0
Samsun Web Tasarım

Samsun Web Tasarım

Samsun Web Tasarım

İnternetle alakalı yapacağınız tüm harcamaların bir gider olarak değil, yatırım olduğunu var düşünürsek; amacımız kurumsal kimliğinizi potansiyel müşterilerinize yönelik yansıtacak, etkili bir tasarım eşliğinde sanal alemde yerinizi almanızda yardımcı olmaktır.

Doğru tasarım ve programlama ile kurulmuş olan bir web sitesi, firmanız ve müşterileriniz arasında bir bağ yakalamanızı sağlayacaktır.

Web sitesi internet aleminde duyurusunu yapmak istediğiniz konular ile ilgili bilgi almak isteyen bir topluluğa en hızlı biçimde ulaşım sağlayan, güncelliğini kolaylıkla koruyan medya platformudur.

Sizde bu imkanlardan etkin bir şekilde yararlanmak istiyorsanız Samsun web tasarım hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Samsun web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Samsun PHP Web Tasarım

PHP'nin en güçlü ve en çok üstünde durulan özellikleri arasında, sahip olduğu geniş ve gelişmiş veritabanı desteğidir. Veritabanlarına uygun eklentilerden bir tanesinden (örn. mysql) faydalanarak ya da PDO gibi bir soyutlama etkenlerinden yararlanarak PHP ile veritabanı bağlantılı web sayfası dosyaları hazırlamak veya ODBC eklentisi yardımıyla bu standardı destekleyen bir bağlantı kurabilmek çok basittir.

Diğer veritabanları için URL eklentisi veya soketler (CouchDB gibi) kullanılabilir. Ufak yönetilebilir web siteleri için ise en sağlıklısı olanı ise ‘MYSQL’ veritabanlarıdır.

PHP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Samsun web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Samsun Wordpress Web Tasarım

  • Yüzlerce tema arasından, sektörünüze ve kurumsal kimliğinize en uygun temaları tasarlıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en uygun premium temaları hazırlayarak tema alım işlemlerini yapıyoruz.

  • Tema seçimi aşamasında son dönem tasarım trendleri, profesyonel ve kurumsal görünümlerle ile birlikte mobil uyumluluk ön planda yer almaktadır. Tema seçim işlemleri yapılırken Google Mobil Uyumluluk Testi sonuçlarını siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılıyoruz.

  • WordPress’in E-ticaret özelliği sayesinde ihtiyaç duymuş olduğunuz bütün işlemleri hayata geçirerek ürünlerinizi satışa hazır duruma getiriyoruz.

Wordpress hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Samsun web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Samsun ASP Web Tasarım

ASP. NET; WEB uygulamarı geliştirmek için kullanılan bir programdır. Genel olarak çok sayıda web uygulaması, çoğu web sitesi bir database kullanır.

Bazı sürekli olarak güncelleme yapmayan statik siteler kullanmayabiliyorlar. Ancak sürekli olarak güncellenmesi gereken bir haber sitesi, bir alışveriş sitesi, bir portal kesinlikle veritabanında kullanılır.

WEB uygulamaları tasarlamak için çok sayıda teknoloji bulunmaktadır. Bunlar içinde ColdFusion, JSP, PHP, CGI, Ruby On Rails gibi teknolojilerde yer almaktadır. ASP.NET’te bu teknolojilerden birisidir ve oldukçta dinamik bir yapıya sahiptir.

ASP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Samsun web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Samsun E-Ticaret Sitesi

Altyapısında yer alan zengin içerikler, kolay kullanımı, konsept tasarımları ve farklı yazılım isimleri taşıyan paket yazılımlarımızla e-mağazanızı tasarlıyor, size ve çalışanlarınıza özel e-ticaret hizmetleri sunuyoruz.

Türkiye’ de e-ticaret sahasının son zamanlarda özellikle dinamik ve genç yapıda bulunan girişimcilerin katılmaya başladıkları bir faktör haline gelmiştir.

Teknolojilere giderek daha yakından uyum sağlanması, nüfusun giderek artış devam etmesi, gelişmiş ödeme imkanlarının sunuluyor olması, bilgisayar ve internet kullanımının artması gibi sebepler sektörün hızlı bir şekilde hız kazanmasına yol açan maddeler arasında yerini almıştır.

E-ticaret hala hızlı bir şekilde gelişmeye devam etmektedir ancak hala potansiyelin gerisinde bulunmaktadır.

E-ticaret hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Samsun web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDAYORUMLAR (0)