0
Ordu Web Tasarım

Ordu Web Tasarım

Ordu Web Tasarım

Ordu web tasarım hizmetlerinden yararlanan tüm firmalar, günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olarak kabul görülen dijital mecralarda yerini almıştır. Zaman ve mekân kavramının ortadan kalktığı internet çağı, profesyonel tasarımlar ile kullanıma sunulan web siteleri sayesinde hayata dair bütün ihtiyaçların daha kısa zaman içinde ve istenilen kalitede elde edilebilmesine imkan tanımaktadır.

Her geçen gün büyümeye devam ederek gelişen ve dünyanın en büyük pazar yeri haline gelen dijital ortam, işletmelerin de ciddi gelir sağlamalarına imkan tanıyor.

Eğer sizde işletmeniz ya da firmanız için web sitesi tasarlatmak istiyorsanız Ordu web tasarım hizmetleri olarak her türlü süreçlerinizde hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Ordu web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Ordu PHP Web Tasarım

PHP motoru -Web sunucusunda yer alan ve PHP komut sayfalarını çalıştıran kod- açık kaynaktır; bu, herkesin motorun kaynak kodlarına erişip çalışma sağlayabileceği anlamına gelmektedir.

PHP'nin uzun bir süre etrafında kalmasını sağlamaya yardımcı olmaktadır.

PHP'yi kullanmak ve indirmek ücretsizdir, bunun için Web hosting şirketleri içerisinde bu kadar meşhur olmasının nedeni budur. Web barındırma hesaplarının büyük bir çoğunluğunun PHP'yi desteklediğini sizde göreceksiniz.

PHP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Ordu web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Ordu Wordpress Web Tasarım

İlk olarak WordPress sisteminin son sürümünü resmi internet sitesinden indirin. Daha sonra bu dosyaları ister FTP bağlantısı aracılığı ile isterseniz de kontrol panelinizin ara yüzünden public_html sayfanıza yükleme işlemini yapın.

Daha sonra kendi sayfanıza giriş yaparak yapılandırma işlemlerinize devam edebilir ve çok kısa bir süre içeriisnde WordPress kurulumunuzu sağlıklı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Wordpress hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Ordu web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Ordu ASP Web Tasarım

Net Core Microsoft aracılığı ile open-source olarak tasarlanmış modüler bir .net framework'dür. Asp.Net Core ise klasik olarak bildiğimiz Asp.Net kütüphanesinin open-source olarak microsoft aracılığı ile release edilmiş versiyonudur.

Daha önceki yazılarımızda da söz ettiğimiz üzre asp.net core'da çok sayıda feature ya da özellik ayrı bir modül olarak kolay bir şekilde entegre edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Middleware asp.net core içinde request-response pipeline'ını handle etmemize imkan tanıyan bir çeşit interceptor görevi gören sınıftır.

Bu sınıfı kullanarak controller metodunuza gelen response'ları ya da request'leri modify edebilir, header check yapabilir ya da authorization kontrollerini kolay bir şekilde entegre edebiliriz.

ASP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Ordu web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Ordu E-Ticaret Sitesi

Firmamızın faaliyetlerini devam ettirdiği bilişim sektörünün ticarete yeni bir bakış açısı sağlamış olduğu zamanları yaşamaktayız. Öyle ki, birkaç yıl önce hiç kimsenin hayal bile edemeyeceği oranlarda dünyayı küçültmüş, mesafeleri bir o kadar ulaşılabilir hale getirmiş bir sektördeyiz.

Yeni bir sanal dünya tasarlanmış durumda. Şirketlerin ve firmaların, hatta tüm insanların katılımlarının olmazsa olmaz konumu haline gelen bir sanal dünya ortaya çıktı.

E-ticaret sistemi işte bu bahsetmiş olduğumuz ticaret dünyanın yeni ticaret yapısının yeni adıdır. Satıcı ile alıcının yeni birleşme adresi, sanal mağazalardan yapılmış olan alışverişler ile internet alemi meydana gelmiştir.

Sizde bu teknoloji dünyasının imkanlarından yararlanmak ve gerisinde kalmamanız için Ordu web tasarım hizmetleri olarak size hizmet vermeye hazırız.

E-ticaret hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Ordu web tasarım firmamız ile iletişime geçin

YAZAR HAKKINDAYORUMLAR (0)