf en sonunda PHP dilini açık kaynaklı bir proje halinde herkesin hizmetine çıkartmıştır. Verilen bu karar geliştiricilerin ondan yararlanmasına, değişiklikler yapabilmesine ve kodu istedikleri gibi geliştirmelerine imkan tanır.

PHP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Tekirdağ web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Tekirdağ Wordpress Web Tasarım

Tekirdağ web tasarım, profesyonel olarak wordpress eklenti ve temalarda kurulmuş olup gerekli olan bütün düzenlemeleri yapabilmek anlamına gelmektedir.

Wordpress web tasarımıyla ilgili tema sorun ve problemleriniz için hiç zaman kaybetmeden bizimle bizimle iletişime geçin.

Tekirdağ web tasarım, wordpress’te yer alan güvenlik boşluklarını olası bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Sayfanızda bir açık ya da benzeri problem bulunması halinde bizimle iletişime geçebilir ve problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Wordpress hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Tekirdağ web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Tekirdağ ASP Web Tasarım

ASP (Active Server Page), Microsoft'un bir ürünü olan sunucu yazılımları içerisinde kullanılan bir programlama dilidir. Bu bu programlama dili içerisinde HTML dosyasıyla birlikte ASP dili çalıştırılarak dosyanın içerisinde küçük scriptlere yer verir.

ASP dosyasının içinde yer alan komutlar sunucu tarafından henüz kullanıcılara sonuç sayfası aktarımı sağlamadan önce okunur ve nihai sonuç dosyaları kullanıcılara iletilir.

ASP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Tekirdağ web tasarım firmamız ile iletişime geçin

Tekirdağ E-Ticaret Sitesi

E-ticaret; 1995 yılından sonra bütün dünyada internet kullanımlarının artış göstermesiyle beraber meydana gelen, ticaretin dijital ortamda online olarak gerçekleşmesi anlamıdır.

E-Ticaret, herhangi bir ürün ya da hizmet için, farklı ödeme yöntemleri ile bir internet sitesi aracılığıyla ticaret yapabilmenizi ya da sipariş verebilmenizi sağlayan bir alışveriş sistemidir.

Türkiye’de ve dünyada geleneksel pazarlama yöntemlerine ve satış unsurlarına e-ticaret’i de ilave eden firma ve kuruluşlar, sadece belli bir lokasyona ve noktalara satış yapmanın ötesine geçerek, işlemlerine e-ticaret’i de ilave etmeye başlamıştır.

Sizde e-ticaret nimetlerinin nimetlerinden bir an önce faydalanmaya başkamak istiyorsanız firmamız olarak sizlere yardımcı olmaya her zaman hazırız.

Siz hayalinizdeki siteyi söyleyin, biz onu hayata geçirelim.

E-ticaret hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Tekirdağ web tasarım firmamız ile iletişime geçin

YAZAR HAKKINDAYORUMLAR (0)