0
Sakarya Web Tasarım

Sakarya Web Tasarım

Sakarya Web Tasarım

Sakarya web tasarım firması olarak kurum ve kuruluşlarla işletmelerin hizmet ve ürünlerinin daha iyi gerçekleştirilebilmesi ve daha çok insana ulaştırılması amacıyla kurulmuş olan web siteleri, masaüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlar aracılığıyla mümkün olabilmektedir.

Her masaüstü bilgisayar ve cep telefonu kullanıcısının bu konu hakkında araştırmalar yapmış olduğu ya da alışveriş sitelerini gezmiş olduğu günümüzde, topluluklara ulaşım sağlamanın en iyi ve en kolay yöntemidir.

Günümüz teknolojisinde her yaştan kişi internette vakit harcamaktadır. Bazı insanlar ihtiyaçlarını internet yardımı ile karşılar. Bu nedenle sektörler insanların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çok sayıda internet sitesine sahip olurlar.

Bilgisayar başındaki kişiler genellikle fatura ödemek için bankaya gitmek yerine internet yardımıyla işlemlerini yapmayı tercih etmeye başlamıştır.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Sakarya web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Sakarya PHP Web Tasarım

PHP dili yazabilmeniz için öncelikle bilgisayarınıza bazı yerel sunucu modellerinden yüklemeniz gerekir. Bu tür modelleri tek bir pakette barındıran (Apache, MySQL, PhpMyAdmin gibi) bazı hazır programlarda bulabilirsiniz.

Örnek olarak, XAMPP ve WAMP Server adlı programlar bu amaçlarla tasarlanmıştır ve çok fazla sayıda geliştirici tarafından tercih edilmeye devam etmektedir.


Kolay, hızlı, düzenli ve anlaşılır PHP kodları meydana getirebilmek için kod editörlerinden destek alabilirsiniz. Brackets ve Sublime Text, Notepad++, Atom bu programlardan bir kaç tanesi olarak karşımıza çıkar.

PHP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Sakarya web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Sakarya Wordpress Web Tasarım

Web sitelerinin Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorları tarafından güvenilir bir hizmet sunduğu en büyük araçlarından bir tanesi olarak bilinen SSL Sertifikasının sayfaya entegrasyon işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Farklı şirketlerden satın almış olduğunuz hizmet ya da kendi imkanlarınızla hazırlamış olduğunuz WordPress ile yaşadığınız teknik problemler, tema ve yazılımsal problemlerle büyük bir titizlikle ilgilenmekteyiz.

Web sayfanızda ihtiyacınız olan yeni plugin, eklenti ve modül yazılımlarınıza çözümler üretmekteyiz.

Wordpress hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Sakarya web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Sakarya ASP Web Tasarım

ASP dili web sitesindeki içerikleri dinamik olarak düzenler, değiştirir ya da yeni içerik ilavesi yapabilirsiniz.


Kullanıcıların HTML formları ile tasarlamış oldukları sorgularına cevap verir ve gönderilmiş olan verileri kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Bir veri tabanıyla bağlantı kurup veri kaynaklarındaki bilgileri alır, düzenler, üstünde işlemler yapıp siler, yenilerini ekler ve sonuçlarını kullanıcı sistemine iletebilirsiniz.

Kullanıcı arayüzünü kişisel duruma getirebilir ve kullanıcılar için daha kullanışlı ve kolay bir ortam sağlayabilirsiniz. PERL ve CGI ile birlikte kullanarak ASP'ye daha fazla hız kazandırıp daha basit işlemler yapabilmenizi sağlar.

ASP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Sakarya web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Sakarya E-Ticaret Sitesi

Sizinde bildiğiniz gibi “ticaret" ifadesi kavramsal olarak mal ya da hizmetin satılması ve satın alınması aşamalarını kapsar. Bu aşamanın elektronik alanda, İnternet yardımıyla yapılması E-Ticaret kavramını ortaya çıkartmıştır.

E-Ticaret, mevcut olan işinizin elektronik dünyaya aktarılması işlemidir. Bu anlamda E-Ticaretin asıl amacı, ticari işlemlerin elektronik dünyada en güvenli, basit, hızlı ve verimli şekilde gerçekleştirilmesidir.

Hizmet ve ürünlerin e-kataloglarda düzenli bir şekilde müşteriye aktarılması, siparişlerin basit bir şekilde verilebilmesi, satın alma işleminin kolay bir şekilde ve güven içerisinde gerçekleştirilmesi ürün ya da hizmetlerin en güvenli ve hızlı müşteriye ulaştırılması, e-ticaretin ana temelini meydana getirmektedir.

E-ticaret hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Sakarya web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDAYORUMLAR (0)