0
Rize Web Tasarım

Rize Web Tasarım

Rize Web Tasarım

Günümüz imkanlarında web sayfası kişilerin ve kurumların dışa açılan en önemli kapılarından biri haline gelmiştir. Hitap ettiğiniz toplumla direk temas kurabileceğiniz ve firmanızın kar marjını arttırabileceğiniz en doğru, en ucuz ve en etkili yol web sitesi açmaktır.

Bunun haricinde iyi tasarlanmış olan bir web sayfası aynı zamanda şirketinizin dışarıdan görünen imajını da olumlu yönde etkileyecektir.

Rize web tasarım firması olarak biz, web sitesinin kuruluşlar için ne kadar önemli bir ihtiyaç olduğunun farkındayız ve bu konuya son derece dikkatli ve titiz yaklaşmaktayız.

Firmamız olarak Rize’de de bölümlerinde başarılı web tasarımcılarımız ile hizmet sağlamaktayız.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Rize web tasarım firmamız ile iletişime geçin

Rize PHP Web Tasarım

PHP, (açılımı: Hypertext Preprocessor, önceden Personal Home Page) oldukça geniş bir kullanıcı topluluğu ve alanı bulunan bir programlama dilidir. İçine HTML gömülebilecek bir yapıya sahiptir ve sunucu yönlü iletişimler için tasarlanmıştır.

PHP; form verileri toplayabilmek, sunucu içinde dosya yönetebilmek, veritabanlarını düzenleyebilmek gibi çeşitli sunucu taraflı fonksiyonları yapabilmektedir. Betik dili adı verilmesinin asıl nedeni ise, herhangi bir derleme işlemine duymamaktadır.

PHP ile kod yazarak doğrudan aktif hale getirebilirsiniz.

PHP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Rize web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Rize Wordpress Web Tasarım

Web Tasarım dünyasındaki amansız rekabetin farkındayız. Rakiplerimizi oldukça iyi tanıyoruz ve sağlamış oldukları hizmetlerden güncel olarak haber alıyoruz.

Sektörel anlamda çok yüksek fiyatlar verilerek hizmetler verildiğini söylemek isteriz. Yılların vermiş olduğu web tasarım ve bilişim tecrübemizle birlikte kurumsal anlamda becerilerimiz pekiştirerek %100 müşteri memnuniyeti düşüncesine uygun ve ekonomik fiyatlarda web tasarım ve wordpress işlemlerimizi siz değerli müşterilerimiz sunuyoruz.

Wordpress hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Rize web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Rize ASP Web Tasarım

Eğer İngilizceniz zayıf ise tercih edebileceğiniz iki farklı yol daha bulunmaktadır. Bunlardan ilki online kitaplar ve kaynaklar aracılığıyla devam ederek kendinizi ASP konusunda daha ileriye taşımaktır.

Firmamız ASP ile Elektronik Ticaret ve Web Programcılığı gibi derslerle ASP öğrenmeye başlamak iyi bir ilk adım olacaktır.

Bunların yanında kalan diğer yol ise ASP eğitimlerinin sağlamış olduğu bir kursa giriş yaparak yaklaşık 400 saat eğitim görebilirsiniz. (400 saat MEB sertifikası alabilmeniz için gerek duyulan şarttır.)

ASP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Rize web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Rize E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret, yani Elektronik ticaret ya da internet ticareti olarak bilinmektedir. E-Ticaret, çevrimiçi dünyadan faydalanarak hizmet ya da mal alım satımı ve aynı zamanda bu işlemleri sağlayabilmek için gerekli olan para ve veri aktarımı anlamına gelir.

E-Ticaret genel olarak fiziksel ürünlerin çevrimiçi satışlarını sağlayabilmek için kullanılır. Fakat internet üzerinden yapılmış olan her türlü ticari işlemi de kapsamı altına alır. Ancak e-ticaret özellikle mal ve hizmetlerin işlemesini ve çevrimiçi alanlarda yer almasını göstermektedir.

E-Ticaretin geçmişi ilk olarak çevrimiçi satışlarla başlamıştır. 11 Ağustos 1994 yılında bir kişi Sting grubunun bir CD setini Amerikan perakende platformu olarak bilinen NetMarket web sitesi aracılığı ile arkadaşına çevrimiçi dünyada satmaya başlamıştır.

Bu şekilde bir işletme içinden internet aracılığı ile ürün satışı sağlanan ilk tüketicinin oluşmasına imkan verilmiştir.

E-ticaret hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Rize web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDAYORUMLAR (0)